Back to Question Center
0

تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org چیست؟ - ؛ Semalt پاسخ می دهد

1 answers:

اگر شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک وب سایت هستید، باید پلت فرم وردپرس را برای ساختن آن انتخاب کنید. براساس برآورد، وردپرس قدرت بیش از سی درصد اینترنت را دارد و یکی از مشهورترین سیستم عامل ها است. این مجموعه ای از تم ها، ویژگی ها، گزینه ها و چیزهایی را که انتخاب می کنید را می دهد - resale certificate california. اما قبل از اینکه وردپرس را انتخاب کنید، باید با تفاوت wordpress.com و wordpress.org آشنا شوید. جولیا واشناوا، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، خاطر نشان کرد که هرچند این تفاوت جزئی است، شما باید ایده ای از آنچه را انتخاب می کنید و نحوه ساخت سایت به شیوه ای بهتر داشته باشید.

مفاهیم و اهداف

وردپرس نامی است که نیازی به معرفی ندارد. این قطعه ابزار تعداد زیادی از وب سایت ها را در تعداد زیادی از سرورها در اینترنت فراهم می کند. به جای بارگذاری مستقیم فایلها به سرورها برای ایجاد وبسایتها، میتوانید از وردپرس برای ایجاد فایلهای backend استفاده کنید و آنها را به صورت بهتر منتشر کنید. برای این کار، شما باید تمام صفحات وب را ایجاد، مدیریت و ویرایش کنید و محتوای با کیفیت، پست های وبلاگ و تصاویر زیادی را آپلود کنید. وردپرس یک نوع از سیستم مدیریت محتوا از jargons توسعه وب است. این سیستم منبع باز کاربران خود را با بسیاری از گزینه ها و ویژگی های را انتخاب کنید. این ابزار، به نام WordPress.org شناخته می شود، جایی است که شما می توانید به سرعت از کپی های نرم افزار و کارهایی که انجام داده اید را بگیرد. این یک برنامه خود میزبانی است و شما نام دامنه کارگردانی را ارائه نمی کنید. شما می توانید وب سایت های بسیاری را در این پلت فرم ایجاد کنید بدون نیاز به داشتن یک نام دامنه و یک سرور جداگانه. Wordpress.com، از سوی دیگر، توسط Matt Mullenweg تأسیس شده و مالک Autoattic است. این است که در آن شما می توانید یک نام دامنه جداگانه داشته باشید و می توانید وبسایت خود را به نحوی بهتر ایجاد کنید. WordPress.com یک سرویس حرفه ای است که توسط بسیاری از ویژگی های طراحی شده است..شما می توانید محتوا را منتشر کنید و وب سایت خود را ارتقا دهید هنگامی که هزینه یک دامنه و شرکت میزبانی وب را پرداخت کرده اید.

قیمت

افراد مختلف وردپرس را دنبال می کنند و به دنبال راهی برای راه اندازی وب سایت های رایگان هستند و این تنها زمانی ممکن است که شما wordpress.org را داشته باشید. اما اگر شما از wordpress.com استفاده می کنید، مجبور خواهید بود هزینه ای هم برای نام دامنه و هم برای میزبانی وب پرداخت کنید. با این حال، برخی از شرکت ها حتی با استفاده از wordpress.com کاربران خود را با امکانات زیر دامنه های رایگان ارائه می دهند.

WordPress.com قادر به کار بر روی یک سیستم از نسخه پرداخت می شود و دارای بسیاری از ویژگی های. اگر دنبال یک وب سایت حرفه ای هستید، هزینه آن در هر سال از 19 دلار به 25 دلار می رسد. شما می توانید وب سایت wordpress.org خود را ارتقا دهید و طرح های سفارشی دریافت کنید. تعداد زیادی از بسته ها در دسترس هستند، و قیمت ها از یک شرکت میزبان به دیگری متفاوت است.

طرح ها و تم ها

اگر شما از یک وب سایت رایگان در wordpress.org استفاده کرده اید، شانس هایی وجود دارد که دسترسی شما به طرح ها و تم ها محدود می شود. اما اگر شما از یک وب سایت wordpress.com استفاده می کنید، می توانید طرح ها و تم های زیادی را از آن انتخاب کنید. وب سایت شما می تواند حرفه ای تر و شگفت انگیز با wordpress.com ساخته شده و شما مقدار زیادی از ویژگی های طراحی و همچنین فونت وب سایت را ارائه می دهید.

توابع و پلاگین ها

درست مانند طرح ها و تم ها، می توانید مقدار زیادی توابع و افزونه ها را در wordpress.org دریافت کنید، در حالی که wordpress.com توابع بسیار بیشتری را ارائه می دهد و افزونه ها فراتر از انتظارات شما هستند.

هنگامی که تصمیم گرفتید یک وب سایت را بسازید، قدم نهایی شما این است که یک شرکت میزبان معتبر را جستجو کنید و برای یک وب سایت wordpress.com پرداخت کنید.

November 29, 2017