Back to Question Center
0

Semalt هشدار می دهد از 8 تکنیک های سیاه و سفید کلاه سیاه و سفید خطرناک

1 answers:

تکنیک های جستجوگرها باید به مجموعه ای از قوانینی که توسط موتورهای جستجو ایجاد شده، پیروی کنند. با این وجود، افراد (اسپم) که مایل به کاهش گوشه ها هستند، برای ترافیک ارگانی در سایت هایشان وجود دارد. آنها این کار را با شکستن قوانین تعیین شده توسط موتورهای جستجو با شیوه هایی که معمولا به عنوان کلاه سیاه شناخته می شوند، انجام می دهند.

مایکل براون، متخصص حرفه ای از Semalt ، چندین از آنها را برای شما محفوظ نگه می دارد:

1. لینک های پرداخت شده

کاربران برای خرید بر اساس اطلاعات از قبیل رتبه بندی و ترافیک دریافتی، رتبه بندی بالا را نیز می گیرند. این بسیار آسان است که انجام شود زیرا کسی مجبور نیست با کیفیت محتوا ارتباط برقرار کند پس از اینکه معامله انجام شد - guenstiger moebel 24. همچنین، از آنجاییکه موتورهای جستجو مانند گوگل به متون لنگر به رتبه بندی سایت ها متکی هستند، مشتریان می توانند بر اساس ترجیحات خود آنها را خریداری کنند .

2. نظرات اسپم

هدف مورد نظر آنها ایجاد یک لینک رایگان به سایت اسپمر و ارائه مزایای SEO. وبلاگ ها بدون کنترل کیفیت اهداف آسان برای نظرات اسپم هستند. با افرادی که از این سایت بازدید می کنند، احساس منفی را تجربه می کنند، که تجربه آنها را کاهش می دهد. پس از آن قادر به ترک هیچ نظر ارزشمند از آنجایی که وبلاگ ظاهرا غیر حرفه ای یا نادیده گرفته شده است.

3. محتوای تکراری

این تکنیک "کپی و چسباندن" است که برای پخش محتوای مشابه به دنبال در چندین دامنه استفاده می شود. موتورهای جستجو محتوای منحصر به فرد را منحصر به فرد و تکثیر تنها آسیب سایت را به رتبه بالا است. کاربران انتظار ندارند محتوای مشابهی را در چندین لینک در لیست گوگل پیدا کنند..این تجربه خود را کاهش می دهد و به همین دلیل کلاه سیاه را طبقه بندی می کند. تکثیر همچنین می تواند بر روی یک دامنه تکیه کند. اغلب، به دلیل کمبود دانش است. تگ های کاننیکی به شناسایی یک نسخه اصلی از یک پست کمک می کند و دیگر نسخه ها را به ربات خزنده Google نشان نمی دهد.

4. چرخش ماده

این نوع از تکرار است که بازاریابان تغییرات در یک سند را ایجاد می کنند تا آن را به نظر برساند به طوری که اگر آن را جدید یا منحصر به فرد برای دور زدن ابزار سرقت ادبی. این محبوبیت را به وجود می آورد، گرچه متناسب با محتوای محتوای سرقت شده است.

5. پنهان کردن

مخفی کردن یک تاکتیک است که برای ارسال محتوا یا URL ها به کاربر استفاده می شود که کاملا با شاخص عنکبوت موتور جستجو متفاوت است. این موتور جستجوگر را برای رتبه بندی آن در SERP در حین ارائه اطلاعات نامناسب به بازدید کننده ترفنده می کند.

6. صفحات درب

اینها بهینه سازی شده با کلمات کلیدی صفحات فرود است که کاربران را از یک نتیجه انتخاب شده به مقصد دیگری با اطلاعات غیر مرتبط مرتبط می کند. آنها بر روی رتبه بندی بالا برای پرسش های خاص تمرکز می کنند.

7 کلید واژه چسب

در اینجا، صاحبان وب سایت محتوای خود را با اکثریت کلمات کلیدی بالا طبقه بندی می کنند تا شانس خود را در SERP قابل رویت تر کنند، در نتیجه رانندگی به همان اندازه که ممکن است ترافیکی آلی باشد. با این حال، کلیدواژهها باعث میشوند که پستها غیرعادی و غیر قابل استفاده باشند.

8. متن نامرئی

این روش شامل قرار دادن مجموعه ای از کلمات کلیدی در یک پس زمینه سفید است، و آنها را به بازدید کننده نامرئی می کند. این تنها موتورهای جستجو است که می توانند به پیدا کردن، خزیدن و فهرست آنها بپردازند.

پیامدهای

افرادی که با استفاده از تکنیک های کلاه سیاه به کار می برند، خطر بزرگی را که در ارتباط با آنها وجود دارد، از بین می برد. این نتایج در مجازات ها و یا در بدترین حالت، موتورهای جستجو ممنوعیت حضور سایت در SERP را ممنوع می کند.

November 29, 2017