Back to Question Center
0

Semalt Expert: چگونگی مقابله با 6 مشکل تجزیه و تحلیل مشارکت

1 answers:

استراتژی بازاریابی محتوا با اندازه گیری دقیق شما مهم است. به علاوه، شما باید تجزیه و تحلیل کنید که چگونه محتوای شما جذاب است. تجزیه و تحلیل تعامل پیچیده است، اما یکی از موفق ترین روش های بازاریابی است - aposmitiko old spice.

به گفته متخصص Semalt ، ایوان کنوالف، بازاریابان بیشتر و بیشتر، بودجه را برای استراتژی های بازاریابی محتوای مداوم اختصاص می دهند و می خواهند نتیجه های عالی را ببینند.

یکی از نقاط ضعف کمپین بازاریابی محتوا، تفسیر داده ها است. هنگامی که بازاریابان به گزارش تحلیلی دست کم بگیرند، به احتمال زیاد با مشکلات مواجه می شوند، زیرا به شدت بر راهبردهای آینده تاثیر می گذارند .

مشکل شماره 1: ترافیک بازنگری بیش از حد

اگر می بینید که ترافیک زیادی باز می شود و هیچ ترافیکی جدید وجود ندارد، پس شما باید استراتژی های بازاریابی خود را تغییر دهید. بازاریابان مختلف برای پیدا کردن تعادل بین بازاریابی و ترافیک جدید وب سایت های خود تلاش می کنند، اما شما باید ارزش تمام نظرات منحصر به فرد را تعیین کنید زیرا رشد سایت شما به این دیدگاه بستگی دارد. اهداف سایت شما باید خواننده، رهبری عالی و سرگرمی باشد. به علاوه، باید سعی کنید تا حد امکان ترافیک بیشتری داشته باشید، بدون اینکه به کیفیت برسید. سعی کنید بازدیدکنندگان را به مشتریان شاد تبدیل کنید

مشکل # 2: هرزنامه ها و ربات ها ممکن است ترافیک شما را تکان دهند

شما باید به صورت منظم ترافیک ارجاع را بررسی کنید. مهم است که توجه داشته باشید که رباتها و رباتها خوب هستند. ربات های بد شما داده های تجزیه و تحلیل داده خود را خراب می کنند. شانس وجود دارد که هرزنامه ارواح روی حساب Google Analytics شما تاثیر می گذارد و شما باید فیلتر ها را برای خلاص شدن از آنها ایجاد کنید. هرزنامه شبح به وبسایت شما دسترسی ندارد.در عوض، دیدگاه های جعلی را ارسال می کند و نرخ جست و جو 100٪ است. یکی از رایج ترین اشتباهات این است که اسپم ارواح را از فایل های .htaccess مسدود می کند. فیلترها اطمینان حاصل خواهند کرد که هرزنامه روحانی در آینده به وب سایت شما آسیب نخواهد خورد.

مشکل # 3: کاهش ناگهانی در تعداد شما

آیا شما می بینید برخی از تغییرات غیر قابل توضیح در شماره شما؟ قبل از این که در مورد این وضعیت هراس داشته باشید، باید اقدامات خود را انجام دهید و گزارش Google Analytics را برای اطلاعات دقیق تر بررسی کنید. برخی از ثبت نامها و بازدیدکنندگان وب سایت شما احتمالا نادرست هستند. برای بدست آوردن ایده ای در مورد چگونگی نوسانات شما، باید اطلاعات مربوط به دوره زمانی را بررسی کنید و اگر سایت در روند منفی یا مثبت قرار دارد شناسایی کنید. اطمینان حاصل کنید که استراتژی های بازاریابی خود را به علامت می رسانند، و هیچ اسپم بوت در آن دخیل نیست.

مشکل # 4: میزان بازده بالا

نرخ بازده بالا یکی از مهمترین مشکلات فروشندگان و مدیران وب امروزه است. هرگز برای هر وبسایت خوب نیست، اما بسته به اینکه چرا سایت شما طراحی شده است، میزان جست وجو به شما آسیب نمی رساند. اطمینان حاصل کنید که استراتژی های بازاریابی بلند مدت را اتخاذ می کنید، جایی که مشتریان همه چیز را به شما نشان می دهند. شما باید استراتژی های خود را برای کاهش میزان گشت و گذار در نظر بگیرید. اگر بازدید کنندگان شما برخی از صفحات خاص را بیشتر از دیگران به نمایش بگذارد، می توانید این صفحات را ترک کنید و تنظیمات بقیه را تغییر دهید. نتایج جست وجو بالا از مشکلات UX با وب سایت شما است.

مشکل # 5: صفحات در هر جلسه کمتر از حد انتظار

ترافیک کیفیت به سایت شما می تواند درآمد شما را در هیچ زمان افزایش دهد. اما اگر صفحات شما در هر جلسه کمتر از حد انتظار باشد، باید بلافاصله اقدام کنید. شانس هایی وجود دارد که تبدیلات شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. سطح بالایی از صفحات در هر بازدید نشان می دهد چگونه صفحات شما جذاب و مخاطبان شما در حال بازدید از محتوای شما هستند. تنها راه حل این مشکل، تغییر تم و طرح کلی وب سایت شما است. شما باید تنها برای مقاصد جستجوگرانه از ساختارهای یکپارچه استفاده کنید.

مشکل # 6: بازدیدکنندگان وقت کافی در وب سایت خود ندارند

اگر نگران باشید زیرا بازدیدکنندگان در وب سایت شما وقت زیادی را صرف نمیکنند، این ممکن است علامتی باشد که خوانندگان شما چیزی جذاب و آموزنده نیاورده اند. این زمان است که شما باید با ارائه تخفیف ویژه در فروش، مخاطبان خود را به سایت خود منتقل کنید. به علاوه، محتوای وب سایت شما باید جذاب و مفید باشد. اهرم انواع رسانه ها و آپلود فیلم ها، تصاویر و مقالات با کیفیت در وب سایت خود را برای تجدید نظر در تعداد زیادی از مردم

November 29, 2017