Back to Question Center
0

Semalt Expert: چرا از Spam Referral Google Analytics اجتناب کنید

1 answers:

نیک چایکوفسکی Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، یادآور می شود که داده ها بیشترین کمپین بازاریابی اینترنتی هستند. بیشتر صاحبان وب سایت ها و اپراتورها وابسته به مهارت های مدیریت کارآمد هستند. اسپم گوگل آنالیتیک ترافیک جعلی و بازدیدهای اینترنتی را به ارمغان می آورد و اطلاعات مربوط به ترافیک را نادرست می کند - temperatures pc. ضروری است مردم برای حذف هرزنامه ارجاع از معیارهای Google Analytics خود استفاده کنند. به عنوان مثال، شما می توانید بسیاری از بازدید های وب از دامنه هایی مانند Darodar یا Ivevevity را دریافت کنید.

اسپم گوگل آنالیتیک

اسپم گوگل آنالیتیک شامل هر بازدیابی وب است که از دامنه های دیگر به وب سایت شما می آید. در بعضی موارد برخی از سایت هایی که با آنها پیوند دارند می توانند ترافیک جعلی را ایجاد کنند. هرزنامه ارجاع می تواند از دو نوع زیر باشد:

  • ارجاعات Ghost: برخی از دامنه ها و وب سایت ها ممکن است به Google Analytics شما UAID دسترسی داشته باشند. آنها بازدیدهای صفحه را به پانل GA خود می کنند. با این حال، آنها به عنوان بازدیدهای وب در داشبورد وبسایت شما منعکس نمی شوند. آنها به عنوان بازدیدهای شبح در حساب GA شما ظاهر می شوند.
  • هرزنامه ها: در برخی موارد، بازدید کنندگان غیر انسانی ممکن است لینک ها را به وب سایت شما برسانند. در حقیقت، اینها بازدیدهای اینترنتی مشروع نیستند.

دلیل اسم اسپم گوگل آنالیت

  • اجرای نرم افزارهای مخرب. درست مانند حملات تقلب اینترنتی اینترنتی، افراد اطلاعات بدافزار را در وب سایت های رقیب خود قرار می دهند. آنها همچنین می توانند برخی از جنایات مانند سرقت کارت اعتباری را انجام دهند و یا حتی اعتبار ورود به سیستم را از بین ببرند. Keyloggers می تواند جنایات مانند سرقت اطلاعات مالی را آسان کند.
  • بازدید کنندگان ارجاعی. در برخی موارد، این حملات هدف قرار دادن افراد به وب سایت های دیگر است. آنها متعهد به سازمان های جستجوگرهای کلاه سیاه هستند که وظیفه رتبه بندی سریع را در یک زمان کوتاه انجام می دهند. آنها تمایل به بازدید از سایت یا صفحه خود دارند، اما به فروش نمی روند.
  • فروش یک محصول اکثر بازدیدکنندگان هرزنامه Google Analytics شرکتهایی هستند که قصد فروش چیزی را دارند. با کسب میلیون ها مشتری در سراسر جهان، آنها امیدوارند که یک نفر به فروش تبدیل شود. در نهایت، هنگامی که آنها در حال تلاش برای خرید هستند، آنها در نتیجه ترافیک اطلاعات خود را از دست می دهند.
  • چرا و چگونگی رفع اسپم Google Analytics

    ملاقات های وب سایت های اسپم باعث می شود وب سایت ها از رسیدن به معیارهای خود برای استراتژی بازاریابی اینترنتی مستثنی نباشند. در اغلب موارد، آنها تمایل دارند اطلاعاتی را ارائه دهند که مربوط به نحوه عملکرد آنلاین شما در کسب و کار شما نیست. برای اکثر افراد، استفاده از فیلترهای اسپم در زبانه مدیریت Google Analytics می تواند راه حلی برای بیشتر حملات هرزنامه باشد. به عنوان مثال، دامنه اسپم مانند Darodar می تواند خطای 403 را دریافت کند به این معنی که آنها مجاز به مشاهده وب سایت شما نیستند. این فیلتر هرزنامه می تواند تمایل داشته باشد سایت شما را از هرزنامه محافظت کند. در برخی موارد، افراد کدهای یا فایل htaccess را در ریشه دامنه رها می کنند. این فایل ها می توانند خزنده های وب مانند دامنه های هرزنامه را مسدود کنند.

    November 29, 2017