Back to Question Center
0

Semalt: آخرین فن آوری میلیون ها زندگی را ذخیره می کند

1 answers:

راس بربر، مدیر سمپلت ، مدیر موفقیت مشتری، به اشتراک گذاشتن داستان بسیار جذابی است که چگونه یونیسف به جوانان با استفاده از سیستم عامل پیشرفته اسکایپ به نام U-Report کمک کرد .

مردم اغلب یونیسف را مسئول پاسخگویی به نیازهای کودکان می دانند، زیرا این سازمان جوانان بی شماری را نجات داده است. به طور خاص، آن همچنان خود را در پاسخ سریع خود به طوفان ایرما ثابت می کند. همراه با U-Report، یک پلت فرم اس ام اس با بهینه سازی تصویر، آنها اطلاعات و دستورالعمل های ایمنی را به صورت موثر برای قربانیان احتمالی ارائه دادند. اگرچه این فقط یک داستان ساده است و کاملا شگفت انگیز است - computer repair santa clara.

درخواست اقدام فوری

در 2 سپتامبر، دفاتر یونیسف در آمریکای لاتین و کارائیب با کارشناسان مرکز جهانی نوآوری یونیسف در ارتباط بودند. دلیل آن این بود که گزارش U-Report در کارائیب و تبلیغ آن از طریق فیس بوک به عنوان یک واکنش به به روز رسانی مسیر طوفان ایرما بود.

یک روش مناسب ارتباط

پلت فرم ارتباطی جدید، به نام U-Report، یک تکنولوژی اس ام اس یا متنی که با بهینه سازی تصویر همراه است، برای جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات مهم و حیاتی برای جوانان استفاده می کند. علاوه بر این، نرم افزار به عنوان یک وسیله برای آنها صدای مشکلات خود و درخواست کمک را اعمال می کند. بنابراین، U-Report واقعا به عنوان یک نوآوری انقلابی برای رفاه مردم شمرده می شود..

در گذشته، U-Report برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده ابولا در لیبریا در سال 2014 استفاده شد. با استفاده از این برنامه، یونیسف و نهادهای متفقین می توانند نظرسنجی ها را برای شناسایی مسائلی که افراد با آنها تجربه می کنند و با آنها به اشتراک بگذارند، اطلاعات و دستورالعمل های زندگی در دسترس موجود

منبع تنها اطلاعات

در میان 10.5 میلیون کودک که در کشورهایی زندگی می کنند که در معرض طوفان ایرما قرار دارند، حدود نیمی از آنها اعلام کردند که U-Report تنها منبع مشاوره اطلاعات و ایمنی است. در حالی که طوفان عبور می کند، یونیسف همچنان به استفاده از این پلت فرم برای جمع آوری اطلاعات در مورد مکان های جوانان نیاز به کمک است. پس از آن، یونیسف ممکن است شروع به پاسخگویی به نیازهای متفکر کند.

لوازم ورودی از کپنهاگ

در واکنش به نیازمندان، بخش تأمین یونیسف واقع در کپنهاگ شروع به فعالیت می کند. با بزرگترین انبار در جهان، آنها قادر به ارائه کمک های بشر دوستانه به قربانیان هستند. اکنون آنها بسته بندی و بارگیری را به هواپیما آغاز کرده اند.

امید هرگز از بین نخواهد رفت

با استفاده از پلت فرم اس ام اس U-Report، یونیسف توانست به سرعت به فاجعه آینده پاسخ دهد و جوانان را به عنوان وسیله ارتباط و منبع اطلاعات معرفی کند. با تشکر از U-Report، با تکنولوژی ارسال پیامک و بهینه سازی تصویر، دستورالعمل های ایمنی به سرعت در میان ده ها و نیم میلیون نفر از جوانانی که در معرض توفان قرار داشتند، صرفه جویی در زندگی بی شماری را به نمایش گذاشت. اکنون یونیسف غذا و سایر کالاهای امداد رسانی را به قربانیان ارسال می کند. به طور کلی، امید تا زمانی که افراد در کمک به دیگران باقی بمانند، از بین نمی روند.

November 29, 2017