Back to Question Center
0

Semalt Expert: چگونه برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع که تجزیه تحلیل اطلاعات ارجاع شما

1 answers:

گاهی اوقات وب سایت شما ممکن است ترافیک ارجاع را دریافت کند. در این مورد، این ترافیک می تواند عوارض متعددی را در داده های تجزیه و تحلیل شما ایجاد کند. هر وب مستر نیاز به اطلاعات دقیق و دقیق برای اهداف بازاریابی تجارت الکترونیک دارد - fotografia profesional de modelos. اسپم ها و سایر منابع دارای اسپم ارجاع ممکن است اطلاعات زیادی در مورد اطلاعات هرزنامه داشته باشند. در این مورد، کاربران می توانند اطلاعات نادرست در مورد پیشرفت فیلد تجارت الکترونیک دریافت کنند. برای حذف ترافیک جعلی از داده های خود، ممکن است نیاز به یادگیری نحوه جلوگیری از هرزنامه ارجاع را از داده های Analytics خود داشته باشید.

در این مقاله، جک میلر، یکی از کارمندان حرفه ای خدمات دیجیتال Semalt ، چندین تاکتیک را ارائه می دهد که می تواند به ترافیک مناسب شما بازگردد:

تعیین ترافیک جعلی

در بیشتر موارد، ترافیک جعلی ناشی از دامنه هایی است که سعی دارند نام میزبان را پنهان کنند. ترافیک جعلی ممکن است از صفحات تقلبی فرود آمده باشد. آژانس های تبلیغاتی Blackhat که قول می دهند نتیجه سریع برای ارزان باشند، بیشتر این منابع ترافیکی فریب خورده را دارند. کلاهبرداری های کلاهبرداری بتنی شامل نام های زیادی از نامهای میزبان وبسایت وب سایت شما می شود. در اغلب موارد، این اطلاعات با شیوه ای که بسیاری از افراد در ارتباط با این پورتال دخالت دارند، دخالت می کند. استفاده از ارائه دهندگان ایمیل ناامن خطر این نوع ترافیک را افزایش می دهد

یک کاربر اینترنت مضر می تواند بتواند شناسه مالکیت گوگل آنالیت خود را دریافت کند..با استفاده از شناسه اموال خود، او می تواند هر معیار را افزایش یا کاهش دهد تا زمانی که آنها می دانند کدام عوامل Google Analytics که در حال ویرایش هستند. هر نسخه از گوگل آنالیتیک تحت این نوع بازدید از وب قرار دارد. در موارد دیگر، برخی از ارائه دهندگان ایمیل تمایل به شناسایی ایمیل های ناشی از دامنه های هرزنامه دارند. ضروری است برای استفاده از یک ارائه دهنده ایمن ایمیل برای اکثر دامنه ها

چگونه برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع

شما می توانید حوزه های اسپم خود را با استفاده از یک فایل .htaccess در ریشه دامنه خود جلوگیری کنید. کاربران که از یک سرور آپاچی استفاده می کنند، گزینه ای برای استفاده از چندین کدهای در وب سایت های خود دارند. در هنگام اجرای این سیستم ها در وب سایت شما ضروری است که مراقب باشید. بعضی از این کدها دارای قابلیت جمع کردن کل سایت از سرور می باشند. علاوه بر این، آنها می توانند منجر به افزایش خطر اسپم ارجاع شوند.

همچنین می توانید فیلترهای اسپم گوگل آنالیت را استفاده کنید. اکثر مدیران وب دارای حساب Google Analytics برای کمک به آنها در وظایف تحلیلی وب سایت خود هستند. در برگه مدیر، می توانید ترافیک را از یک دامنه خاص انتخاب کنید. شما می توانید فیلترهای سفارشی را انتخاب کنید. این فیلترها می توانند متریک های ترافیکی را که از زمینه هایی که هرزنامه هستند، مسدود کنند. شما همچنین می توانید ترافیک را با آدرس IP فیلتر کنید. استفاده از کوکی ها و سایر جنبه ها می تواند امنیت در وب سایت شما را افزایش دهد.

نتیجه گیری

هرزنامه ارجاع می تواند یک کار چالش برانگیز با فعالیت های تجارت الکترونیک باشد. به عنوان مثال، افرادی که وبسایتهای تجارت الکترونیک را اداره می کنند ممکن است بسیاری از هرزنامه و همچنین سایر شرکت های مختلف را برطرف کنند. یادگیری برای جلوگیری از ترافیک ارجاع می تواند دشوار باشد. این راهنما می تواند به راهنمایی های شما در مورد چگونگی جلوگیری از هرزنامه ارجاعی از تداخل با اطلاعات وب سایت شما کمک کند. علاوه بر این، شما می توانید از بازدیدکنندگان وب سایت جعلی خود در دامنه خود فیلتر کنید.

November 29, 2017