Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح وردپرس پیش فرض .htaccess قوانین

1 answers:

اخیرا شما ممکن است یک فایل htaccess موجود در پوشه ریشه وب سایت وردپرس خود داشته باشید. در این مقاله، بسیاری از دلایل این تنظیم را که توسط کارشناس ارشد از Semalt ، آرتم Abgarian مشخص شده است، یاد خواهید گرفت.

موارد متعددی از حملات هرزنامه ارجاعی وجود دارد که به شیوه ای که وبسایت ما در Google Analytics پاسخ می دهد، سازش می کند. هرزنامه ارجاع موجب می شود تعداد زیادی از بازدیدکنندگان وب جعلی که بر کیفیت اطلاعات تجزیه و تحلیل تاثیر می گذارند، تاثیر بگذارند. برخی از قوانین وردپرس - grain temperatue probe.htaccess وجود دارد که مجوز هایی را برای جنبه هایی مانند crawlers وب و ربات ها اعمال می کند. اکثر سرویس های میزبان وب سایت از سرور آپاچی استفاده می کنند. هنگامی که یک وب سایت در وردپرس نصب می شود، برخی از قوانین وجود دارد که آن را در فایل .htaccess وارد می کند. این مورد فایل است که در دایرکتوری ریشه وب سایت شما ظاهر می شود. سرورهای مختلف روش های متعددی برای تنظیم مجدد پیوندها دارند. در برخی موارد، مدیران وب برخی کدها را اجرا می کنند که در حذف برخی از هرزنامه ارجاع کمک می کند.

قوانین وردپرس .htaccess

هنگامی که نصب وب سایت بر روی وردپرس در حال انجام است، بیشتر جنبه های مهم نصب پیش فرض آن به عنوان خطوط کد ظاهر می شود. کدهای اجرا شده در وبسایت شما باید فرایندی باشد که با توجه به آن اتفاق می افتد. در برخی موارد، کل وب سایت قادر به پاسخگویی نیست. اگر شما در مورد آنچه شما انجام می دهید مطمئن نیستید، مشاوره با برخی از سازمان های SEO یا پرسنل واجد شرایط می توانید از اثرات نامطلوب جلوگیری کنید. برخی از خطوط کد که به Apache.org پیوند دارند عبارتند از:

# BEGIN وردپرس

RewriteBase /

RewriteRule ^ index \ .php $ - [L]

RewriteCond٪ {REQUEST_FILENAME}! -f

RewriteCond٪ {REQUEST_FILENAME}! -d

RewriteRule. /index.php [L]

# END وردپرس

قانون بازنویسی موجود در پوشه ریشه، قابلیت های اضافی مربوط به گزینه عملکرد این وب سایت را فراهم می کند. این پرونده حاوی مسیر به پوشه ای است که پوشه WordPress شما را نصب می کند. توسعه دهندگان وب از این لینک استفاده می کنند تا به آنها کمک کند تا اقدامات موثر برای کنترل مجوز ها را هنگام استفاده از یک وب سایت انجام دهند. به عنوان مثال، یک وب سایت می تواند هنگام دسترسی به دسترسی 404 خطا را تجربه کند.

اولین و آخرین خط این کد حاوی "#." اینها باید از نظر نظرات برای نشان دادن نحوه دسترسی به فایل .htaccess شما استفاده کنند. برخی از مزایای قوانین .htaccess وردپرس عبارتند از جلوگیری از حملات اسپم ارجاع به Google Analytics. دستورالعمل "Rewriterule" می تواند در جلوگیری از دسترسی ربات به index.php کمک کند. این اثر برای جلوگیری از ترافیک جعلی که ممکن است از حوزه های اسپم ارجاعی باشد بسیار مهم است.

نتیجه گیری

هرزنامه ارجاع به یک مشکل رایج در شرکت ها و وب سایت هایشان تبدیل می شود. در بعضی موارد، وب سایت هایی با سرور Apache بستگی به یک فایل htaccess موجود در دایرکتوری ریشه وب سایت شما دارند. این ویژگی نیز برای وب سایت های معمول وردپرس استاندارد است. این پرونده حاوی قواعدی است که دیکته کرده است که چگونه وب سایت ها یا خزنده ها با پایگاه داده شما ارتباط برقرار می کنند. این مقاله توسعه وب شامل برخی از تکنیک هایی است که می توانید از تنظیمات خود در پاسخ به وب سایت خود استفاده کنید. در برخی موارد، شما می توانید برنامه های ارجاعی مضر را مسدود کنید. ترافیک جعلی نباید مشکلی بر اطلاعات ترافیک Google Analytics شما باشد. برخی از

November 29, 2017