Back to Question Center
0

Semalt Expert ارائه دهنده موتور جستجوگرهای قانونی است

1 answers:

قبل از معرفی وب در رتبه بندی، موتورهای جستجو وجود داشت که عمدتا در کمک به کاربران آنلاین برای یافتن اطلاعات ترجیحی خود در اینترنت بود. برنامه های موجود مانند "Archie" و "Gopher" اطلاعات را جمع آوری کرده و اطلاعات را در سرورهایی که به اینترنت متصل شده اند نگهداری می کنند.

مایکل براون، متخصص برتر از Semalt ، در مقاله مقداری از مسائل قانع کننده ای که به شما کمک می کند کمپین تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

چگونه موتورهای جستجو کار می کنند

موتورهای جستجو به طور کامل به عنکبوت وب بستگی دارد که اسناد و فایل ها را از وب بازیابی کنند. خزنده های وب بر روی مرور تمام صفحات وب موجود در وب و ایجاد یک لیست از اسناد و برنامه ها از طریق یک روند شناخته شده به عنوان وب خزیدن کار می کنند - hosting y vps.

خزنده وب شروع به جمع آوری اطلاعات از صفحات محبوب ترین مورد استفاده و سرورهای با ترافیک بالا است. با مراجعه به یک سایت مورد علاقه، عنکبوت هر پیوند درون یک سایت را دنبال می کند و هر کلمه را در صفحات خود نشان می دهد.

تولد موتور جستجوی گوگل

گوگل یکی از موتورهای جستجو برتر است که به عنوان یک پلاتفرم آکادمیک آغاز شد. بر اساس یک انتشار که در مورد نحوه توسعه گوگل ساخته شده است، لارنس صفحه و سرگئی برین به این معنی است که سیستم اولیه برای استفاده از دو یا سه خزنده وب در یک زمان ساخته شده است. هر خزنده برای حفظ تقریبی 320 اتصال به صفحات وب در حال اجرا در یک زمان توسعه داده شد.

هنگامی که از چهار عنکبوت استفاده می شود، گوگل به عنوان سرفصل های مورد نظر دست می یابد و سیستم آنها می تواند بیش از 99 صفحه در ثانیه برود. در طی آن زمان سیستم تقریبی 600 کیلوبایت گزارش در هر ثانیه تولید کرد. اولین سیستم گوگل در ارائه برخی از URL ها به عنکبوت وب از طریق یک سرور کار می کرد..برای حداکثر رساندن حداکثر زمان قبل از اینکه کاربر آنلاین اسناد و برنامه های خود را دریافت کند، گوگل سرور دامین خود را (DNS) داشته است.

با نگاه کردن و تجزیه و تحلیل یک صفحه HTML، گوگل به تعداد کلمات درون یک صفحه و مکان خاص کلمات اشاره کرد. واژه های بازتاب در متا تگ ها و زیرنویس ها در طی جستجوی کاربران اولویت بندی شدند. عنکبوت Google برای فهرست کلمات بسیار مهم بدون عبارات "a" و "a" و "an" فهرست شده است. با این حال، دیگر خزنده های وب روش دیگری برای نشان دادن کلمات مهم نسبت به گوگل دارند.

برای اینکه تجربه جستجو را بزرگ کنید، Lycos از رویکرد ردیابی عبارت موجود در متا تگ ها و علامت گذاری 100 مورد بیشتر از کلمات استفاده کرد. هنگامی که به AltaVista می آید، رویکرد کاملا متفاوت است. فرآیند نمایه سازی شامل هر کلمه ای است که در یک صفحه قرار دارد و نه به مقالات "a"، "a" و "the".

جستجوی آینده

با توجه به اپراتورهای بولی، موتور عبارات و کلمات را چک می کند همانطور که توسط یک کاربر وارد می شوند. جستجوی دقیق که در برطرف کردن جستجوهای ناخواسته کار می کند، برای یافتن بهترین نتیجه در وب کمک می کند. جستجوی مفهومی در هنگام جستجو برای اطلاعات بسیار مهم است. این پژوهش با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری در صفحات حاوی عباراتی که مورد علاقه شماست

اثرات متا تگ ها در جستجوی وب

برچسب های متا در هنگام بازاریابی محتوا نقش مهمی ایفا می کنند . برچسب های متا به صاحبان وب سایت اجازه می دهد کلمات کلیدی و عبارات تبدیل را به عنوان نمایه سازی مشخص کنند. عنکبوتها متا تگهایی را شناسایی می کنند که با محتوای مرتبط نیست و بالعکس. اهمیت متا تگ ها را نمی توان از بین برد. آنها در شناسایی عبارات صحیح مطابق با جستجوی کاربر نقش دارند .

موتورهای جستجو در وب با کاهش زمان لازم برای بازدیدکنندگان آنلاین برای پیدا کردن محتوا و برنامه های کامپیوتری کار می کنند. در گذشته، دریافت اطلاعات و برنامه های ارزشمند از وب نشان داد که شما باید بدانید که چگونه ورونیکا و آرچی کار می کردند. در دنیای مدرن تعداد زیادی از کاربران اینترنت به طور کامل خود را به وب محدود می کنند، عامل اصلی این است که به رشد موتورهای جستجو در وب کمک کرده است .

November 29, 2017