Back to Question Center
0

Semalt یک راهنما برای مسدود کردن و حذف اسپم Google Analytics است

1 answers:

هرزنامه تجزیه و تحلیل یک مسئله جدید نیست، اما اخیرا تبدیل شده است بسیار خطرناک تر از همیشه است. در اینجا متخصص پیشرو Semalt ، لیزا میچل، در حال توضیح برخی از راه های مسدود کردن و حذف اسپم Google Analytics است. شما همچنین می توانید یک ایده از نحوه تاثیر آنها بر روی سایت خود داشته باشید.

اولین چیزی که باید بدانید این است که هرزنامه تجزیه و تحلیل به شکل های مختلفی از جمله spam sphost و spam bot است. هر دو این فرمها تا حد زیادی بر گوگل آنالیت تاثیر می گذارد. بنابراین، راه مقابله با آنها باید متفاوت باشد، و تمرکز شما باید بر روی چگونگی حذف آنها در کل باشد .

هرزنامه هرزنامه چیست؟

ترافیک ترافیکی یا اسپم ربات بیشتر شایع و خطرناک است. به دلیل ترافیک با کیفیت پایین، در ماه های اخیر بیش از دو میلیارد وب سایت آلوده شده است. هرچند که تمام رباتها خطرناک و بد نیستند. گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجوی بزرگ در هنگام ردیابی و نمایه سازی محتوا در وب سایتها به رباتهای جستجو بستگی دارد. خزنده های تجاری مانند SEMrush، Pinterest، فیدر های خوراکی مانند FeedBurner، توییتر، و همچنین نظارت بر روبات هایی نظیر وردپرس، Robtime Uptime، همه چیز خوب است. اما شما باید بهترین کار خود را برای خلاص شدن از بمب های اسپم که تمایل به سایت خود را تا حد زیادی از بین بردن

هرزنامه ها یا هرزنامه خزنده، برنامه هایی هستند که برای انجام خودکار وظایف مختلف مانند سرقت مطالب و داده ها، سرقت سرور، اسپم کردن نظرات، حملات فیشینگ و حملات DDoS طراحی شده اند. دسته های مختلفی مانند ابزارهای هک کردن، فریبنده ها، اسپم ها و اسکرپرافت ها هستند، کسانی هستند که از هویت های جعلی استفاده می کنند تا از اقدامات امنیتی خود دور بمانند. آنها برای حمله به DDoS استفاده می شوند. نوع دوم ابزار هکینگ است که برای توزیع گوگل ادعا می کند که 200 درصد وب سایت ها به دلیل این موضوع هک شده اند. اسکرپر ها به طور گسترده ای برای سرقت اطلاعات وب و داده ها استفاده می شوند. در اغلب موارد، مقالات دزدیده شده در سایر دامنه ها و انجمن ها بازنویسی می شوند. استفاده از رباتها برای گسترش محتوای تبلیغاتی به صورت پیوندهای فیشینگ و نظرات.

راه های مختلفی برای مسدود کردن و حذف رباتها و هرزنامه وجود دارد. بعضی از آنها در زیر بحث شده است

ویژگی خودکار تصادفی / عنکبوتی

این ویژگی توسط چند ماه پیش توسط گوگل معرفی شد. این به شما اجازه می دهد تا ترافیک را که از آدرس های IP ناشناخته می آید را چک کنید و مسدود کنید. شما به راحتی می توانید از عنکبوت ها و ربات ها با این نوع از خود خلاص شوید. شما می توانید فیلتر ها را در لیست های بین المللی عنکبوت ها و ربات های بین المللی IAB / ABC ایجاد کنید. فیلترهای خودکار قدرتمندترین دفاع در برابر هرزنامه است زیرا سایت های مختلف از آن استفاده می کنند. این پیاده سازی آسان است و به شما نتایج بسیار عالی می دهد.

Block Bots با استفاده از .htaccess

راه دیگری این است که با استفاده از فایل های .htaccess، رباتها را مسدود کنید. این ویژگی فیلتر خودکار کمک می کند تا ربات های بازدید کننده از گوگل تجزیه و تحلیل خود را بازدید. این مانع از ورود رباتها می شود، اما نمی تواند یک راه حل دائمی برای وب سایت شما باشد. اگر در مورد راه حل های ارائه شده در اینجا هر گونه سردرگمی یا سوالی در مورد شما داشته باشید، ممکن است در بخش نظرات زیر با ما تماس بگیرید Source .

November 29, 2017