Back to Question Center
0

تشخیص ترافیک ربات با نکات Semalt

1 answers:

اشتباه نخواهد گفت که اتوماسیون به بسیاری از کسب و کارها کمک کرده تا با امنیت و ایمن در اینترنت کار کنند. آنها یک راه امن و آسان برای جلوگیری از فعالیت های تقلبی به شدت هستند و می توانند به شما در افزایش سود کمک کنند. کلاهبرداری در چندین راه و از طریق لینک های وابسته نیز انجام می شود. ترافیک ترافیکی بر روی لینک های وابسته ایجاد می شود که برای هیچ چیز مناسب نیست و می تواند نتایج دلخواه شما را تضمین کند.

Alexander Peresunko، Semalt Manager of Customer Success، مدعی است که امروزه همه ی بازرگانان برای شناسایی، تحلیل، ارزیابی و خلاص شدن از ترافیک جعلی ربات ضروری است. اگر شما برخی از برنامه های وابسته و تبلیغ کنندگان که می خواهند ترافیک واقعی انسان را داشته باشند، برای شما لازم است که از ترافیک جعلی و ربات ها خلاص شوید، و مشتریان خود را تنها با ترافیک مشروع و واقعی بشورید - benefits of cat6 cable. اگر این کار را نکنید، رباتها به زودی پول خود را از وب سایت شما خراب می کنند، اما چیزی جز بازگشت به حالت عصبی ندارند. اگر بازدیدکنندگان شما از برنامه های خودکار یا ربات ها نمی توانند کارهای مختلفی انجام دهند، می توان آنها را انجام داد. آنها را معتبر و قانونی بدانید زیرا این تنها راه اعتماد مشتریان شماست. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که ربات های جعلی و ترافیک با کیفیت پایین هرگز نمیتوانند هر گونه فروش یا هدایت برای کسب و کار شما را تولید کنند. به این دلیل است که میزان گزاف گویی با آنها بسیار زیاد است و هرگز نمی توانند به صاحبان وبسایت سود ببرند.

به طور خلاصه، برای همه ما لازم است که ترافیک واقعی و جلوگیری از ورود رباتها را بگیریم. بازاریابی وابسته به سال ها بوده است و با گذشت زمان رشد کرده است. نگرانی های مداوم در مورد فعالیت های جعلی و تاکتیک های احمقانه ای که توسط وابستگان استفاده می شود وجود دارد و پول را از تبلیغ کنندگان خراب می کند. اگر جدی باشید که کسب و کارتان را به سطح بعدی برسانید، نباید از طرف تبلیغ کنندگان خود بر اساس رباتها و ترافیک جعلی خود پول بگیرید. تمام کاربران باید سعی کنند فروش واقعی را انجام دهند و متوقف شوند و به بازدیدهای غیر واقعی برسند. ارسال ترافیک دروغین به صفحات وب یا لینکهای وابسته شما هرگز هیچ فروشی نخواهد داشت. در عوض، می تواند کل تصویر وب سایت شما را خراب کند. اگر گوگل آنالیتیک رباتها و ترافیک جعلی را به عنوان واقعی نشان می دهد، وقت آن است که به محض این که آدرس IP را مسدود کنند، آن ها را مسدود کنند. وابستگان مخرب ترافیک را از وب سایت های مختلف خریداری می کنند و تنها چند دلار می پردازند و سایت ها و لینک های وابسته را با تعداد زیاد تجربیات و بازدیدها که هرگز نمی توانند به فروش تبدیل شوند، بمباران می کنند.

انواع تروجان ها و ابزارهای مختلف برای تولید ترافیک جعلی در دسترس هستند. این ترافیک و این بازدیدکنندگان هرگز نمیتوانند نظرات واقعی انسان را در وبسایت شما نمایش دهند. آنها از طریق برنامه های ربات تولید می شوند که هر دقیقه آنها را تازه سازی می کند. بنابراین مهم است که رباتها را شناسایی کرده و از آنها خلاص شوند. تقریبا تمام بازاریابان وابسته از این رباتها فقط برای گرفتن تعداد زیادی ترافیک در صفحات وب خود استفاده می کنند، اما هرگز نمی توانند به فروش و اعتبار آنلاین خود به دلیل این فعالیت های جعلی دست پیدا کنند. شما باید با یک متخصص فناوری اطلاعات در مورد این موضوع مشورت کنید و چگونه از آن خلاص شوید.

November 29, 2017