Back to Question Center
0

Semalt - ؛ بدون استفاده از اسپم ارجاع از Google Analytics شما

1 answers:

درک و تجزیه و تحلیل از جایی که ترافیک spiking خود را می آید از اهمیت بسیار مهم است که در مورد موتور جستجو بهینه سازی. به عنوان یک صاحب وبسایت نیز مهم است که به درستی تفسیر گوگل آنالیت را برای جلوگیری از تصمیم گیری اشتباه در کسب و کار انجام دهید. صاحبان کسب و کار کوچک در حال افزایش مسائل مربوط به هرزنامه ارجاع جعلی هستند، یک مشکل بزرگ که به مخاطبان آنلاین آسیب زده است .

به عنوان یک مالک وبسایت تجارت الکترونیک، Google Analytics یک ابزار است که همیشه باید استفاده کنید. Google Analytics به بازاریابان اجازه می دهد تا گزارش های GA خود را پیگیری و تجزیه و تحلیل کنند. مدیران وب سایت و شرکت های بهینه سازی موتورهای جستجو بر این باورند که هرزنامه ارجاع و ترافیک ناخواسته یک مشکل است که باید مورد توجه قرار گیرد - estrattori di calore industriali.

نیک چایکوفسکی، یکی از متخصصین برتر خدمات دیجیتال Semalt ، در اینجا به تکنیکهایی که در فیلتر کردن اسپم ارجاع و هرزنامه جعلی بر روی GA شما نگاه می کند، می پردازد.

آنالایزر اسپم

این یکی از بهترین پلاگین های وردپرس است که برای هدایت اسپم ارجاع و ربات ها برای جلوگیری از غلبه بر وب سایت شما کار می کنند. در دراز مدت، مسدود کردن هرزنامه جعلی از Google Analytics شما محافظت از اطلاعات شما را از بین می برد.

ابزار SpamScape

SpamScape یک ابزار بهینه سازی موتور جستجو است که برای فیلتر کردن ترافیک ناخواسته، ربات ها و هرزنامه جعلی طراحی شده است. این ابزار در ارائه آمار تولید خودکار تولید خواهد شد.

آنچه شما باید درباره هرزنامه ارجاع بدانید

تاثیرات رباتها بر گزارش های GA

موتور جستجوی گوگل با استفاده از ربات ها برای فهرست وب سایت ها. با این حال، اسکریپت های اتوماتیک و کدهای (ربات ها) می توانند برای اهداف مخرب مانند گسترش نرم افزارهای مخرب، افزایش ترافیک جعلی به وب سایت خاص و حذف ایمیل های کاربران آنلاین استفاده شوند.

اسپمبوت ها برای ایجاد هرزنامه جعلی، اسپم ارجاع و ایمیل های جعلی شناخته شده است. طبق گفته متخصصان فناوری اطلاعات، هرزنامه ارجاعی میتواند بر روی سوابق تبدیل شما تأثیر منفی داشته باشد، گزارشات GA را مختل می کند و بر ترافیک رانده شده به وب سایت شما تاثیر می گذارد. با این حال، گوگل براساس هرزنامه جعلی و اسپم ارجاع داده شده است؛ زیرا دستورالعمل رویه ای را در مورد نحوه شناسایی ربات ها و عنکبوت ها از Google Analytics

ارائه می دهد.

آنچه شما باید درباره ترافیک ارجاع روح

بدانید

ترافیک ارجاع Ghost با تاثیر بر داده ها در Google Analytics کار می کند اما وبسایت شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. در واقع، ربات ها بسیار متفاوت با ترافیک ارجاع روح هستند. ترافیک ارجاع Ghost حوادث جعلی را ارسال می کند و جستجوی آلی خود را در گوگل آنالیتیک می کشد.

چگونه اسپم ارجاع و هرزنامه جعلی بر روی جستجوگرها خود تاثیر می گذارد

هرزنامه ارجاع یک چالش بزرگ برای وب سایت های تجارت الکترونیک و مشاوران بازاریابی انجام جستجوگرها است. هرزنامه جعلی بر روی داده های گوگل آنالیتا تاثیر می گذارد، و صاحبان کسب و کار را به انجام وظایفی که کمپین های خود را به خطر می اندازند، تحت تاثیر قرار می دهد. هرزنامه ارجاع یک تکنیک SEO SEO است که به عنوان یک میانبر برای کسب رتبه بندی توسط اسپم ها استفاده می شود.

امروزه هرزنامه ارجاعی برای آسیب رساندن به وب سایت ها در صنعت بازاریابی، با ارسال ترافیک ناخواسته به سایت، مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، توصیه نمیشود که اسپم ارجاع را پیگیری کند، زیرا آنها شامل سطح بالایی از بدافزارها و ویروسها هستند.

هرزنامه ارجاع، هرزنامه جعلی و ترافیک ربات بر وب سایت ها و سایت های ضعیف تاثیر می گذارد که به طور کامل پیکربندی نشده اند. برای محافظت از وب سایت تجارت الکترونیک خود از هرزنامه جعلی، به طور منظم پلاگین ها، نرم افزار ها و سرور های خود را به روز کنید. همیشه با کسی که با آن ارتباط برقرار کرده اید هوشیار باشید تا از مهاجمین، اسپم ها و اسپم ارجاع استفاده نکنید.

November 29, 2017