Back to Question Center
0

Semalt: نحوه محافظت از سایت وردپرس خود را با امنیت Wordfence

1 answers:

تا کنون، وردپرس به عنوان معروف ترین و به طور گسترده ای مورد استفاده سیستم مدیریت محتوا قرار گرفته است. اما ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که دقیقا و ایمن نیست زیرا بسیاری از مهاجمان مخرب بر روی راه های نفوذ به سایت های شما کار می کنند و به سیستم های زیادی آسیب می رسانند. اگر شما یک وب سایت را ایجاد کرده اید یا در حال حاضر یک کسب و کار را اجرا می کنید، مهم است که از صفحات وب خود محافظت کنید و برخی از تکنیک ها را در این زمینه یاد بگیرید.

ایمنی و شهرت وردپرس مفید است، و ابزارهای بسیاری وجود دارد که طراحی شده اند تا به شما در حفظ امنیت سایت خود از بالا به پایین کمک کنند - fazer - sitesi. Wordfence Security یکی از سیستم هایی است که حفاظت از سایت شما را تضمین می کند و در اینجا جولیتا واشنووا، متخصص برجسته Semalt ، به شما می گوید که چگونه بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

معرفی پلاگین امنیتی Wordfence

پلاگین Wordfence Security توسط تنها چند نفر نصب شده است و یک پلاگین وردپرس کاملا برجسته است. این می تواند در بخش پلاگین وردپرس واقع شود و کاربران را قادر به مدیریت سایت های خود کند. آنها می توانند با استفاده از این پلاگین امنیت سایت خود را تضمین کنند، زیرا تعدادی از ویژگی ها را دریافت می کند و پاسخ های غلطی از کاربران قبلی دریافت کرده است. آن را با چند گزینه و ویژگی های به ارائه انتظارات شما می آید

ویژگی های اساسی

این افزونه به شما امکان می دهد تا سایت های وردپرس را برای آسیب پذیری های احتمالی، ربات ها، ویروس ها و بدافزارها اسکن کنید. اگر برخی از تهدیدها در طول روز پاپ آپ را از طریق ایمیل به کاربران هشدار می دهد. این پشتیبانی را با ویژگی های پیشرفته ورود و اقدامات امنیتی فراهم می کند. آخرین، اما نه کمترین، این افزونه می تواند تمام آدرس های IP که مشکوک هستند و ارسال ترافیک جعلی به سایت های شما را مسدود کند..

پلاگین Wordfence Security را تنظیم کنید

راه اندازی افزونه Wordfence Security آسان است. برای این، شما باید چند چیز را در نظر داشته باشید:

1. اولین چیزی که لازم است این است که اقدامات امنیتی ورود را ایجاد کنیم. شما می توانید این فرآیند را با کلیک کردن و فعال سازی پلاگین Wordfence آغاز کنید. در اینجا شما باید بخش Basic Options را پیدا کرده و کادر را فعال کنید تا امنیت برقرار شود. هنگامی که آن را فعال کرده اید، باید بدانید که رمز عبور را نمی توان تغییر داد، بنابراین نیازی به چندین بار تلاش آن نیست. اگر این کار را بکنید احتمالا سایت شما به طور موقت یا دائمی مسدود می شود

2. دومین چیزی که اسکن سایت شما را به طور منظم انجام می دهد. اغلب مردم نادیده گرفتن اسکن سایت های خود را نادیده می گیرند، و این جایی است که هکرها بیشترین فعال را فعال می کنند. اسکن Wordfence به شما اجازه می دهد که سایت خود را به طور کامل بررسی کنید و در صورت لزوم از شر کارهای مخرب و الگوهای عفونی خلاص شوید.

مرحله سوم و نهایی راه اندازی هشدارهای امنیتی برای آینده است. برای این، شما باید به بخش هشدارهای امنیتی در Wordfence Security بروید. شما باید آن را فعال کنید و آدرس ایمیل خود را وارد کنید که در آن می خواهید اعلان های مربوط به مسائل امنیتی را دریافت کنید.

نتیجه گیری

امنیت وردپرس هرگز نباید به صورت تصدیق پذیرفته شود. به عنوان یک صاحب وب سایت حرفه ای، اگر شما می خواهید رتبه بندی سایت خود را در اینترنت ارتقا دهید، مسئولیت شما در از بین بردن تمام انواع نرم افزارهای مخرب و ربات ها است.

November 29, 2017