Back to Question Center
0

Semalt: ده ترفند برای بهبود حضور آنلاین

1 answers:

یکی از راه هایی برای اطمینان از موفقیت کسب و کار، حضور آنلاین است زیرا بیش از 85٪ از جستجو ها برای محصولات و خدمات آنلاین صورت می گیرد. ایوان Konovalov، Semalt مدیر موفقیت مشتری، شما لیست زیر برای حضور آنلاین آنلاین را ارائه می دهد.

1. شخصیس

ابتدا، شخصیت هدف را برای مبارزات خود درک کنید. این بدان معنی است که شما باید ویژگی های انسانی را در یک توصیف یا هدف بازاریابی دیجیتال قرار دهید. این کمک می کند تا شخصیت های مختلف را با استفاده از ویژگی های مشابه مانند انگیزه، نقاط درد، خواسته ها، شخصیت ها، اهداف و عادات دسته بندی کنید - wireless bin monitoring. آنها اهداف بازار کمتری ایجاد می کنند، بنابراین بازاریابی دیجیتال بسیار ساده تر، ارزان تر و کارآمد تر می شود.

2. کارت مسافرتی مشتری

نقشه برداری سفر مشتری توسط بازاریابان ها برای کمک به آنها در درک شرکت از دیدگاه مصرف کننده و تعاملات آنها با شرکت استفاده می شود. با چنین رویکردی، شناسایی نیازهای مشتری در طی هر تعامل، چگونگی بهبود آنها و در صورت نیاز به بهبود خدمات ارائه شده آسان است .

3. محتوای استراتژیک

ضروری است که تمام محتوای وب سایت به سرعت جذب و جذب مشتری شوند. بازاریابان نباید کاربران را در مورد خرید محصولاتی که ممکن است آنها را نادیده بگیرند تبلیغ کنند. اولا، آنها را با برخی از اطلاعات مربوط به محصولات یا خدمات خود و ارائه یک تقویم برای توزیع محتوا به طور مداوم.

4. به روز رسانی محتوا

مشتریان می خواهند هیجان زده شوند، و همین دلیل است که آنها سایت شما را می بینند. اگر محتویات هر بار که بازدید می کنند، آنها از بازدید بازدید می کنند که باعث کاهش ترافیک می شود که چیز خوبی نیست. به روز رسانی محتوا بستگی به نیازها و ترجیحات مخاطبان مورد نظر شما دارد. با این وجود، برای هر شش تا دوازده ماه، مطمئن شوید که طراحی سایت را ارتقا دهید تا مطمئن شوید که با روند فعلی حفظ می شود.

5. تجربه کاربر

تجربه کاربر عمدتا بر چگونگی ارتباط افراد با محصول دیجیتال تمرکز دارد. صاحب کسب و کار ممکن است یک سایت داشته باشد که بسیار خوب به نظر می رسد اما نمی داند چگونه کار می کند. سودآوری: اول از همه، ایجاد یک تجربه کاربری عالی نیاز به درک مخاطبین دارد. تجزیه و تحلیل می تواند اطلاعاتی در مورد صفحات بیشتر بازدید شده و نحوه حرکت کاربران از طریق سایت ارائه دهد.

6. جستجوگرها

از اهمیت زیادی برخوردار است که کسب و کار به وسیله موتور جستجوی رتبه بندی شده است، زیرا بیش از 80 درصد مشتریان مدرن از موتورهای جستجو برای یافتن محصولات خود استفاده می کنند. SEO (بهینه سازی موتور جستجو) کمک می کند مشتریان مستقیم به کسب و کار در میان دیگران در صنعت است. یکی از روش های پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) استفاده می کند، اما نتایج جستجوی آلی از جستجوگرها 8.5 بار بیشتر موثر است.

7. رسانه های اجتماعی

ادغام رسانه های اجتماعی با بازاریابی دیجیتال می تواند مزایای قابل توجهی از جمله شناخت برند، وفاداری، نرخ تبدیل و بهبود بینش مشتری را داشته باشد. با این حال، فقط یک حساب کاربری قدیمی ایجاد نکنید. اطمینان حاصل کنید که پست ها کوتاه هستند تا آنها را به اشتراک گذاشته شود و کلمات کلیدی برای افزایش دید خود داشته باشند. استفاده از عکس های با کیفیت بالا برای نشان دادن نام تجاری و به طور مرتب تست های جدید برای دیدن آنهایی که مشتریان بیشتر به آن پاسخ می دهند. محتوا در infographics و فیلم ها نیز اطلاعاتی و آسان برای درک است. به علاوه، محتوای زیادی برای به اشتراک گذاری ایجاد می کند.

8. ارتباط با مخاطبان

بسیاری از مردم به سیستم های اجتماعی برای خدمات مشتری تبدیل می شوند. اکثر این نیازها و سوالات در نهایت نادیده گرفته می شود. یک پاسخ به نظرات و بازخوردهای مصرف کننده بگذارید و به آنها اطلاع دهید که گوش می کنید. در نتیجه، دیگران می خواهند تجارب خود را با محصول یا خدمات ارائه شده به اشتراک بگذارند. همیشه از همه کسانی که یک پست در سایت یا کسانی که در یک پست برای ادامه گفتگو اشتراک می کنند تشکر کنید.

9 تبلیغات اجتماعی

یک کمپین موفقیت آمیز رسانه های اجتماعی باید هدف داشته باشد، از پست های رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا بتای تبلیغاتی اجتماعی پرداخت شود، مطمئن شوید که هر سه تا پنج روز تبلیغات را چرخانید و اطمینان حاصل کنید که آن بهینه سازی شده تلفن همراه است .

10. موبایل دوستانه

بیش از 65٪ از تمام استفاده از رسانه های دیجیتال در دستگاه های تلفن همراه اتفاق می افتد. بنابراین ضروری است که این بازار را برای به دست آوردن ارزش به سایت جذب کند. اطمینان حاصل کنید که سایت شما یک طراحی پاسخگو است که برای هر رزولوشن صفحه مناسب است .

November 29, 2017