Back to Question Center
0

Semalt Expert - ؛ نحوه حذف اسپم ارجاع Darodar از Google Analytics؟

1 answers:

هرزنامه ارجاع می تواند یک مسئله مهم باشد که با اکثریت صاحبان وب سایت مواجه است. به عنوان مثال، موارد متعددی وجود دارد که به موجب آن Google Analytics چندین بار بازدید می کند که لزوما به معنی دسترسی آنها به وب سایت شما نیست. Darodar دامنه ای است که هر بازدید کننده هرزنامه را به سایت می دهد. این روش استاندارد هکرهای کلاه سیاه است. Darodar اتفاق می افتد که یک ربات شخص ثالث باشد، همانند خزنده های وب که از موتورهای جستجوی معمول استفاده می کنند برای رسیدن به مشتریان. اکثر افرادی که وبسایت ها یا سازمان های جستجوگر اینترنتی را مدیریت می کنند، باید راه های موثری برای جلوگیری از Darodar ایجاد کنند - cheap dedicated 1000mb server.

بعضی از راه های ارائه شده توسط آرتم Abgarian، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، برای کمک به شما در حذف این ربات از Google Analytics به شرح زیر است:

درخواست برای حذف آن از وب سایت خود

یک راه بومی برای برخورد با دارودار می تواند درخواست کند که آنها را متوقف کند. شما می توانید فرم ساده ای را که ارائه می دهند را پر کنید و وب سایت هایی را که نمی خواهید آنها را بازدید کنید، علامت گذاری کنید.

Block Darodar از خزیدن وب سایت شما

برای وب سایت هایی که از یک سرور آپاچی استفاده می کنند، حذف یک فایل .htaccess در ریشه پوشه شما می تواند از Darodar جلوگیری کند. وب سایت های موتور جستجوی مشترک هنوز وب سایت شما را می بینند، اما Darodar نخواهد بود. از پنل آنها، آنها پاسخ 403 وضعیت کد را ببینید. آنها مجاز به دیدن این صفحه نیستند، به این معنی که کد ردیابی GA برای ضبط بازدید انجام نخواهد شد. شما می توانید کدها مانند:

RewriteRule ^ (. *) $ - [F]

در هنگام اجرای چنین کد در وب سایت خود، باید مراقب باشید. مشاور یک توسعه دهنده وب برای این مرحله می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد. هر خطایی در این مرحله می تواند تمام سایت را خراب کند

فیلترهای سفارشی را در Google Analytics اعمال کنید

برای افرادی که دارای حساب Google Analytics هستند، برخورد با Darodar آسان است. فیلترهای فردی می توانند در از بین بردن از Google Analytics و همچنین جلوگیری از ارجاع های آینده Darodar مفید باشند. برای انجام این کار می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. از برگه مدیریت در گوشه بالا، میتوانید یک فیلتر را در برگه فیلترها اضافه کنید. شما می توانید در جعبه فیلتر حذف Darodar قرار دهید. نوع فیلتر را برای حذف کردن تنظیم کنید. دکمه رادیوی ارجاع باید در کنار گذاشتن تنظیم شود. این سفارشی سازی می تواند ترافیک ارجاع را از Google Analytics شما حفظ کند. علاوه بر این، می توان سایر فیلترهای سفارشی مانند آدرس IP را نیز استفاده کرد. همیشه قبل از خروج از صفحه سفارشی، تغییراتی را که ایجاد می کنید را ذخیره کنید. این فیلترها می توانند این رباتها را مسدود کنند.

نتیجه گیری

حذف Darodar از Google Analytics می تواند آمار وب سایت شما را به صفر کاهش دهد. در برخی موارد، چنین ترافیکی همچنان در آمار وب سایت قبلی شما نشان داده می شود. با این حال، میتوانید از این دستورالعمل برای حذف آن از وبسایت خود استفاده کنید. به طور مشابه، شما می توانید تنظیمات معنی دار را در کمپین سایت خود انجام دهید.

November 29, 2017