Back to Question Center
0

Semalt: نحوه مسدود کردن هرزنامه ارجاع - ؛ نکات جالب توجه به یاد داشته باشید

1 answers:

اجرای یک وبلاگ یا یک وب سایت تجارت الکترونیک یک تجربه غنی و با ارزش است که فرصت های زیادی را برای رشد کسب و کار و ایجاد فرصت ها فراهم می کند. با این حال، چند idiots تلاش برای از بین بردن شرکت های آنلاین و ایجاد موانع برای همه بدون هیچ گونه دلیل خاص. آنها می خواهند چیزی بیش از ایجاد یک ظروف سرباز یا مسافر را نداشته باشند و اسپمر های ارجاع دهنده یکی از آنها است. ایمن است که می گویند اسپم ها و هکرهای ارجاعگر، هنرمندان نقاشی دیجیتال هستند که همیشه به دنبال حذف مارک های بی سواد آنلاین هستند.

اگر شما حساب Google Analytics را بررسی کرده و افزایش مراجعه کنندگان را از وبسایت های ناشناخته مشاهده می کنید، شانس هایی وجود دارد که وبسایت شما مورد هدف قرار گرفته است و شما باید در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهید. وب سایت هایی که اسپم ارجاع را ارسال می کنند، عبارتند از: hulfingtonpost - tech companies lebanon.com، priceg.com cenoval.ru و bestwebsitesawards.com. این ممکن است عجیب و غریب باشد، اما بسیاری از وب مسترها و وبلاگ نویسان فکر نمیکنند که سایتهایشان نمایشهای تقلبی دریافت کنند، بیشتر آنها از سایتهایی که ما در بالا ذکر کرده ایم، آمده است.

خوشبختانه، ماکس بل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا روشهایی برای جلوگیری از این سایتها و جلوگیری از ترافیک آنها از مزاحمت کسب و کار شما در اینترنت فراهم می کند.

از فایل htaccess برای مبارزه با هرزنامه ارجاع استفاده کنید

اگر سایت شما از طریق وب سرور آپاچی میزبانی می شود، مجبورید آن را به روز کنید..فایل htaccess بهترین راه این است که فایل htaccess را مسدود کنید تا ردپای اسپم ها و ربات های بد را حذف کنید. شما همچنین می توانید آنها را به Apache هدایت کنید که ممکن است برای آنها حدس بزنید.

فیلترهای Google Analytics

در بیشتر موارد، اسپم ها و ربات های خود را از وب سایت شما بازدید نمی کنند. در چنین شرایطی، شما باید این رباتها را مسدود کرده و آنها را با قرار دادن کدهای ویژه در حساب Google Analytics به وبسایت خود بازگردانید. شما همچنین می توانید فیلتر ها را در نمایه Google Analytics خود ایجاد کنید و به بهبود کیفیت ترافیک کمک می کنید. خوشبختانه گوگل آنالیتیک مقدار زیادی آب و برق را برای حذف اسپم ها از داده ها و گزارش های تجزیه و تحلیل ارائه می دهد. تنها نکته ی این روش این است که به طور همزمان به تمام وب سایت ها اعمال نخواهد شد.

پیکربندی دستی فیلتر تصفیه

شما می توانید فیلتر کردن ربات را به صورت دستی پیکربندی کنید. برای این کار، باید به حساب Google Analytics خود بروید و فیلتر جدید ایجاد کنید. گزینه سفارشی را انتخاب کنید و کد خاصی را در آن وارد کنید

مسدود کردن اسپم ارجاع دهنده آدرس IP

شما می توانید به راحتی آدرس IP های هرزنامه ارجاع را مسدود کنید. من گام مسدود کردن ترافیک از IP های ناشناس را دوست دارم. شما باید اطمینان حاصل کنید که دسترسی به اسپم ها از طریق این عمل به وب سایت شما رد می شود.

لیست خروج از Google Analytics IP

گام بعدی این است که اطمینان حاصل کنید که شما لیست خروج از Google Analytics IP را ذخیره کرده اید. مهم این است که به یاد داشته باشید که نمیتوانید از بهترین نتایج لذت ببرید تا زمانی که از این فهرست خارج نشوید. Google Analytics تعداد زیادی از گزینه ها را برای حذف لیست و جلوگیری از آدرس های IP فراهم می کند. شما به راحتی می توانید پلاگین را در وب سایت خود انتخاب کرده و نصب کنید و از ایمنی و حفاظت کامل آن اطمینان حاصل کنید.

November 29, 2017