Back to Question Center
0

Semalt ارائه انواع عمده فیلترهای گوگل آنالیز

1 answers:

فیلترهای گوگل آنالیز یک راه عالی برای تغییر و تغییر داده ها در تمام نمایش صفحات وب سایت شما است. آنها می توانند برای اضافه کردن و حذف اطلاعات و تغییرات واقعی در نحوه نمایش داده ها در گزارش های Google Analytics شما استفاده شوند. علاوه بر این، فیلترها به ما کمک می کنند تا اطلاعات را تغییر دهیم تا شکل خام آن به شکل هم ترازی تغییر کند و به انتظارات کاربران برسد. در نتیجه، شما فرصت های زیادی برای رشد کسب و کار خود را در اینترنت می گیرید و Google Analytics می تواند فیلتر ها را از نمایش یک صفحه به دیگری، به طوری که میزان بازده سایت شما تا حد زیادی کاهش می یابد - orlando network consultants. هنگامی که داده ها به طور کامل پردازش می شوند، می توانید نتایج نهایی را در گزارش های UI حساب Google Analytics مشاهده کنید.

ایوان Konovalov، Semalt مدیر موفقیت مشتری، در زیر انواع عمده از فیلترهای Google Analytics را شرح می دهد:

فیلتر اسپابانت

رده اول فیلتر اسپامبوت است. این نوع فوق العاده ترین و باور نکردنی است و آسان در صفحه تنظیمات مشاهده وجود دارد. برای این، شما باید از بخش مدیریت بازدید کنید و گزینه Filter Bot را جستجو کنید. روی این گزینه کلیک کنید و فیلترها را برای تمام آدرس های مشکوک IP ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که از عنکبوت و رباتها با استفاده از این گزینه خلاص شوید و قبل از بستن پنجره فعال سازی جعبه را فعال کنید. فیلترهای spambot به شما کمک می کند تا از شر ربات ها و عنکبوت ها خلاص شوید و کیفیت ترافیک وب سایت خود را تضمین کنید .

حذف IP های داخلی

یکی دیگر از گزینه اینست که شما باید IP های داخلی و تمام آن آدرس های IP را که به نظر شما مشکوک هستند حذف کنید. این را می توان از حساب Google Analytics خود انجام داد. به حساب بروید و تنظیمات نمایش را باز کنید گزینه ی Create Filter که در آن شما باید برای ایجاد فیلتر های جدید برای سایت خود کلیک کنید.

اولا شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما دنبال ساخت فیلترهای جدید هستید یا می خواهید فیلترهای قبلی را به سایت خود اعمال کنید. پس از آنکه تصمیم گرفتید، گزینه بعدی این است که تعداد کافی فیلترها را داشته باشید و آنها را به همان تعداد صفحات که ممکن است اعمال کنید. هنگامی که فیلترها را ایجاد کرده اید گزینه Select را انتخاب کنید و اکنون زمان آن است که آنها را به سایت خود اعمال کنید. در همین حال، مهم است که تفاوت بین فیلترهای از پیش تعریف شده و فیلترهای سفارشی را بدانیم. برای سهولت شما، ما می خواهیم بگوییم که فیلتر های پیش فرض نوع خاصی از قالب هایی هستند که می توانید برای ایجاد فیلتر ها به طور خودکار استفاده کنید. از سوی دیگر، فیلترهای سفارشی به شما اجازه می دهند تنظیمات فیلترهای خود را قبل از اینکه فعال شوند، سفارشی کرده و تغییر دهید.

هر URL را به حروف کوچک

این گام مهمی است و نباید بدون هیچ هزینه ای نادیده گرفته شود. شما باید URL ها را از حروف بزرگ به حروف کوچک وارد کنید و تنظیمات آنها را طبق قوانین و مقررات Google Analytics تنظیم کنید. اگر تعداد زیادی صفحات با URL های مختلف دارید، باید آنها را در اسرع وقت به حروف کوچک تبدیل کنید. اجازه ندهید که آنها در موتور جستجو نشان داده شوند تا زمانی که یا آنها را پایین آورده اید

افکار نهایی

هنگامی که تنظیمات بالا را تنظیم کرده اید و بر اساس آن فیلترها را اعمال می کنید، کیفیت ترافیک وب سایت شما بهبود می یابد. فیلترها باید در سایت فقط زمانی که توسط آدرس های مشکوک یا ناشناس IP تحت تاثیر قرار می گیرند، اجرا شوند. در غیر این صورت، نیازی نیست که این فیلترها را فعال کنید

November 29, 2017