Back to Question Center
0

تشخیص و مسدود کردن ربات با Semalt

1 answers:

یکی از مهم ترین چیزهایی که به اینترنت توجه خاص شما می شود امنیت و امنیت شماست. با توجه به تعداد زیادی از نقض های امنیتی مانند نگرانی های یاهو در مورد حملات حریم خصوصی توسط دولت، مسائل GCHQ و NSA، و همچنین موارد هک شده توسط دولت، ما باید جدی به امنیت برسیم. مهم این است که ما انتظار داریم و برنامه های درست را در زمان مناسب برای اطمینان از ایمنی آنلاین ما فراهم کنیم. ما نباید فراموش کنیم که ما در جهان زندگی می کنیم که در آن همه چیز آزاد است و می تواند در عرض چند ثانیه هک شود. فعالیت های مضر به یک قسمت مشترک از زندگی ما تبدیل شده اند و ما باید از نیروهای خارجی تمرکز کنیم. در اینجا، راس باربر Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما در مورد چگونگی شناسایی و مسدود کردن رباتهای بد میگوید .

ربات های بد

دو نوع مختلف از رباتها وجود دارد: رباتها خوب و رباتهای بد. اشتباه نخواهد گفت که ربات های خوب به وب سایت شما آسیب نمی رسانند، اما ربات های بد همیشه مشکلات ایجاد می کنند. برخی از مزایای رباتها عبارتند از: وب سایت رتبه بندی در موتور جستجو از جمله گوگل، یاهو و بینگ را بهبود می بخشد..همچنین، آنها خدمات مفیدی را به ما ارائه می دهند؛ چرا که محتوای ما در اینترنت به تعداد زیادی از مردم بر اساس کلمات کلیدی و جستجوی پرس و جو موتور جستجو ارائه می شود. با این حال، رباتهای بد می توانند وبسایت شما را تا حد زیادی آسیب برسانند. آنها به روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و هکرها وب سایت ها را برای اطلاعاتی که احتمالا توسط رقبای شما مورد استفاده قرار می گیرند، از بین می برد. علاوه بر این، ربات های بد، حملات انکار سرویس توزیع شده را ایجاد می کنند و می توانند محتوای وب خود را سرقت و یا توزیع نمایند، و نسخه های آن را از طریق اینترنت ایجاد کنند. تورم ترافیک موتور جستجو تمام نتیجه از ربات ها بد است، اثر و تحریف متریک وب سایت شما. ربات های بد ممکن است ترافیک وب سایت شما را افزایش دهند ، اما سرعت بارگیری و سرعت جستن نیز افزایش می یابد. صرف نظر از انواع رباتها، شما باید هر دو آنها را از بین ببرید تا خطرات خود را در اینترنت از بین ببرید .

چگونه می توان آنها را شناسایی و متوقف نمود؟

شما می توانید با نصب پلاگین های سازگار، ابزار و همچنین پسوند ها، هر دو ربات های خوب و بد را شناسایی و جلوگیری کنید. شما باید به ارائه دهندگان خدمات میزبانی و راه حل تکیه کنید و راه های پیشگیرانه ای برای خلاص شدن از آنها را بیابید. قبل از اینکه هر کاری را انجام دهید، باید یک راه اندازی برای ارزیابی اینکه آیا ربات خوب یا بد است و چگونه در عرض چند دقیقه آن را جلوگیری کنید، ایجاد کنید. گزارش CMSWire نشان می دهد که بیش از هفتاد درصد از آن را می توان با تکنیک های گریز از قبیل چرخش آدرس های IP و حملات با فرکانس پایین حذف شده است.

راه حل های خانگی

یکی از ساده ترین راه های خلاص شدن از شر ربات ها، مسدود کردن آدرس های IP همه ربات ها است، چه خوب یا بد. قبل از انجام اقدامات، باید نوع ربات را مشاهده کنید. از دستورالعمل های وب سرور استفاده کنید تا مسدود شوند. شما می توانید با توجه به مشاهدات و ارزیابی خود، به عنوان بسیاری از آدرس های IP که شما می خواهید را مسدود کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که آدرس IP انسان را مسدود نکنید زیرا این می تواند شهرت سایت شما را در اینترنت خراب کند Source .

November 29, 2017