Back to Question Center
0

Semalt: تهدیدات سایبری شما نمی دانید

1 answers:

محصولات امنیتی سنتی به طور معمول در برابر تهدیدات شناخته شده کار می کنند. پس از آنکه چیزی را که می تواند برای یک وب سایت خطرناک باشد شناسایی می کند، آنها به سرعت اقدامات خود را علیه آن انجام می دهند. جنایتکاران سایبری از این واقعیت آگاه هستند و تلاش می کنند تا بیشتر برای توسعه برنامه های جدیدی که حملات را شناسایی نمی کنند توسط این سیستم ها سرمایه گذاری شود. الیور کینگ Semalt مدیر موفقیت مشتری، زیر موضوعات رایج ترین سایبر را که شما باید توجه خود را به آن بیافزایید، شرح می دهد.

تهدیدات بازیافت شده

تهدیدات بازیافتی نسبتا ارزان هستند، زیرا مجرمان اینترنتی فقط کدهای قدیمی مورد استفاده برای حمله به سازمان را بازیافتند. آنها از این واقعیت استفاده می کنند که محصولات امنیتی حافظه کافی ندارند - distributori palline bambini colorati. کارشناسان امنیتی مجبور هستند اولویت بندی تهدیدات اخیر را نادیده بگیرند و تهدیدات قدیمی تر را نادیده بگیرند. بنابراین، اگر مجرمان سایبری از نسخه های تهدید قدیمی استفاده می کنند، احتمال بالایی وجود دارد که حمله ممکن است موفق باشد. از آنجا که پروتکل امنیتی حضور آن را در لیست شناسایی نمی کند، پس از آن یک تهدید ناشناخته می شود.

نگهبان حافظه اطلاعاتی خطرناک بهترین راه برای محافظت از سازمان از چنین حملاتی است. این یک زیرساخت ذخیره سازی ابر است که قادر به ذخیره حجم زیادی اطلاعات تهدید است..چنین اندازه گیری های امنیتی می تواند خطر فعلی را با آنچه که در حافظه ذخیره می کند مقایسه کند و سپس در صورت نیاز آن را مسدود کند.

کد فعلی اصلاح شده

مجرمان سایبر طراحی تهدیدهای شناخته شده را برای ایجاد یک تهدید جدید و غیرقابل شناختی توسط دستی یا به طور خودکار کدهای خود تغییر می دهند. محصول جدید به عنوان مورف به عنوان عبور از طریق شبکه های مختلف ادامه دارد. دلیل اینکه آنها ناشناخته هستند این است که پروتکل امنیتی تنها می تواند بر یک متغیر تکیه کند تا تعیین کند آیا یک نوع فعالیت جرم و جنایت سایبری است یا نه. برخی از آنها از فناوری های هش استفاده می کنند که از یک سری متون در کد برای شناسایی تهدید استفاده می کنند. اگر یک کاراکتر واحد تغییر کند، آن را به طور کامل به طور کلی جدید می شود.

سازمان ها می توانند خود را از چنین حملاتی با استفاده از امضاهای پلی مورفی محافظت کنند. آنها با درک محتوای موجود در یک برنامه و مطالعه الگوهای ترافیکی از دامنه، تهدیدات احتمالی را شناسایی می کنند.

تهدید جدید ایجاد شده

مجرمان سایبر ممکن است بخواهند با ارسال کد خود از ابتدا، یک حمله جدید سایبری ایجاد کنند. با این حال، به آنها نیاز دارد تا پول زیادی در آن سرمایه گذاری کنند. سازمان ممکن است مجبور باشد رفتارهای تجاری و جریان داده خود را در نظر بگیرد، زیرا بهترین شیوه های امنیتی سایبری می تواند بر اساس این دانش توسعه یابد.

بهترین راه برای جلوگیری از چنین حملاتی، اجرای حفاظت خودکار است. برای مقابله با چنین مشکل، به بهترین شیوه های سازمان مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید که همه فایلهای ناآشنا و دامنههای مشکوک را برای بررسی دقیق ارسال کنید. همه اینها باید به سرعت انجام شود تا آسیب های احتمالی یا پیشرفت شبکه شرکت کاهش یابد .

November 29, 2017