Back to Question Center
0

Semalt Expert: چرا دکمه ها برای وب سایت در Google Analytics نشان می دهد

1 answers:

اینترنت به کسب و کارهای متعدد کمک می کند تا با سرمایه گذاری های تجارت الکترونیک آنلاین خود موفق شوند. به همان شیوه، بخش های مساوی از روند کلی که هکرها و دیگر افراد مخرب سعی می کنند با تلاش های آنلاین خود تلاش کنند، وجود دارد. اکثر شرکت ها از طریق راه اندازی شرکت های موفق تجارت الکترونیک آنلاین خود را آنلاین می گیرند. با بازاریابی دیجیتالی ، ممکن است تلاش های متعدد برای ایجاد ایمیل های اسپم به طور کامل از صندوق پستی خود ناپدید شود. اول از همه، مهارت های بازاریابی دیجیتال ابزارهای جدیدی را برای بهینه سازی فرآیندهای مانند Automation Search Engine (SEO) به ارمغان می آورد.

برخی از ابزارهای بازاریابی اینترنتی در معرض حملات اسپم هستند. لازم است برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع به برخی از این ابزار ها، تمام دوره مرور وب سایت شما را امن کنید. به یاد داشته باشید که امنیت سایت شما بستگی به تکنیک های ضد هرزنامه دارد تا هرزنامه های ارجاع را مسدود کند. شما می توانید از اطلاعات بازدید کننده خود و همچنین ثبات کسب و کار خود محافظت کنید. گوگل آنالیز یک ابزار جستجوگر استاندارد است که اکثر وب مسترها ممکن است مفید باشد برای اکثر کمپین های بازاریابی. مسدود کردن اسپم ارجاع مانند دکمه ها برای وب سایت از Google Analytics ممکن است.

لیزا میچل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا چگونگی جلوگیری از هرزنامه ارجاع مانند دکمه ها برای وب سایت توضیح می دهد.

تکنیک های چندانی وجود دارد که وب سایت ها می توانند از وب سایت های خود برای استفاده از دکمه ها برای وب سایت یا دارودار استفاده کنند:

از ایمیل های ایمن استفاده کنید

استفاده از یک ارائه کننده ایمن ایمن برای محافظت از بازدیدکنندگان شما از هکرها یک حرکت خوب است. برخی از دامنه های معمول شامل اسپم ارجاعی از منابع ناشناس هستند. ارائه دهندگان ایمیل می توانند مخاطبان خود را از چنین ایمیل هایی محافظت کنند. آنها همچنین پیش نمایش های تصویری را ممنوع می کنند که می تواند تلاش های هک شدن را بیشتر کند.

استفاده از فیلترها

در Google Analytics، می توانید از دکمه ها برای فیلترهای اسپم وب سایت برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع از داده های وب سایت خود استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد عملکرد وب سایت خود و همچنین به دست آوردن مزایای متعدد جمع آوری کنید. علاوه بر این، شما می توانید به دلیل اقدامات امنیتی در وب سایت خود، بتوانید حضور آنلاین قوی خود را برای دامنه خود تضمین کنید.

حساسیت کاربران

مخاطبان خود را با اطلاعات جستجوگر مربوط به عملکرد وب سایت خود حفظ کنید. آنها باید بدانند چه زمانی و چگونه از هرزنامه ارجاع مانند دزدی کارت اعتباری نادیده گرفته می شود.

نتیجه گیری

هر وب سایت تجارت الکترونیک شامل روش های متعددی است که از طریق آن مردم می توانند فرصت های قابل توجه بازار را بدست آورند. شرکت های موفق، شرکت های تجارت الکترونیک را به انجام می رسانند تا وب سایت های خود را به بسیاری از مشتریان از بسیاری از نقاط جهان می رسانند. از طریق بازاریابی دیجیتال، ممکن است یک ترافیک از افرادی که مشتریان بالقوه هستند را بیرون بکشند. به همان اندازه، بسیاری از مردم ممکن است بخواهند از منابع مختلف خود بازدیدکنندگان را برای کمک به فرآیند فروش به ارمغان بیاورند. ضروری است که اسپم ارجاع را در پنل مدیریت گوگل آنالیز خود متمرکز کرده و کسب و کارتان را از زیان های عظیم نجات دهید Source . این راهنمای SEO توضیح می دهد که چرا و چگونه برای جلوگیری از Darodar و دکمه ها برای اسپم ارجاع وب سایت در Google Analytics شما

November 29, 2017