Back to Question Center
0

Semalt: نحوه حذف اسپم ارجاع؟ راهنمایی آسان

1 answers:

ترافیک ارجاع هرزنامه برای بسیاری از کاربران اینترنت تبدیل به یک روال روزمره شده است. خلاص شدن از شر این نوع ترافیک برای هر صاحب وب سایت یا اپراتور آژانس جستجوگر ضروری است. ابزار Google Analytics راه های متعددی برای از بین بردن هرزنامه ارجاع شده از گزارش مرجع GA خود دارد - commercial appraisal services. ترافیک هرزنامه یک مفهوم قدیمی از کلاه سیاه موتور جستجوی بود. افراد از این روش برای دروغ گفتن به مشتریان خود استفاده می کنند تا سریعا وب سایت های خود را رتبه بندی کنند. علاوه بر این، این می تواند منجر به اشتباه آگهی های تبلیغاتی، باعث زیان های عظیمی در مشتریان بی نظیر خود. درک هرزنامه ارجاع برای هر کسی که تجارت الکترونیک را انجام می دهد ضروری است.

نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا به برخی از مسائل عملی در این زمینه توضیح می دهد.

درک ترافیک ارجاع

ترافیک ارجاع کننده بازدیدکنندگان هستند که از وب سایت های دیگر روی سایت شما لینک می کنند. هنگامی که وب سایت ها به سایت شما لینک می شوند، اتصال دامنه مستقیم وجود دارد، که می تواند منجر به جریان مداوم بازدیدکنندگان شود. به عنوان مثال، می توان یک لینک به وب سایت خود از یک دامنه مانند وب سایت ملی Geographic را کلیک کنید. اطلاعات دامنه شما در سایت Nat Geo خواهد بود زیرا شما داور Nat Geo شده اید.

هرزنامه ارجاعی

هرزنامه ارجاع، ترافیک است که از دامنه هایی است که ممکن است به وب سایت شما مرتبط شود یا نه. برخی از تاکتیکها ممکن است شامل بازدید واقعی از افراد واقعی باشد. در موارد دیگر، هرزنامه رفرنس تلاش می کند تا کد ردیابی GA خود را به ضبط یک بازدید صفحه که فاجعه است، فریب دهد..در هر دو مورد، GA شما تعداد دفعات مشاهده صفحه را می دهد که ممکن است لزوما به عنوان بخشی از بازدیدکنندگان شما باشد. در بسیاری از موارد، هرزنامه ارجاع می تواند به عنوان ارجاع روح و یا حتی ارجاع خزنده رخ دهد:

  • ارجاعات خزنده: آنها عمدتا ربات هستند. ترافیکی که از رباتها نیز رد می شود، اگر هم غیر قانونی باشد. آنها در جلسات ترافیکی مشکوک به وب سایت شما می آیند.
  • ارجاعات Ghost: این ها از وب سایت شما بازدید نمی کنند. با این حال، آنها موفق به فریب گوگل آنالیتال در ثبت یک بازدید فریب می کنند

حذف اسپم ارجاع

هر وب مستر نیاز به ابزارهای ضروری برای مقابله با ترافیک دارد که از مشتریان واقعی نیست. به عنوان مثال، برخی از ابزارهایی که وبسایت سازها برای انجام خدمات backlinking استفاده می کنند می توانند به افرادی کمک کنند که اسپم ارجاع دهنده را حذف کنند. برای مثال، شما می توانید برخی از این را در برگه تنظیمات مدیریت فعال کنید

در برگه مدیریت، می توانید قادر به فعال کردن سرویس های فیلترینگ ربات شوید. اطلاعات اسپم و نیز عنکبوتهایی هستند که به دلایل مختلف تمایل دارند یک وبسایت داشته باشند. ایجاد فیلترهای بطری سفارشی می تواند کمک کند تا برخی از این منابع ترافیکی را دور نگه دارد که ممکن است قانونی معتبر نباشد. برخی از حوزه های مانند Semalt تاریخ شناخته شده ای از حملات هرزنامه دارند.

ضروری است که از یک ارائه دهنده ی ایمیل استفاده کنید که ارائه دهندگان ایمیل ایمن می توانند ترافیک ارجاعی را از وب سایت ها فیلتر کنند. آنها می توانند تمام جلسه مرور را امن و همچنین حفاظت از مشتریان خود را از حملات هرزنامه ممکن کند.

نتیجه گیری

هرزنامه ارجاع یک مشکل بزرگی است که اکثر کاربران اینترنت با آنها مواجه هستند. بعضی از کلاه های سیاه و سفید سازمان های جستجوگرها تمایل به استفاده از تاکتیک های اسپم ارجاع برای ارائه نتایج سریع خود را. این ترافیک پایه ای برای کاربرد آن ندارد. هنگامی که سعی می کنید با استفاده از ترافیک هرزنامه رتبه بندی کنید، می توانید با برخی از مجازات ها مواجه شوید. این راهنما می تواند به شما در جلوگیری از ترافیک ارجاع کمک کند

November 29, 2017