Back to Question Center
0

Semalt کارشناس: انواع لنگر متن و چگونگی بهینه سازی آنها برای جستجوگرها بهتر

1 answers:

یکی از بیشتر موثر ترین موتورهای جستجوگر بهینه سازی ترفند استفاده از متن لنگر است. هنگامی که به درستی استفاده می شود، متن لنگر به طور قابل توجهی می تواند رتبه بندی سایت را بر روی صفحات نتایج جستجو موتور جستجو (SERPs) بهبود دهد.

برای کسانی که با این موضوع خیلی آشنا نیستند، اندرو Dyhan، Semalt مدیر موفقیت مشتری، توضیح می دهد که متن لنگر اشاره به شخصیت های قابل کلیک یا متن در یک لینک است. اغلب کاراکترها / متن ها در رنگ های مختلف از بقیه محتوا هستند و بعضی اوقات زیر خط دار هستند. وقتی کاربر بر روی یک متن لنگر کلیک کند، آن را به مکان دیگری منتقل می کند - que significa inc. شما می توانید این لنگرها را با استفاده از HTML یا CSS ایجاد کنید.

چرا متون لنگر برای SEO بسیار مهم است؟

متون لنگر، احتمالا به این معنی نیست که امروزه به عنوان محبوب به نظر می رسد، اگر آنها به منظور لینک دادن استفاده نشوند. آنها نقش مهمی در استفاده از لینک ها (عامل مهم رتبه بندی SEO) بازی می کنند. علاوه بر این، موتورهای جستجو از آنها استفاده می کنند تا وب سایت ها را برای بهینه سازی و اسپم سازی مجازات کنند. به همین دلیل است که کارشناسان جستجوگرها برای شناخت دقیق از نحوه استفاده از متون لنگر بسیار مهم است.

متن لنگر نیز برای خوانندگان محتوا مفید است، زیرا به آنها ایده ای را درباره آنچه که می خواهند در مقصد مقصدشان پیدا کنند، مفید می دانند.

انواع متن لنگر

تنوع زیادی از متن لنگر وجود دارد. متخصصان SEO می توانند از یک یا ترکیبی از تغییرات زیر برای بهینه سازی محتوای آنها استفاده کنند:

  • لنگرهای هدفمند: متخصصان بازاریابی آنلاین درگیر در link building ایجاد متون لنگر با کلمات کلیدی که کلمات کلیدی صفحه وب یا سند را هدف قرار می دهند. به عبارت دیگر، اگر شما می خواهید به یک سایت که محتوای مربوط به" ایده های نوسازی آشپزخانه "را دارد، پیوند دهید استفاده از این عبارت کلیدی در hyperlinks شما
  • متن لنگر عمومی: این ها لینک های قابل کلیک هستند که شما را به منابع مورد نیاز کمک می کند. نمونه هایی از لنگرهای عمومی شامل "دریافت اطلاعات بیشتر در اینجا"، "اینجا برای یک نقل قول رایگان اینجا کلیک کنید"، "دریافت کتاب رایگان خود را اینجا" و غیره.
  • مارک مارکدار: مارک مارک های نام تجاری کسب و کار سایت به عنوان متن استفاده کنید. آنها به عنوان امن ترین نوع لنگر استفاده می شوند. به همین دلیل است که مارک های بزرگ نظیر آمازون با استفاده از متون لنگر مارکدار در محتویات خود، به همان اندازه که ممکن است به احتمال زیاد بهینه سازی شوند، استفاده می شود.

بیش از حد بهینه سازی استفاده بیش از حد از همان متن لنگر در یک صفحه و یا ظاهر از همان متن در بسیاری از صفحات وب سایت است. این می تواند منجر به جریمه توسط موتورهای جستجو به عنوان صفحه به عنوان هرزنامه و به عنوان کاربر پسند دیده می شود. بنابراین بهینه سازی باید از طریق هر وسیله ای اجتناب شود.

  • لنگرهای پیوند لمسی: این متون لنگر هستند که از URL یک سایت برای پیوند به آن استفاده می کنند. آنها برای استفاده ساده هستند اما باید در محتوا توزیع شوند. تراکم لنگرهای پیوندی برهنه نباید بیش از 15٪ باشد.
  • تصاویر و برچسب 'alt' به عنوان لنگر: استفاده از تصاویر در محتوای وب سایت امروز بسیار تحسین شده است. این به افزایش تعامل کاربر با محتوا کمک می کند. هنگامی که از یک تصویر به عنوان یک پیوند به مکان دیگری استفاده می کنید، شما نیز یک تگ "alt" مرتبط برای تصویر را ارائه می دهید. موتورهای جستجو این برچسب 'alt' را به عنوان متن لنگر خواندند.
  • LSI (نمایه سازی نامتقارن نامتقارن) لنگر: LSI به سادگی به استفاده از مترادف (لزوما مترادف کامل) از کلیدی کلیدی اشاره نمی کند. آنها تغییرات نزدیک کلمه کلیدی هستند. لنگر LSI بسیار مفید است، زمانی که شما نمی خواهید از کلمه کلیدی دقیق در لینک خود استفاده کنید.
  • تنوع دیگری از متن لنگر که ایمن و موثر است، ترکیبی از نام تجاری و لنگر کلید واژه است. در این مورد، شما لینک های با نام تجاری خود و یک کلمه کلیدی از انتخاب شما ایجاد می کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از "تمیز کردن خدمات توسط" نام تجاری خود "استفاده کنید به عنوان نام تجاری + متن لنگر کلمات کلیدی

اگر می خواهید از متون لنگر بهترین استفاده را ببرید، مطمئن شوید که از ذهن شما استفاده می کنید. آنها باید به طور مناسب و به چگالی مناسب توزیع شوند. آنها همچنین باید مختصر و متناسب با محتوای هر دو صفحه لینک و هدف باشند. متون لنگر زدگی یک بلیط مستقیم به جریمه هستند، زیرا لنگرهایی هستند که در متن متناقض ندارند. هرگز از متون لنگر در محتوای خود استفاده نکنید زیرا آنها قطعا به SEO شما آسیب می رساند

November 29, 2017