Back to Question Center
0

Semalt Expert از بزرگترین اسپمرهای جهان خبر می دهد. مراقب باش!

1 answers:

اگر شما تعداد زیادی ایمیل با پیوندهایی به فروشگاههای آنلاین یا افرادی که خواهان پول هستند، دریافت کنید، شانسهایی وجود دارد که یک هرزنامه دهنده ID شما را حدس بزند و پیامهای جعلی را به شما ارسال کرده است. در نیمه اول سال 2011، بیشتر از هرزنامه در صندوق ورودی ما از هند بود. تا سال 2016، کشورهایی که فرستادن هرزنامه های بزرگ را در اختیار داشتند، هند (20 درصد)، اندونزی (13 درصد)، روسیه (10 درصد) و کره جنوبی (12 درصد) بودند - best smart tv in india.

نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا در مورد واقعیت های قانع کننده ترین در مورد هرزنامه جهانی نگاه می کند.

روسیه به طور گسترده ای برای جنایتکاران و باندهای سایبری مانند Facebook مشهور است. براساس گزارش Trend Micro، که یک شرکت کالیفرنیایی شناخته شده در زمینه امنیت سایبری است، در حال حاضر روسیه در زمینه کلاهبرداریهای اینترنتی و هرزنامه ها، پیشرو است. گزارش Trend Micro نشان می دهد که رویدادهای قابل ملاحظه ای مانند مرگ ناگهانی ویتنی هوستون، تحولات سیاسی اجتماعی در سراسر جهان، و Linsanity مجرمان اینترنتی را با مواد جدید مهندسی اجتماعی و ایده های تبلیغاتی ارائه داد. این به آنها کمک کرد تا تعداد زیادی از ایمیل ها و شبکه های خود را آلوده و نفوذ کنند تا بتوانند به اطلاعات شخصی ما دسترسی داشته باشند.

تا هشتاد درصد هرزنامه هدفمند آنلاین توسط یک گروه از بیش از 100 نفر تولید می شود، همه آنها به یک گروه اسپم متعلق هستند. نام این باند Spamhaus است. پایگاه داده های ثبت شده از عملیات اسپم شناخته شده (ROKSO) باعث ایجاد مشکلات زیادی برای کاربران اینترنت شده است..چند سال پیش یک spammer مبتنی بر اوکراین میلیون ها بدافزار و ویروس را با استفاده از فناوری بوت نت خاصی ارسال کرد. Trend Micro گزارش داد که میزبان وب سایت اسپمر یک شرکت میزبانی وب مبتنی بر چین است. مایکل بئم و همکاران یک سازمان آمریکایی بود که شامل تعداد زیاد اسپم ها می شد. آنها اسپم و ویروس های کامپیوتری را در اینترنت فرستادند و مشکلی برای کاربران مختلف ایجاد کردند. هدف اولیه آنها لیست های خراب شده بود و آنها تحت نام تجاری و نام فردی فعالیت می کردند

ییر شالف یک اسپمر اسنپهای با مشخصات بالا از فلوریدا بود. او با یک اسپمر ROKSO، دارین Wohl، برای توسعه فن آوری برای از بین بردن تعداد زیادی از دستگاه های کامپیوتری و تلفن همراه در سراسر جهان همکاری کرد. دانته جیمنز یک اسپمر مبتنی بر ایالات متحده بود که با بدترین کارشناسان سایبری و متخصصان بوتت در سراسر جهان کار می کرد. او در پروژه های اسپم سازی باتنت مختلف مشارکت داشت و در هک کردن سرویس دهنده ها و وب سایت های خبری مشهور پیشرو بود. پیتر Severa یک اسپم ساز حرفه ای روسی بود که برنامه های spamming و spamming های مختلف، spamware و botnets را برای میلیون ها دلار به میلیاردها دلار فروخت. او همچنین درگیر نوشتن و انتشار بدترین تروجان ها و ویروس ها در جهان بود. او با اسپم های مختلف بت نت اروپایی و آمریکایی کار کرده است و با آلن رالسکی، یک اسپمر مبتنی بر ایالات متحده همکاری داشته است.

مایکل پرسود چند ماه پیش توسط FBI دستگیر شد. او در تقلب های گسترده شرکت داشت و برای عملیات اسپم سازی مختلف متهم شد. یامبو Financials یکی دیگر از اسپمرهای اوکراین است که در انواع جرایم سایبری مشارکت داشته است. او مقدار زیادی برنامه های جاسوسی را توسعه داد و آنها را برای میلیون ها دلار فروخت. او همچنین یک حساب بانکی جعلی را در اینترنت ایجاد کرده و پول زیادی را از حساب های بانکی قانونی گریخت. تا کنون، این اسپمر متهم به جرائم سایبری مختلف بوده و FBI پس از او است. دیر یا زود او دستگیر خواهد شد، گزارشات Trend Micro.

November 29, 2017