Back to Question Center
0

Semalt Expert: مسدود کردن ترافیک ترافیک در Google Analytics یک بار و برای همه

1 answers:

اگر شما به طور منظم از Google Analytics استفاده می کنید، احتمالا می خواهید بدانید چگونه می توانید ترافیک با کیفیت را به وب سایت خود برسانید. هنگامی که به ترافیک واقعی انسان می آید، برخی از موتور جستجو بهینه سازی و تکنیک های رسانه های اجتماعی برای مراقبت وجود دارد. اخیرا گزارش شده است که ربات ها و ترافیک جعلی پنجاه درصد از کل ترافیک را در یک سایت معمولی به حساب می آورند. ما امیدواریم که بیشتر این ترافیک از Google Analytics حذف شود با انواع ابزار و تکنیک ها

قبلا، از شر رباتها خلاص شد، و ما مطمئن بودیم که رباتها هرگز جاوا اسکریپت را پردازش نمیکنند. گوگل آنالیتیکا از جاوا اسکریپت استفاده میکند، بنابراین رباتها نمیتوانند در Google Analytics نمایش داده شوند. اما در حال حاضر، روند تغییر کرده است به عنوان هکرها در حال حاضر بسیار باهوش تر از همیشه است و می دانم تمام تکنیک های به خراب وب سایت شما. به علاوه، با گسترش جی کوئری، وب سایت ها و برنامه های یک و دو صفحه ای به راحتی می توانند توسط هکرها برداشته شوند. امروزه یک ربات می تواند جاوا اسکریپت و تمام فایل های مرتبط آن را پردازش کند، به همین دلیل به گوگل آنالیت و گزارش های آن آسیب می رساند. به همین ترتیب، می تواند به مرورگرهای وب آسیب برساند و ترافیک غیر انسانی را به وب سایت های شما منتقل کند. اگر موتورهای جستجوی امروز و خزنده ها جاوااسکریپت را پردازش نکنند، بیشتر ترافیک غیر انسانی می توانند از بین بروند و ترافیک ربات به سرعت حذف می شود. با این حال، به نظر می رسد که این امکان پذیر نیست زیرا جاوا اسکریپت برای موتورهای جستجو و همچنین گوگل آنالیز ضروری است.

مکس بل، متخصص برجسته Semalt ، برخی از مسائل مفید در این زمینه را ارائه می دهد.

اشتباه نخواهد گفت که موتورهای جستجوگر گوگل از گوگل آنالیتیک حذف شوند و شما نیازی به تنظیمات خود را به صورت دستی تغییر دهید. با این وجود، انواع دیگر رباتها برای مقابله با آن دشوار است و دستورالعملهایی را که در فایلهای robots.txt وب سایت یا در متا تگها مشخص شدهاند دنبال نکنید. آنها صفحات وب شما را خزنده نگه می دارند و نتایج بدی را به شما می دهند. با این حال، رباتهای خوب جلوگیری از فرستادن درخواستها به سرورهای Google Analytics برای حفظ و محافظت از سایت شما هستند. این روزها، با توجه به گزارش های Incapsula، بدافزارها بیش از سی درصد از کل ترافیک وب را تشکیل می دهند. برای رسیدن به یک راه حل اجباری شده است تا ما بتوانیم رباتهای بد از Google Analytics و گزارشهای آن را فیلتر کنیم. این امر هر دو اطلاعات ما و وب سایت ما را از ترافیک جعلی و نیز رباتها را ذخیره خواهد کرد.

چه چیزی می تواند در مورد آن انجام شود؟

استراتژی های مختلف برای از بین بردن ربات ها از Google Analytics وجود دارد. برخی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

1. شما باید کادر را در قسمت مدیریت نمایه برای حذف هر دو ربات شناخته شده و ناشناخته چک کنید.

2. شما باید رباتها را از بین ببرید و همچنین آدرسهای IP خود را مسدود کنید.

3. شما می توانید با کمک عوامل کاربر، ربات ها را از بین ببرید، که اطمینان حاصل می شود که فرآیند شناسایی ساده تر و سریع تر باشد.

با توجه به این موارد، شما می توانید سایت خود را به راحتی از ربات های ممکن ذخیره کنید Source .

November 29, 2017