Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح می دهد که 15 استراتژی جستجوگرهای کلاه سیاه که می تواند مارک شما را خراب کند

1 answers:

در زمان های اخیر، گوگل و دیگر موتورهای جستجو در جستجوی سایتهایی هستند که از تاکتیک های SEO SEO استفاده می کنند. در این رابطه، واضح است که شیوه های SEO SEO سیاه پوست در نهایت وب سایت ها را در معرض خطر قرار می دهد.

جک میلر، متخصص برجسته Semalt ، در اینجا استراتژی های جستجوگرهای کلاه سیاه است که می تواند بر روی شروع کارها در طول تلاش برای رشد در بازاریابی اینترنتی تأثیر بگذارد - lime yellow fascinator headband.

1. پنهان کردن

شایعترین کلاه سیاه SEO تاکتیک جذب ترافیک به وب سایت از طریق فریب است. این اجازه می دهد یک صاحب سایت به ارائه کاملا متفاوت URL یا محتوا به بازدید کننده سایت با آنچه که در موتور جستجو در دسترس است

2. دروازه یا دروازه صفحات

به صفحات متصل، پر شده و به طور کامل توسط کلمات کلیدی قوی با مقدار گزاره ضعیف مجهز شده است. صفحات هیچ اطلاعات مفید، معتبر و ارزشمند ندارند. آنها فقط شامل کلمات کلیدی غنی می شوند که توجه بازدیدکنندگان را جلب می کنند و آنها را به یک صفحه وب دیگر هدایت می کنند.

3. لینک های پرداخت شده

یکی از الزامات رتبه بندی در موتور جستجو لینک ساختمان است. این فرایند آسان نیست و مستلزم تلاش های زیاد، کیفیت و کار سخت است. لینک های پرداخت همه چیز را برای صاحبان سایت درست می کند. آنها در مورد کیفیت زمینه نادیده گرفته می شوند، اما متن پیشنهادی دلخواه را وارد کنید یا با محتوای پیشنهادی مرتبط شوید. این به عنوان یک استراتژی SEO کلاه سیاه محسوب می شود.

4. لینک های پنهان و متون کوچک

متفکرترین تکنیک جستجوگر سیاه کلاه، بدین معنی که صاحبان سایت شامل پیوندهای متنی و متنی در پایین صفحه وب یا گوشه هایی هستند که در آن دو چشم بصری قابل شناسایی نیستند. متون و لینک ها از همان رنگ پس زمینه هستند و از این رو هر کلمه کلیدی را که بازدیدکنندگان آن را نادیده می گیرند پر می کنند.

5. محتوای تکراری

به سادگی سرقت یا سرقت محتوای دیگران است..کار نباید یک بازی کامل باشد، اما حتی یک بازی نزدیک نیز در نظر گرفته می شود که محتوای تکراری باشد.

6. چرخش ماده

به نوشتن مطالب منتشر شده به صورت دستی یا با استفاده از رباتها اشاره دارد. این شایع است با بازاریابان تنبل که نمی خواهند خودشان فکر کنند

7 کلید واژه چسب

این فرآیند است که شامل بارگذاری کلمات کلیدی در محتوای سایت می شود. در این مورد، صاحبان سایت با استفاده از متا تگ های کلمات کلیدی را با هم مقایسه می کنند.

8. وبلاگهای اسپم

این ها صفحاتی هستند که حاوی مطالب بی معنی هستند که با لینک های اضافی بارگذاری می شوند. وبلاگ های اسپم با هدف ایجاد لینک های اینترنتی برای وب سایت های مرتبط ایجاد می شوند.

9. هرزنامه ارجاع

تاکتیک استفاده از URL های موجود که به وب سایت هدایت می شود که یک هکر با درخواست های پیوسته به بازدید کننده بمب گذاری می کند.

10. شبکه خصوصی خصوصی (PBN)

این به یک دسته از وب سایت های قدرتمند اشاره می کند که یک وب سایت پول با متون لنگر با کیفیت مرتبط می کند.

11. مبادله صفحه

این نشان دهنده تغییر صفحه ای که قبلا محبوب، نمایه شده و رتبه بندی شده با ترافیک است که متفاوت از نسخه اصلی است.

12. مراکز لینک

این به معنی ایجاد یک سیستم از منابع است که در آن URL یک وب سایت مرتبط با محتوای نامناسب و کم کیفیت است.

13. کیبورد کابینت

به کپی علائم تجاری یا خرید نام دامنه اشاره می کند.

14 Typosquatting

اشاره به کپی آدرس URL رقبا و غلط املایی در هنگام ایجاد یک دامنه جدید است.

15 Spamming شبکه های اجتماعی

این به معنی تبلیغات به بازدید کنندگان در شبکه های اجتماعی با فیلم ها و نظرات ناخواسته است.

November 29, 2017