Back to Question Center
0

Semalt Expert ویژگی های گوگل آنالیز را توضیح می دهد هر قهرمان جستجوگر باید بداند

1 answers:

شکی نیست که گوگل آنالیز یکی از مهمترین و ضروری ترین ابزار برای شناخت مخاطبان و طعم آن است. این ابزار به شما اجازه می دهد تا عمیق تر به نوع مقاله هایی که خوانندگان می خواهند بخوانند، سیستم عامل هایی که بیشتر جذب می شوند، و مسیری که آنها را برای خرید محصولات و خدمات شما خریداری می کند، حفاری می کند. هر دو شرکت بزرگ و کوچک از Google Analytics استفاده می کنند و از ویژگی های آن استفاده می کنند، داده ها را برای سایت های خود تنظیم می کنند و برنامه های بازاریابی عالی را برنامه ریزی می کنند - zephir stufe.

دو سال پیش، صدها شرکت از Google Analytics بعنوان بخشی از جمع آوری داده ها و راهبردهای بازاریابی دیجیتالی استفاده کردند. شرکت های تمام اندازه ها از ابزار تجزیه و تحلیل وب استفاده می کنند و اکثر آنها Google Analytics را ترجیح می دهند. رقبا از Google Analytics، Adobe، Webtrends و بسیاری دیگر هستند. ممکن است هر یک از آنها به عنوان گوگل آنالیز موفقیت آمیز نباشد.

برخی از ویژگی های عالی گوگل آنالیز در اینجا مورد بحث قرار گرفته توسط نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ..

وزن مرتب سازی

هنگامی که به تجزیه و تحلیل نحوه عملکرد وب سایت و صفحات مختلف آن می پردازیم، میزان باز گشتی است که باید توجه داشته باشید. به علاوه، شما باید تعداد بازدید های صفحه خود، کیفیت ترافیک خود و آدرس های IP کاربران خود را بررسی کنید. برای این، شما باید بر روی عنوان صفت کلیک کنید و مشکلات را یک به یک مرتب کنید. بهترین کار خود را برای سازماندهی صفحات با میزان بریدن انجام دهید، اما این به طور کامل صفحات وب شما را برای ترافیک با کیفیت بالا ارائه نمی کند. در عوض، شما باید نمایش صفحات را مرتب کنید و سعی کنید نرخ بیکاری خود را تا حد زیادی کاهش دهید. این ویژگی تنها در Google Analytics موجود است و میتواند مزایای زیادی به شما بدهد.

جستجوی سایت

می توان گفت که تمام وب سایت ها دارای نوار جستجو برای کاربران برای محدود کردن آنچه آنها دنبال آن هستند. فرآیند جستجو به میزان قابل ملاحظه ای سرعت می بخشد، زمان زیادی را صرف کاربران خود می کند. این ویژگی بخشی از Google Analytics است و شما می توانید نوار را در بخش جستجوی سایت پیدا کنید. با استفاده از این ابزار، می توانید ببینید کدام نوع محصولات و خدمات برای مخاطبان شما مناسب تر است و چگونه می توانید سایت خود را به راحتی به آنها هدایت کنید.

فهرست بازاریابی

فهرست بازاریابی برای اهداف بازاریابی ارزشمند است. آنها به شما اجازه می دهند به تعدادی از مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید و بازدید کنندگان خود را به فروش تبدیل کنید. آنها اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان خود را جمع آوری می کنند، آنها را به سمت وب سایت و محصولات آن جذب می کند. این ویژگی فوق العاده در Google Analytics موجود است و یک راه عالی برای ایجاد بیشتر مخاطبان است که بدون نیاز به سرمایه گذاری در استراتژی های بازاریابی و تبلیغات رسانه های اجتماعی خود هستند. برای تنظیم تنظیمات آن، باید به قسمت مدیریت Google Analytics بروید و روی «بازاریابی» در زیر ستون به نام Property کلیک کنید. هنگامی که این گزینه را فعال کرده اید، می توانید مخاطبان بیشتری و بیشتر بر اساس الزامات خود ایجاد کنید. شما همچنین می توانید آنها را به کمپین های تبلیغاتی آتی خود از AdWords اضافه کنید. این یک ویژگی عالی در Google Analytics است که نتایج شما را به شما نشان می دهد.

November 29, 2017