Back to Question Center
0

Semalt: یک راهنمای برای مبتدیان در مورد نحوه نصب پلاگین وردپرس

1 answers:

این راهنما فقط برای کسانی که از wordpress.org استفاده می کنند، اعمال خواهد شد. برای افرادی که از wordpress - termostato perry manuales.com استفاده می کنند، بعلاوه برخی از محدودیت های آن ممکن است نصب پلاگین ها باشد. ضروری است که وبسایت wordpress.org خود را میزبانی کند تا قادر به استفاده از پلاگینها باشد. روش های بسیاری وجود دارد که از طریق آن می توان یک افزونه WP نصب کرد. به عنوان مثال، شما می توانید پلاگین وردپرس را با جستجو در کنسول جستجو، از طریق آپلود آن یا نصب افزونه wp با استفاده از FTP نصب کنید.

این نکات را از آرتم ابگاریان، متخصص برتر از Semalt ، پیروی کنید، و شما مطمئنا موفق خواهید شد.

1. نصب افزونه wp با استفاده از وردپرس پلاگین جستجو

یکی از روشهای ساده تر نصب پلاگین wp از طریق جستجوی آن در کنسول جستجو است. با استفاده از این گزینه می توانید به بسیاری از افزونه هایی که در دایرکتوری پلاگین وردپرس وجود دارد دسترسی پیدا کنید. شما می توانید در هر پرس و جو جستجو کلید و پیدا کردن یک پلاگین که مناسب نیاز شما است. هنگامی که شما آن را نصب کنید، وردپرس آن را دریافت می کند و برای شما تنظیم می کند. هنگامی که فرآیند موفقیت آمیز باشد، پیام تأیید فعال شدن افزونه دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید به نصب کننده افزونه بازگردید.

برای یک افزونه برای کار، باید به یاد داشته باشید که آن را فعال کنید..لازم به ذکر است که تمام پلاگین ها دارای تنظیمات مختلف هستند. این به این معنی است که راه های مختلفی وجود دارد که آنها نیاز به پیکربندی دارند. این روش ها در این دستورالعمل پوشش نمی شود. یکی از منفی این رویکرد این است که شما فقط می توانید پلاگین های رایگان را نصب کنید. در برخی موقعیت های منحصر به فرد، ممکن است نیاز به نصب یک افزونه موجود در این پوشه داشته باشید.

2. یک افزونه WP با استفاده از UploadPad Admin Plugin

نصب کنید

در برخی موارد ممکن است لازم باشد پلاگین های پرداخت شده را به وب سایت wp خود نصب کنید. در این مورد، کنسول جستجو نمی تواند به شما کمک کند. وردپرس دارای سرویس آپلود در قسمت مدیریت است که می تواند به شما اجازه نصب پلاگین در کنسول خود را بدهد. شما نیاز به دانلود پلاگین از یک منبع بین المللی دارید. پس از آن شما باید به برگه wp-admin خود وارد شوید، به پلاگین ها بروید و یک صفحه جدید اضافه کنید

از این نقطه، شما می توانید بر روی دکمه افزونه آپلود کلیک کنید. این فایل را از دایرکتوری کامپیوتر خود بارگیری کنید. وردپرس این پلاگین را برای شما آپلود و نصب می کند. درست مثل روش فوق، پس از نصب موفق، شما می توانید پلاگین را فعال یا به صفحه پلاگین بازگردید. همه تنظیمات سفارشی به طراحی افزونه هستند.

3. یک پلاگین وردپرس را با استفاده از FTP بطور دستی نصب کنید

در بعضی موارد، ارائه دهنده سرویس دهنده wp شما ممکن است محدودیت های فایل داشته باشد که می تواند انعطاف پذیری شما را در نصب افزونه از منطقه مدیریت محدود کند. در این مورد، نصب افزونه wp از طریق FTP بهترین گزینه است. حتی مبتدیان می توانند به راحتی مدیر FTP را کنترل کنند. اول از همه، شما باید فایل زیپ پلاگین خود را بر روی رایانه خود دانلود و استخراج کنید. از این مرحله، ممکن است لازم باشد پلاگین را به سرور میزبانی وب خودتان با استفاده از یک سرویس دهنده FTP آپلود کنید. ارائه دهنده سرویس میزبانی WP می تواند یک مدیر FTP برای وب سایت شما را فراهم کند. هنگامی که در FTP مدیر هستید، می توانید آن را در مسیر / wp-content / plugins / دایرکتوری سرور خود اضافه کنید.

November 29, 2017