Back to Question Center
0

Semalt: چگونه تاکتیک های SEO را تشخیص دهیم

1 answers:

کلاه سیاه SEO یک مجموعه از شیوه هایی است که ما برای بهبود رتبه بندی وب سایت در موتور جستجو s استفاده می کنیم. این شرایط و ضوابط Google، Bing و یاهو را نقض می کند. در عوض، SEO کلاه سفید یک فرایند امن است و به شما کمک می کند اعتبار بیشتری در اینترنت داشته باشید.

این اصطلاح از فیلم های هالیوودی برای تمایز بین یک شخص خوب و یک مرد بد آغاز شد. شخصیت های بد استفاده شده برای پوشیدن کلاه سیاه، در حالی که مردم خوب استفاده می شود پوشیدن کلاه سفید.

مایکل براون، متخصص برجسته از Semalt ، اطمینان می دهد که اخیرا، کلاه سیاه SEO به یک مشکل عمده برای مدیران وب تبدیل شده است - no deposit bonus usa no download. این معمولا توسط هکرها و اسپم ها استفاده می شود. از طریق این روند، آنها برای صاحبان وب سایت مشکلات ایجاد می کنند، دستگاه های خود را از بین می برند و فعالیت های غیر اخلاقی آنلاین و آفلاین را انجام می دهند.

این مهم است که درک کنید که پیاده سازی تکنیک ها و استراتژی های جستجوگر سیاه و سفید ممکن است وب سایت شما از نتایج موتور جستجو ممنوع شود. به همین دلیل است که شما فقط باید ترافیک با کیفیت بالا دریافت کنید و فقط به استراتژی های کلیدی کلاه سفید بپردازید.

معرفی کلاه سیاه کلاهبرداری

کلاه سیاه SEO یک تکنیک است که توسط موتورهای جستجو تایید شده است و هنوز هم توسط بسیاری از مدیران وب برای بهبود رتبه سایتشان استفاده می شود. این شیوه ها شرایط و ضوابط گوگل، یاهو و بینگ نیستند و نمیتوانند نتایج مطلوب را برای یک عمر تضمین کنند. بسیاری از نکات و ایده ها برای جلوگیری از استفاده وب سایت از کلاه سیاه کلاهبرداری ارائه شده است. شما باید گواهینامه های وب مستر گوگل، راهنماهای وب مستر بینگ و راهنمای راننده وب سایت یاهو را بررسی کنید تا ایده ای از آنچه کلاه سیاه را جستجو می کند و نحوه خلاص شدن از آن خلاص شوید. شما باید از جستجو موتور پرداختی اجتناب کنید تا مطمئن شوید ایمنی سایت شما آنلاین است .

چگونه تاکتیک های SEO را به رسمیت شناختن؟

شایع ترین شیوه های SEO که می توانند برای شناسایی شیوه های SEO شما استفاده شوند شامل مطالب تکراری، اتوماسیون مقاله، صفحات درها، لینک های پنهان و متن لنگر، چسباندن کلمات کلیدی، جستجوگرهای منفی، گزارش دادن به رقبا بدون هیچ دلیلی، دزدیدن هدایت، مخفی کردن، طرح لینک، ارسال مهمان ناخواسته، و دستکاری لینک. همچنین نباید مقادیر خودتان را برجسته کنید، شبکههای پیوند، چرخهای لینک و مزارع پیوند را انتخاب نکنید و به شدت نگران نباشید. معلوم شده است که هرزنامه نظرات، یک درخواست خودکار به گوگل، ایجاد دامنه های به صورت تصادفی و ایجاد صفحات با رفتار مشکوک موتورهای جستجو ممنوع است. شما نباید فعالیت هایی مانند ویروس ها، فیشینگ، نرم افزارهای مخرب و تروجان ها را درگیر کنید زیرا همه اینها بخشی از کلاه سیاه هستند.

گزارش سیاه کلاه جستجوگرها

اگر در این فعالیت دخیل هستید، هیچگاه نتایج دلخواه را نخواهید یافت. و اگر شما شخص دیگری را در کلاه سیاه و سفید SEO جستجو کنید، ممکن است بخواهید آن را گزارش دهید. اگر گزارش ندهید، وب سایت شما ممکن است از طریق هک های مخرب، کمپین های جستجوگر منفی و لینک های هرزنامه مورد حمله قرار گیرد. بنابراین، مهم است که برای اطمینان از اعتبار سایت خود در اینترنت اطمینان حاصل شود .

آیا شما باید کلاه سیاه کلاهبرداری را اجتناب کنید؟

درست است که موتور جستجوگر سیاهپوست سایت خود را در نتایج موتور جستجو خوب رتبه بندی می کند، اما این یک عمل غیر قانونی است و می تواند سایت شما را برای یک عمر ممنوع کند. هنگامی که ترافیک شما افزایش می یابد، یک موفقیت کوتاه مدت وجود خواهد داشت، اما Google چنین مجازات هایی را به چنین وب سایت هایی اعمال می کند و ممکن است برای شما اثرات ویرانگر آن مواجه نشود. این به این معنی است که تکنیک های جستجوگرهای سیاه و سفید برای شما مناسب نیست، اگر شما جدی در مورد اجرای یک کسب و کار برای یک عمر هستید.

November 29, 2017