Back to Question Center
0

Semalt: شروع به حذف اسپم ارجاع از Google Analytics در حال حاضر

1 answers:

بسیاری از افراد ارجاع های عجیب و غریب در گزارش های Google Analytics خود ظاهر می شوند. آیا شما همین مشکل را دارید؟ بدون شک تعداد بازدیدکننده به وب سایت شما غلط است چرا که این افراد هرگز از سوی بازاریابان به سایت شما اشاره نمی کنند.

اگر شما نمی فهمید که چگونه Google Analytics کار می کند، ممکن است در مورد اطلاعات و گزارش هایی که هر روز دریافت می کنید اشتباه گرفته شود. گوگل تجزیه و تحلیل ترافیک شما را سازماندهی می کند و بر اساس آدرس های IP و منابع آن را به دسته های مختلف تقسیم می کند. برخی از شرکت های اسپمینگ فایل های Google Analytics شما را تجزیه و تحلیل می کنند و نتایج جعلی را نشان می دهند. آنها از طریق منابع متعدد ترافیک غیر واقعی را به وب سایت شما هدایت می کنند - gnstig zgeln.

جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، در اینجا توضیح می دهد چگونه از گوگل ارجاع به عنوان یک اسپم referral در Google Analytics محافظت می کند.

حذف اسپم ارجاع از Google Analytics

شرکت های اسپم سازی احمق، کد جاوا را از جاوا اسکریپت حساب Google Analytics خود دریافت می کنند. سپس آنها این کد را به سرور اضافه می کنند، وانمود می کنند که بازدید کننده های واقعی شما را می فرستند. در نتیجه گزارشهای شما شروع به بازدید واقعی می کنند که در واقع واقعی نیستند.

این بد است که آنها هرگز سایت شما را به هیچکس هدایت نمیکنند و بازدیدهایی که دریافت میکنید قانونی نیستند. به عبارت دیگر ما می توانیم بگوییم که شما هرگز هدایایی نخواهید داشت و نمی توانید به دلیل این بازدید های جعلی، محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید. صادقانه بگویم، قبل از اینکه موتور جستجو ممنوعیت و جریمه وب سایت شما

گوگل یک زن و شوهر از نکات، استراتژی ها و تاکتیک های خود را برای نگهداری وب سایت ها را ذخیره کرده است. شما با ایجاد فیلترها می توانید به سادگی اسپم ارجاع و آدرس های مشکوک IP را مسدود کنید. از آنجا که شما بازدید های واقعی دریافت نکرده اید، اسپم ها احتمالا سایت شما را هک کرده و با گزارش های Google Analytics شما خراب می کنند. بر اساس برآورد، بیش از 12 درصد وب سایت ها به دلیل این موضوع هر ساله مجازات می شوند.

ایجاد بخش در گوگل آنالیتیک که می تواند اسپم ارجاع را مسدود کند

شما می توانید بخش ها را در حساب Google Analytics ایجاد کنید، با باز کردن بخش View که شامل گزارشاتی است که می خواهید از آنها استفاده کنید. در اینجا شما باید به برگه گزارش بروید و گزارشهایی را که میخواهید ویرایش یا تغییر دهید باز کنید. این جایی است که شما باید با کلیک روی گزینه Create Segment، قسمت ها را ایجاد کنید. شما نباید فراموش کرد که همه بخش ها را نام ببرید تا از هر گونه سردرگمی در آینده جلوگیری کنید. هنگامی که بخش ها با موفقیت ایجاد می شوند، گام بعدی ذخیره تغییرات است. قبل از صرفه جویی در همه این تغییرات نباید پنجره را بسته کنید

افکار نهایی

ما می توانیم هر روز از تعداد بازدیدکنندگان لذت ببریم. اما اگر شما یک جستجوگر یا یک شرکت اسپم استخدام کرده باشید، شانسهایی وجود دارد که آنها را به یک یا چند نفر دیگر فریب دهند. آنها ممکن است پلاگین ها و اسکریپت های جعلی را به سرور و همچنین وردپرس اضافه کنند. استفاده از خدمات آنها خطرناک است زیرا کسب و کار شما ممکن است در اینترنت مجازات شود

اگر شما می خواهید برای دستیابی به موفقیت آنلاین، شما هرگز نباید با استفاده از خدمات خود را ناراحت کنید. همیشه به یاد داشته باشید که آنها به شما بازدید واقعی نمی دهند بلکه اسپم ارجاع داده می شوند. بازدیدکنندگان واقعی برخی از محصولات شما را خریداری می کنند و اسکریپت هایی که آنها در حساب Google Analytics وارد می کنند ممکن است سایت شما برای یک عمر ممنوع باشد.

November 29, 2017