Back to Question Center
0

Semalt Expert می داند چگونه Google Analytics را از نویز آزاد کند

1 answers:

انجام حسابرسی متدولوژیکی Google Analytics بسیار مهم است. در حال حرکت، ایوان کنوالف، کارشناس ارشد از Semalt ، به شما می گوید که چگونه با برخی از فیلترهای اساسی خلاص شدن از سر و صدایی.

گوگل آنالیز یکی از قدرتمند ترین سیستم عامل ها برای به دست آوردن بینش و اطلاعات ارزشمند در مورد وب سایت های شما است - adventure holidays peru. همه آنها ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم رشد اقتصادی شما را تحت تاثیر قرار دهند. قبل از اینکه برخی از لباس ها را بکشید، باید تصمیمات مهم و تصمیم گیری های لازم را انتخاب کنید تا از سر و صدا خلاص شوید .

می توان گفت که فیلتر کردن سر و صدا از Google Analytics قابل توجه است. شما باید اغلب برخی از تغییرات در داده های خود را انجام دهید و راه هایی برای فیلتر کردن نویز پیدا کنید. علاوه بر این، باید بدانید چه نوع ترافیکی از سایت شما دریافت می شود و چگونه کیفیت آن را حفظ می کند. ایجاد تعدادی از وبسایت ها آسان است، اما با توجه به تعداد زیادی از دیدگاه ها، بسیار سخت است، تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما بازدید کننده های کیفیتی را دریافت می کند. همچنین ممکن است برای مقابله با ساختارهای حساب کاربری دشوار باشد و نیاز به کمک دیگری در این زمینه داشته باشید. اما بعضی چیزها برای همه ما اهمیت دارد .

معرفی فیلترهای Google Analytics

فیلترهای گوگل آنالیت، همانطور که از نام آن مشخص است، به ما امکان تغییر و محدود کردن داده ها را می دهد. معمولا این را می توان در بخش نمایش های صفحه مشاهده کرد. گوگل آنالیز دارای رابط شخصی خود است که اجازه می دهد تا کاربران آن فیلتر های چندگانه را ایجاد کنند که بیشترین آنها را دارند..هر فیلتر دارای ویژگی های آن و با استفاده از فیلتر است. شما می توانید داده های خاص را حذف یا اضافه کنید. به علاوه شما می توانید فیلتر های سفارشی را نیز ایجاد کنید که براساس سفارشاتی که در قسمت های فیلتر اختصاص داده شده است، مستقر شده اند.

از سر و صدا با فیلترهای اساسی خلاص شوید

مهم است که فیلترها را به نمایش های خود اعمال کنید چون بر روی داده های ورودی و خروجی تاثیر می گذارد. شما می توانید فایل های فیلتر شده و مجموعه ای از اطلاعات را در جایی از رایانه خود بازیابی کنید.

اما پیش از این شما باید موارد ذیل را در نظر داشته باشید:

1. به جز یک فیلتر داخلی داخلی

شما باید دیدگاه های سازمان خود را برای اطمینان از کیفیت ترافیک خود حذف کنید. تقریبا تمام شرکت های ایجاد شده این کار را انجام می دهند و در حال حاضر اطلاعات خود را تغییر داده اند. بازدیدکنندهای که به طور مستقیم از دفتر شما می آیند بسیار متفاوت از بازدید از منابع خارجی است. شما فقط می توانید آدرس های داخلی داخلی را از بخش مشاهده در Google Analytics حذف کنید. همچنین امکان استفاده از فیلترهای مختلف برای شبکه با چندین آدرس IP وجود دارد. اگر وب سایت شما نسبتا بزرگ است و شما از ویژگی مدیریت Google استفاده می کنید، شما باید ارسال دیدگاه ها را به وب سایت های خود که با قوانین خاص و ماکرو در Google Manager اصلاح شده است، متوقف کنید.

2. فیلترهای کمربند و ویژگی های کمپین

شما باید فیلترهای کوچکتر را در کمپین ها و ویژگی های آنها برای نتایج کافی وارد کنید. هنگام استفاده از یک پارامتر برچسب زدن برای ایجاد یک URL سفارشی برای کمپین وب سایت ها، باید هر پارامتری را بر اساس نوع مخاطب و فیلتر ایجاد شده برای آن نامگذاری کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یک فیلتر به عنوان LinkedIn نامگذاری کنید و شروع به دریافت مستقیم ترافیک از آن سایت رسانه های اجتماعی کنید.

نتیجه گیری

این ها برخی از ایده های فیلتر بسیار ساده برای خلاص شدن از سر و صدا هستند. امیدوارم بتوانید از این ایده ها اطلاعات کافی کسب کنید و کیفیت و اعتبار وب سایت خود را حفظ کنید.

November 29, 2017