Back to Question Center
0

Semalt پنج دلیل برای حذف ترافیک جعلی از سایت شما می دهد

1 answers:

آیا یک بازاریاب محتوا یا صاحب وب سایت هستید که در بهبود درآمد فروش خود کار می کند؟ جمعه سیاه یکی از بهترین روزها در تمام طول سال است که می تواند باعث افزایش فروش شما شود. آمارها نشان می دهد که فروش بیش از 3 میلیارد دلار در جمعه سیاه 2016 ثبت شده است. امسال انتظار می رود که درآمد فروش به 3.36 میلیارد دلار افزایش یابد، که در مقایسه با سال گذشته 9.4 درصد افزایش داشته است.

هر سال وب سایت های تجارت الکترونیک با بیش از 20 میلیون بازدید کننده مواجه می شوند که 20 درصد بازدیدکنندگان آن ها ربات ها و عنکبوت های وب هستند - temperature monitor program. هر بازاریاب محتوا ارائه خدمات آنلاین مایل به دستیابی به اطلاعات پاک و دقیق در گزارش های Google Analytics خود می باشد.

ربات های بد می توانند فروش جمعه سیاه خود را خراب کنند و موتور جستجو کمپین بهینه سازی خود را به مسیر اشتباه تغییر دهید. ربات های خفن بر تولید و فروش درآمد تاثیر نمی گذارد، بلکه عملیات شرکت های B2C و B2B در اینترنت است. ربات های بد، ترافیک داخلی و عنکبوت وب می توانند بر روی داده های Google Analytics و گزارش های شما تاثیر بگذارد. الکساندر Peresunko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، پنج راه زیر را ارائه می دهد که ربات های بد می توانند فروش و درآمد جمعه سیاه خود را تحت تاثیر قرار دهد:

گزارش های وب 1. دقیق

ربات های بد کار می کنند تا اطلاعات GA خود را با آلوده کردن ترافیک به سایت شما متمرکز کنند. در دراز مدت، آن را کمی متلاشی می شود تا تمایز ترافیک واقعی و جعلی در داشبورد Google Analytics وب سایت شما. اشتباه تفسیر دادهها در گزارشهای GA شما میتواند باعث تصمیمگیری اشتباه در کسب و کار شود. ترافیک ربات از داده های خود را با استفاده از ابزار GA حذف کنید تا از رنج بردن کاهش شدید جمعه سیاه خود در مقایسه با سال گذشته رنج بکشد..

تجربه تجربه کاربر

ربات های بد در وب سایت های تجارت الکترونیک به علت کاهش عملکرد کلی آنها تاثیر می گذارد. این سناریو تمایل دارد تا یک کاربر ناخوشایند که پس از بازدید از صفحات با سرعت کم، پس از کلیک، را کلیک کند. در دراز مدت، بازدیدکنندگان برای تکمیل خرید خود به وب سایت های دیگر مراجعه می کنند.

3. چرخ دستی های ارواح

رها کردن سبد خرید یکی از استراتژی های کلیدی مورد استفاده توسط ربات ها است تا خریداران واقعی و بازدیدکنندگان را به وب سایت های مخرب هدایت کند. ربات های بد برای جایگزینی برخی از سفارشات در محصولات برای جلوگیری از بازدید کنندگان مشروع از دسترسی به محصولات واقعی کار می کنند. چرخ دستیهای عجیب و غریب می تواند فروش و درآمد جمعه سیاه خود را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. اجازه ندهید که ربات های بد شما را از این آینده بردارند. بلوک Darodar و ترافیک ربات از وب سایت تجارت الکترونیکی خود را با اضافه کردن فیلتر جدید در سایت خود

4. ترافیک جعلی

ترافیک ترافیک، ترافیک داخلی و ترافیک دروغ می تواند فروش جمعه سیاه خود را به طور منفی تغییر دهد. این کلاهبرداران وب سایت ها و مشاوران بازاریابی معتقدند که ترافیک به سایت هایشان واقعی است. صاحبان وب سایت ها باید مراقب باشند که از پرداخت پول برای ترافیک ناشی از ربات های بد استفاده کنند.

5. خستگی عملیاتی

ترافیک ترافیک بیش از 58 درصد از ترافیک را در اینترنت نشان می دهد. ترافیک داخلی ایجاد شده و ترافیک ربات می تواند وب سایت شما را در ساعت های پائین خراب کند. ترافیک ربات می تواند منجر به تلف شدن دلار و زمان شود. مسدود کردن ترافیک ناخواسته از وب سایت خود را در روز جمعه سیاه خود به فروش بیشتر و درآمد بیشتری برسانید.

ترافیک ترافیکی می تواند بر تولید و رشد درآمد وب سایت شما تأثیر منفی داشته باشد. اطمینان از اینکه اطلاعات دقیق و دقیق در Google Analytics شما به دست می آید بسیار مهم است. با پرداختن به ترافیک جعلی در وب سایت خود، پرداخت های غیر ضروری به اسپم ها را اجتناب کنید.

November 29, 2017