Back to Question Center
0

Semalt مشاوره در مورد چگونگی از بین بردن ترافیک ارجاع Darodar.Com می دهد

1 answers:

ترافیک ارجاعی darodar.com نامشخص برای همه مدیران وب، صاحبان وب سایت ها و وبلاگ نویسان مشکل مهمی است. ترافیک ارجاع Darodar.com نیز در حساب Google Analytics شما نشان داده شده و اطلاعات مربوط به کسب، مخاطبین و تجزیه و تحلیل شما را نشان می دهد. این شهر اعتبار یک وب سایت را به طور کامل خراب می کند و به طور پیوسته رتبه بندی خود را در موتور جستجوی نتایج جستجو کاهش می دهد - мягкий базис. علاوه بر این، ترافیک ارجاع darodar.com میزان میزان جست وجو خود را افزایش می دهد، زیرا هرزنامه بر روی صفحات مختلف وب فرود می آید، و در نتیجه تعداد زیادی تصور اشتباه است. این نوع ترافیک از پهنای باند سایت شما استفاده می کند و باعث مشکلات برای وب مسترها می شود.

این راهنما، ایوان کنوالوف، Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما کمک خواهد کرد که تراوین ارجاع darodar.com را در حساب Google Analytics حذف کنید. شما می توانید به راحتی هرزنامه رجیستر darodar.com را در فایل های .htaccess مسدود کنید و در آینده به ترافیک ارجاع darodar.com دسترسی نخواهید داشت.

معرفی به darodar.com

Darodar.com یک نام دامنه است که برای تعامل با کاربران در هرزنامه ارجاع استفاده می شود. هدف این پروژه تجزیه و تحلیل اطلاعات سایت شما است. هرزنامه رجیستر Darodar.com برای ایجاد درخواستهای زیادی برای صفحات وب طراحی شده است..اسپم ها از این نوع ترافیک سود می برند و کسب و کار خود را تبلیغ می کنند و رتبه سایت خود را در نتایج موتورهای جستجو از بین می برند. نکته ی جالب این است که ارجاعات darodar.com و سایر سایت های مشابه، درخواست های مکرر را ایجاد می کنند و باعث مشکلات شما می شوند. هرزنامه ارجاع یکی از مشکالت ترین روش ها در اینترنت است. به طور گسترده ای برای ترویج محتوا استفاده می شود و اسپم ها به دلیل دلایل ترافیک ارجاع سایت شما را هدف قرار می دهند. آنها می خواهند صفحات و برنامه های ویژه خاص خود را بهبود ببخشند و راه هایی برای افزایش رتبه خود را در جستجوی Google دنبال کنند. با اسپم ارجاع darodar.com، تعداد زیادی از لینک ها به وب سایت هایشان می دهند.

هرزنامه ارجاع Darodar.com برای وب سایت شما خطرناک نیست، اما کیفیت ترافیک آن را کاهش می دهد. به این معناست که گوگل قادر به مرتب کردن سایت شما مناسب نخواهد بود، زیرا بسیاری از بازدیدکنندگان به محتوای شما دسترسی ندارند. انواع وب سایت ها با darodar.com ارتباط دارند و اگر شما از هر یک از این لینک ها بازدید می کنید، به سایت هایی مانند ilovevitaly.com و دیگران هدایت می شوید.

مسدود کردن ترافیک ارجاع darodar.com در Google Analytics

اگر می خواهید از اسپم ارجاع darodar.com در Google Analytics جلوگیری کنید، باید فیلتر ها را در اسرع وقت حذف کنید. اول از همه، شما باید حساب Google Analytics را باز کنید و برگه مدیریت را پیدا کنید تا گزینه All Filters را کلیک کنید. در اینجا، شما با کلیک بر روی گزینه فیلتر جدید برای ایجاد برخی از فیلتر ها به عنوان مورد نیاز خود را. هنگامی که فیلترهای کافی ایجاد کرده اید، باید darodar.com را به عنوان نام فیلتر خود اضافه کنید و نوع فیلتر سفارشی را انتخاب کنید. در گزینه فیلتر، شما باید منبع کمپین را انتخاب کنید و گزینه Filter Pattern را کلیک کنید. اضافه کردن darodar.com اینجا و برای ذخیره تنظیمات کلیک کنید

ترافیک ارجاع darodar.com را با فایل .htaccess

مسدود کنید.

ممکن است ترافیک ارجاع darodar.com را با کمک فایلهای .htaccess شما مسدود کنید. برای این، شما باید یک کد خاص را به این فایل اضافه کنید و بر روی گزینه ذخیره برای ذخیره تمام تنظیمات کلیک کنید.

November 29, 2017