Back to Question Center
0

Semalt Expert: در اینجا نحوه مشاهده فقط ترافیک تلفن همراه است

1 answers:

فیلترهای نمایه Google Analytics در بسیاری از موارد سودمند هستند. مزیت اول و مهم این است که ما می توانیم داده ها را از گزارش های ما براساس الزامات و نوع پارامترها شامل یا حذف کنیم.

ممکن است بخواهید اطلاعات را از ترافیک تلفن همراه، برخی از حوزه های خاص یا یک مکان خاص مشاهده یا حذف کنید. الیور کینگ، متخصص برجسته Semalt ، اطمینان می دهد که همه این موارد را می توان به آسانی با حساب Google Analytics خود انجام داد - free web hosting colombia.

فیلتر نمایه گوگل می تواند به عنوان فیلتر خاصی تعریف شود که برای تغییر یا محدود کردن داده ها در داشبورد Google Analytics شما استفاده می شود. به این ترتیب، شما می توانید تغییرات در داده های خود را ایجاد کنید و ایمنی و اعتبار سایت خود را در اینترنت تضمین کنید.

به عبارت دیگر می توان گفت که فیلترهای نمایه Google Analytics می توانند مجموعه ای از گزارش هایی را ارائه دهند که اطلاعات دقیق و اطلاعات قابل اطمینان در مورد منابع و آدرس های IP ترافیک شما را نشان می دهند. این که آیا دیدگاه های خود را از رایانه شخصی یا دستگاه های تلفن همراه دریافت می کنید، فیلترهای نمایه فقط اطلاعات معتبر را به شما ارائه می دهد. هنگامی که شما آنها را کامل ساخته اید، می توانید فیلترهای پروفایل Google Analytics را در شرایط مختلف اعمال کنید.

مرحله 1 - شما باید مشخصات اصلی

داشته باشید

اولین قدم این است که قبل از شروع کار پروفایل اصلی را داشته باشید. اگر هنوز این مشخصات ایجاد نکرده اید، هرگز نمیتوانید بدانید جایی که ترافیک سایت شما از آن است. مشخصات اصلی شما شامل تمام اطلاعات مربوط به ترافیک وب شما و جایی است که بیشتر وقت خود را صرف کنید. اگر از Google Analytics برای مدت طولانی استفاده کرده اید، زمان برای نظارت بر فعالیت سایت شما با ایجاد نمایه اصلی است. برای راه اندازی و به شما نتایج کیفیت می دهد

مرحله 2- تنظیم یک نمایه جدید

در صورتی که شما یک نمایه ایجاد نکرده اید. در اینجا می خواهیم به شما بگویم که چگونه فورا فیلترهای نمایه را بسازیم. روی بخش مدیریت در حساب Google Analytics کلیک کنید و برگه Profiles را انتخاب کنید و سپس با کلیک روی آیکون New Profile برای شروع

مرحله 3 - ایجاد فیلتر پروفایل

هنگامی که یک نمایه ایجاد کرده اید و تمام بخش های آن را تکمیل کرده اید، گام بعدی این است که بر روی نماد Mobile Users کلیک کرده و فیلتر ها را با کلیک بر روی بخش Filters ایجاد کنید. در اینجا شما می توانید انواع فیلتر ها بر اساس نیازهای خود را ایجاد کنید و شروع به ارزیابی ترافیک وب سایت خود و همچنین کیفیت آن

پروفایل های فیلتر شده Google Analytics در عمل

حدود سه سال پیش، تعداد زیادی از ترافیک که از وبلاگ دیوانه تخم مرغ بازدید کرد، از طریق دستگاه های تلفن همراه بود. چیزی که اغلب نگران کننده است تنها 6 درصد از مشترکین ایمیل با استفاده از تلفن همراه خود از وبسایت بازدید می کنند. علاوه بر این، تلفن های همراه به شدت در مناطق مانند سرعت گزاف گویی و زمان در سایت بسیار عقب مانده است. این بدان معنی است که بسیاری از افراد از سایت بازدید کردند، اما تنها چند ثانیه در صفحات وب صرف کردند. بنابراین، شرکت ترجیح داد دوباره فیلتر کردن نمایه Google Analytics را دوباره طراحی و بازسازی کند تا اطمینان از دید و اعتبار آن در اینترنت داشته باشد. تم جدید پاسخگو وردپرس برای اطمینان از اینکه کاربران نتایج کیفیت را دریافت می کنند، توسعه داده شدند.

November 29, 2017