Back to Question Center
0

Semalt Expert می داند چگونه برای حذف هرزنامه ارجاع از دامنه های مزاحم

1 answers:

اسپم ارجاع برای چند ماه بوده است و تعداد زیادی وب سایت را نابود کرده است. آیا اخیرا حساب Google Analytics را چک کرده اید و چیز عجیبی پیدا کرده اید؟ در چند ماه اخیر، Darodar، iLoveVitaly و Blackhatworth بسیاری از وب سایت ها را آسیب دیده اند. ترافیک ارجاع آنها همیشه جعلی و ناقص است - tavolo moia rta83. امروز ما قصد داریم به شما چند روش از چگونگی جلوگیری از هرزنامه ارجاع در Google Analytics و Darodar بگویم. اسپم ارجاعی برای چند ماه بوده است و شما باید در مورد آن در اینترنت شنیده باشید. برای صادق بودن، این یک ترفند برای دریافت ترافیک جعلی شما و خراب شدن رتبه آن در موتور جستجو است.

مسدود کردن هرزنامه هرزنامه ارزیابی اجباری است. برای این، شما باید از این گام های ساده اما در عین حال شگفت انگیز که توسط Artem Abgarian، مدیر حرفه ای از Semalt ، تعیین شده است.

# مرحله 1: جمع آوری لیست زیر دامنه های اسپم و دامنه

اولین قدم این است که فهرست دامنه های اسپم و زیر دامنه ها را کامپایل کنید. شما باید لیستی از دامنه هایی را که به شما مراجعه کرده اید ارجاعی کاذب ارسال کنید. بهترین تلاش خود را برای نامگذاری همه دامنه هایی که قربانی این مشکل هستند، امتحان کنید. پس از انجام این کار، می توانید آدرس IP خود را به راحتی مسدود کرده و آمار Google Analytics خود را تنظیم کنید.

# مرحله 2: بجز رباتها

مهم است که تمام رباتها را هنگام تهیه لیستی از هرزنامه ارجاع حذف کنید. هیچ چیز در مورد اینکه چگونه رباتها چیزهای مختلفی هستند و هرزنامه ارجاعی چیز دیگری است اشتباه است..در داخل حساب Google Analytics شما باید گزینه Views را برای رد کردن رباتها از لیست انتخاب کنید. بعد، شما باید پایین رفته، اطمینان حاصل کنید که تمام رباتهای خوب را از این لیست حذف کرده اید.

# مرحله 3: ایجاد نمایش کپی

اجازه بدهید به شما بگویم این گام اختیاری است. این بدان معنی است که شما می توانید آن را انجام دهید و یا نه و این بستگی به نیازهای شما و درک از هرزنامه ارجاع. اگر میخواهید نمایشهای کپی ایجاد کنید، باید فیلترها و کپیهای متعدد آنها را در حساب Google Analytics خود ایجاد کنید. دامنه ها و زیر دامنه هایی که نمایش های جعلی دریافت می کنند را انتخاب کنید و چندین نسخه را برای همه آن دامنه ها ایجاد کنید.

# مرحله 4: ایجاد فیلتر برای محدود کردن دامنه ارجاع

آسان است برای ایجاد فیلتر برای جلوگیری از دامنه ارجاع. اگر دامنه های متعددی دارید و می خواهید چندین فیلتر ایجاد کنید، این گزینه برای شما مناسب است. ممکن است فیلترهای جداگانه ای برای تمام زیر دامنه ها ایجاد نشوند. به قسمت All Filters بروید و آن فیلترها را نام ببرید. گزینه Filter Types را انتخاب کنید و رباتها را حذف کنید و فیلترهای مختلف را برای دامنه های مختلف ایجاد کنید.

# مرحله 5: صبر کنید قبل از تایید اینکه ترافیک ارجاع مسدود شده است

هنگامی که از مراحل فوق پیروی می کنید، باید برخی از زمان ها را صبر کنید تا تأیید کنید که آیا اسپم ارجاع مسدود شده یا نه. شما قادر خواهید بود تا بهبود در آمار Google Analytics خود را ببینید. هنگامی که فیلترها ایجاد می شوند، اسپم ارجاع به طور خودکار از وبسایت شما حذف می شود.

افکار نهایی

قبل از پایان دادن به این موضوع، ما لیستی از دامنه های اسپم را ارائه دادیم تا ایده ای داشته باشیم که باید از blackhatworth.com، econom.com، darodar.com، ilovevitaly.com، bestwebsiteawards.com فاصله بگیرید. اگر وب سایت شما 100٪ میزان جستوجو را نشان دهد، ممکن است بخواهید تنظیمات را در حساب Google Analytics خود تغییر دهید.

November 29, 2017