Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح می دهد چگونه بلوک Darodar در Nginx

1 answers:

Darodar یک اسپمر ارجاع معروف است که حساب گوگل آنالیز از هر دو وب سایت های کوچک و بزرگ با ترافیک مخرب و کم کیفیت را مسدود می کند. متاسفانه، گوگل آنالیتال نمیتواند آن را به درستی فیلتر کند و رتبه بندی موتور جستجوی سایت شما در هیچ زمان کاهش پیدا کند. بعضی از مدیران وب و مدیران وبلاگ نویسان در مورد فعالیت های Darodar صحبت کرده اند، و جزئیات مربوط به چگونگی مسدود شدن آن را توضیح می دهند - computer equipment for grain monitoring. حتی چند پلاگین وردپرس برای از بین بردن ترافورد Darodar معرفی شده است، اما در اینجا یک راه آسان و برجسته برای جلوگیری از آن در nginx است.

با استفاده از این روش توسط متخصص برجسته Semalt ، جولیا واشناوا، شما می توانید کمی از انتقام از اسپم ها دریافت کنید.

چه چیزی باید بکشید؟

اولین چیزی که باید بفهمید کدام شخصیت را می خواهید بکشید. در حساب Google Analytics شما میتوانید پارامترهای جدید را تنظیم کرده و کیفیت ترافیک خود را بررسی کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان را با یک دوره کم جلسه و 100٪ میزان گشت و گذار از بین می برد. متاسفانه، botnets مانند Darodar.com برای مقابله با این مشکل دشوار است زیرا ربات ها و عنکبوت هایشان در همه جا در اینترنت حضور دارند .

شما باید لیستی از سایت هایی را که احتمالا از ترافیک جعلی دریافت می کنید، دریافت کنید. این بسیار آسان نیست به خصوص اگر شما تعداد زیادی از وب سایت ها را داشته باشید. لیست را با نام سایت هایی که هرزنامه ارجاعی دریافت می کنند تهیه کنید و تصمیم بگیرید که کدام کدام را باید مسدود کنید. مجرمان اصلی که متوجه شدیم که شما باید در لیست خود قرار دهید، buttons-for-website.com، darodar.com، hulfingtonpost.com، priceg هستند..com، ilovevitaly.co، forum20.smailik.org، blackhatworth.com، و o-o-6-o-o.com. شما باید تمام این وب سایت ها را برای محافظت از گزارشات Google Analytics خود مسدود کنید.

ارسال آنها

باید در نظر داشته باشید که Darodar.com هرگز به حساب گوگل آنالیت شما احترام نخواهد گذاشت و از robots.txt اطاعت نخواهید کرد. به همین دلیل است که شما باید عنکبوت و ربات خود را با استفاده از کدهای ویژه خود به وب سایت خود هدایت کنید و با حساب Google Analytics خود هدایت کنید. به علاوه، می توانید از خدمات کوتاه کردن URL (shadyurl.com) برای هدایت آنها از طریق URL های تصادفی استفاده کنید، که به شدت گیج کننده Google Analytics هستند .

صادقانه بگویم، ممکن است از توسعه دهندگان و سازندگان دارودار نداشته باشند، اما شما باید ترافیک خود را جهت محافظت از وب سایت خود در اینترنت هدایت کنید. با توجه به نگرش نامطلوب در فیس بوک و توییتر، نباید احساس بد یا گناه کنید. ممکن است دستورالعمل های فردی برای همه ارجاع کنندگان را تنظیم کنید، که اطمینان از حفاظت از خود در نتایج جستجو موتور است .

تست همه چیز به درستی

آخرین، اما نه کم، شما باید همه چیز را به درستی تست کنید. از آنجا که شما با فایل های پیکربندی nginx آشنا هستید، خوب است که تست کنید که آیا شما مسدود کرده اید چه چیزی می خواهید را مسدود کنید یا نه. مهم نیست که مسابقات دروغین ایجاد شود. در عوض، باید در مسدود کردن Darodar در حساب Google Analytics تمرکز کنید

هنگامی که مسیرهای هدایت و خطاها را تنظیم کرده اید، باید از ابزار وضعیت سرور برای بررسی پاسخ های سرور برای چند رشته ارجاع استفاده کنید. اگر شما ذهن خود را در ذهن دارید و میخواهید با ما به اشتراک بگذارید، فراموش نکنید که در کادر زیر به ما ایمیل یا نظر بدهید.

November 29, 2017