Back to Question Center
0

Semalt معرفی ویروس فیس بوک که باید از آن بترسید

1 answers:

اگر شما به طور تصادفی یک پیام از مای اسپیس یا فیس بوک دریافت کرده اید که حساب شما در معرض ویروس ها قرار دارد، ممکن است Facebook باشد که از طریق ایمیل های ارسالی از طریق یک دوست ارسال شده است. این دوستان جعلی از مردم به رسانه های اجتماعی دعوت می کنند و از آنها می خواهند که فیلم ها یا تصاویر خاص خود را مشاهده کنند. جیسون آدلر Semalt مدیر موفقیت مشتری، هشدار می دهد که هنگامی که شما بر روی URL خود کلیک می کنید، کامپیوتر شما احتمالا توسط Facebook آلوده می شود.

ویروس Facebook چیست؟

یک ویروس Facebook هنگامی که شما فیلم های مشکوک را مشاهده می کنید، ویروس دستگاه شما را از طریق پخش کننده فلش نفوذ می کند. بعدها ویروس فایل های مختلفی از سیستم رایانه خود را حمل می کند و به یک کرم خطرناک تبدیل می شود و پس از ورود به شبکه های بتنی

این کرم شبکه حملات Mac OS X، لینوکس و سیستم عامل مایکروسافت ویندوز را در تعداد قابل توجهی - anthelios spf 50 krema. اهداف اولیه آن عبارتند از اسکایپ، یاهو مسنجر، مای اسپیس و کاربران فیس بوک، اما این ویروس گاهی به وب سایت ها و ایمیل های شناسایی متعلق به یاهو میل، AOL ایمیل و جیمیل حمله می کند.

اگر یک ایمیل مشکوک دریافت کنید که از شما خواسته شده است تا یک ویدیو خاص را مشاهده کنید و هیچ چیزی در مورد فرستنده نمی دانید، از شما درخواست می شود که آن ایمیل را به سرعت حذف کنید و به هیچ وجه لینک های خود را کلیک نکنید. کارشناسان فناوری ادعا می کنند که ویروس Facebook تاکنون صدها تا هزار دستگاه کامپیوتری را آلوده کرده است. این به صورت جعبه پنجره های پاپ آپ ظاهر می شود و از برنامه های ساخته شده در سیستم برای حمله به دستگاه های شما استفاده می کند..

با توجه به McAfee Security، ویروس Facebook سریعا محصولات قابل دانلود را به سیستم کامپیوتری شما منتقل می کند و به شما کمک می کند تا به برخی از راه ها دست بکشید. نام سرویس آن مدیر حساب های امنیتی است که در دستگاه شما بارگیری می شود و اطلاعات حساس را سرقت می کند، رمزهای عبور و نام کاربری وب شما را ربوده است.

اجتناب از این ظروف سرباز یا مسافر

مهم است که از این فاجعه جلوگیری کنید و این تنها زمانی امکان پذیر است که از ایمیل های مشکوک و پیوست های آنها دور بمانید. هرگز نباید روی ویدیوهایی که توسط برخی از دوستان فیس بوک به صندوق پستی خود ارسال می شوند کلیک کنید. حملات Facebook عمدتا در قالب ایمیل هایی با عنوان "شما باید خود را از من دور کن"، "آنچه که این جهنم است" و غیره آمده است. مهم است که پنجره را ببندید یا ایمیل های مشکوک را حذف کنید زیرا آنها هیچ ارتباطی با واقعیت ندارند. اگر چنین ایمیلی دریافت کنید، یک نشانه واضح است که یک زامبی به کامپیوتر شما و یا نمایه رسانه های اجتماعی حمله کرده است.

دنبال سیاست های فیس بوک

فیس بوک ده ها راهنمایی و دستورالعمل در مورد نحوه خلاص شدن از ویروس های Facebook را ارسال می کند. با وجود نصب برنامه های آنتی ویروس، شما باید تنظیمات رسانه های اجتماعی خود را تغییر دهید. مهم این است که شناسه فیس بوک خود را پنهان کنید و آن را توسط موتورهای جستجو جستجو نکنید

براساس برآورد، این ویروس تاکنون بیش از 110 میلیون حساب فیس بوک را آلوده کرده است و سایت رسانه های اجتماعی در برابر افرادی که به دلیل حمله به حساب کاربران و ایجاد اینترنت در اینترنت مورد تجاوز قرار گرفته است، 870 رای دادند. این ویروس با نفوذ در ایمیل های خود و پروفایل های رسانه های اجتماعی، حساب های کاربر متعدد را هک کرده است. حتی می تواند نتایج موتور جستجوی خود را فرماندهی کند و شما را به سایت های آلوده منتقل کند.

November 29, 2017