Back to Question Center
0

Semalt Expert در حذف مراجعه به Ghost از Google Analytics

1 answers:

کاربران گوگل آنالیتیک همچنان با تهدیدهای ارجاع جعلی، با آن مواجه هستند. هر یک از ارجاع هایی که هرزنامه دنبال می شود، باید به صورت فوری در یک حساب Google Analytics حذف شود. اسپمهای ارجاع اثر دادههای خرابکارانه را در حسابهای GA و در بدترین حالت، آسیب می رسانند.

در این راستا، نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا اشاره میکند که چگونه ارجاعهای اسپم را میتوان از Google Analytics حذف کرد.

ارجاعات روح مضر چیست؟

در ابتدا، هرزنامه ارجاع داده های GA را خراب می کند. کسب و کارهای بزرگ که هر روز هزاران بار بازدید می کنند، ممکن است نتوانند متوجه تغییرات چشمگیر شده توسط شرکت های کوچکتر شده توسط اسپم ارجاعی شوند - iced out watch replica. به طور معمول، ارجاعات روح 100٪ میزان گسسته و زمان بسیار کمی در صفحه وب است. بنابراین، اگر صاحب سایت ترافیک کمتر را دریافت کند، داده های جعلی بیشتر احتمال دارد که گزارشات گوگل آنالیتیک را خلط کند.

در مرحله دوم، بیشتر ارجاعات ارواح سعی می کنند ترافیک را به وب سایت های اسپم خود برای ارسال رتبه بندی جستجوگرهای خودشان ارسال کنند. معمولا، این سایت های مضطرب، یک بازدید کننده را به کلاهبرداری بازاریابی، صفحات وب حاوی نرم افزارهای مخرب یا وب سایت تجارت الکترونیکی مشکوک هدایت می کنند. کاربران اینترنت باید از کلیک کردن بر روی این URL ها اجتناب کنند.

در نهایت، سایت های شبح در موارد شدید می توانند یک وب سایت را به عنوان یک ارجاع هرزنامه بسازند. یک مهاجم که مایل به ارسال ترافیک مستقیم است، می تواند این کار را به سادگی با ویرایش نام نشانی اینترنتی هرزنامه، از جمله قربانی انجام دهد، زیرا ارجاعات ارواح هرگز نمی توانند تایید شوند.

دو دسته از هرزنامه ارجاعی وجود دارد - روح و رحمت غیر روحانی. مقاله تفاوت اختلافات و همچنین نحوه حذف آنها را برجسته می کند.

حذف ارجاع ارواح

اول از همه، یک دیدگاه جدید در GA باید ایجاد شود. در جهش عمودی، این در بخش مدیریت انجام می شود. ارجاعات روح از طریق اجازه دادن به نام های میزبان معتبر برای عبور از یک فیلتر فیلتر می شوند. نام میزبان معتبر به یکی از متعلق به صاحب وبسایت مربوط می شود، مانند URL وب سایت.

در جهش عمودی، به بخش مخاطب GA حرکت کنید، روی فناوری کلیک کنید، سپس شبکه برای ایجاد نام کاربری معتبر. همه نام های میزبان را می توان با تنظیم محدوده داده به یک سال و تغییر بعد اولیه به نام میزبان.

قبل از فیلتر کردن اطلاعات، کاربران باید یک بخش ایجاد کنند تا آن را بر روی داده های تاریخی تست کند. با این حال، نمایش های فیلتر شده شروع به جمع آوری داده ها پس از اعمال فیلتر. هرگز اطلاعات تاریخی را تغییر نخواهد داد. این اهمیت تست فیلترها را توضیح می دهد.

حذف هرزنامه ناخواسته

هرزنامه ارجاع غیر روحانی، ربات هایی است که از یک وب سایت بازدید می کنند. علاوه بر این، این اسپم ارجاع را نمی توان با روش تصفیه فوق حذف کرد. برای حذف اسپم ارجاع غیر روح، یک فیلتر دیگر باید ایجاد شود.

برای تعیین بخش هایی که رجیسترها باید مسدود شوند، به گوگل در گوگل آنالیز سر بزنید. تمام ترافیک را انتخاب کنید و سپس مراجعه کنید. بعد ثانویه باید به نام "میزبان" تغییر کند. تعیین خواهد شد که ارجاعات مثبت حاوی نام های میزبان صحیح باشد. صاحبان وب سایت ها باید به طور منظم برای ارجاع روح جدید خود را چک کنند تا زمانی که ربات های جدید هر بار ظاهر شوند.

November 29, 2017