Back to Question Center
0

Semalt از شما خواسته است که با احتیاط بمانید. ارتش از کامپیوتر های زامبی در تهاجمی می روند!

1 answers:

Frank Abagnale، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که در دنیای مدرن، ارتش های زامبی نه تنها صفحه نمایش بلکه اینترنت را نیز حمله می کنند. آنها به صورت بوت نت به اینترنت حمله می کنند. طبق گفته متخصصان اینترنت، بوت نت یک ارتش رایانه ای است که با نرم افزارهای مخرب آلوده هستند - simply fashion logo design. یک ربات دارنده کنترل از راه دور از چنین رایانه ای است که اجازه می دهد آنها را بدون اطلاع از یک قربانی به زامبی ها و بوت نت ها هدایت کنند.

علاوه بر این، پرورش دهنده های گیاه می توانند دستورالعمل ها را در شبکه های رایانه ای رله کنند. این دستورالعمل ها به منظور تشویق اعتبارنامه های بانکی، شماره کارت اعتباری، حملات علیه سایت ها، انجام تقلب تبلیغاتی و ارائه نرم افزارهای مخرب یا هرزنامه است. بتنت ها در اواخر ماه جاری در دادگاه قضائی مجلس سنای ایالات متحده با جیمز کامی، مدیر فدراسیون بین المللی المپیک، دیدار کردند. پیشتر سناتور شلدون وایتهمس بات نت را به علفهای هرز "شر" مقایسه کرده و از مدیر خواست تا یکی از بزرگترین آزاردهندهای را که می توان با استفاده از اینترنت مواجه کرد، ارزیابی کند. کمیک اشاره کرد که هیچ "بوت نت خوب" وجود ندارد. او بیشتر توضیح داد که ارتش زامبی نیت بدی دارد

بوت نت ها بیش از یک دهه بوده اند و اکنون محبوب ترین تاکتیک هایی هستند که هکرها از آن استفاده می کنند تا پول های سریع و ماشین های ربوده شده را بفروشند. با توجه به صنعت امنیت اینترنت، botnet ها در طول زمان باعث تلفات بالقوه بیش از 110 میلیارد دلار شده است..علاوه بر این، تقریبا 500 میلیون کامپیوتر در هر سال به حملات ارتش بتت می پردازند که به 18 قربانی در هر ثانیه معادل است.

کارشناسان کرم موریس را به عنوان اولین بوتنت که در سال 1998 راه اندازی شد، ذکر می کنند. اگر چه این کرم صدها کامپیوتر را در ARPAnet، پیشینیان اینترنت مدرن، آلوده کرد، اما این واقعا یک بوت نت بود که در متن امروز تعریف شده است. رابرت موریس جونیور، که کرم موریس را ایجاد کرد، رایانه های آلوده را کنترل نمی کرد و هرگز از عملیاتش پولی نبرد.

در حال حاضر، بوت نت ها، شرکت های مرتب مرتکب شده اند که اغلب شامل میلیون ها کامپیوتر آلوده هستند که می توانند میلیاردها دلار از دامداران بوته یا مشتریان خود را به ارمغان بیاورد. در سال 2007، FBI یک سرکوب بر روی بوت نت ها را از طریق یک عملیات به نام بوت کوره آغاز کرد. یک نجیب زاده به نام جان شوفر، در یک پرونده جنایی بتنی که از این پروسه منجر شد، مجرم شناخته شد و محکوم شد. او تحت عمل دستگیری تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است، نه از سوءاستفاده از کامپیوتر و تقلب، قانونی که برای هک کردن هکرها مورد استفاده قرار می گیرد. بدافزار بتمن جان 250 هزار رایانه را مجروح کرده است و برای اعتبار نامه های PayPal از قربانیان استفاده می شود.

در سال 2014، عملیات متفاوت مایکروسافت به خوبی کار نمی کرد. غول نرم افزاری دستور دادگاه برای کنترل تقریبا دو دامنه که توسط Jenxcus و Bladabindi مورد استفاده قرار گرفت به دست آورد. مایکروسافت موفق به ارسال دستورات به دستگاه های آلوده نشد و به جای آن دامنه های مشکوک را غیرفعال کرد و از این رو دستورات botnet غیرفعال شد. در این فرآیند، سازنده نرم افزار بسیاری از دامنه های قانونی را دفع کرد، بنابراین آدرس سایت های میلیون ها مشتری را از بین می برد.

این شرکت اشتباه خود را تصدیق کرد و اقدامات خود را برای بازگرداندن خدمات به مشتریان متوقف کرد. با این حال، حرکت نشان داد که چگونه سرکوب گسترده در بوت نت ها می تواند پیامدهای ناخواسته ای را ایجاد کند. با وجود این واقعیت که برخی از عملیات برای مبارزه با ربات ها موفق بوده اند، هیچ نشانه ای از آخرالزمان باتنت وجود ندارد. این به خاطر سرعت بالا است که توسط آن زامبی ها را آلوده می کند.

November 29, 2017