Back to Question Center
0

Semalt: Botnet دستگاه های IoT ربوده شده تاکنون بزرگترین حمله DDoS را ارائه می دهد

1 answers:

هر حمله ی اینترنتی به اقدامات امنیتی مناسب بستگی دارد. شما باید از برخی از این حملات معمول DDoS مطمئن شوید که وب سایت شما امن است. در هر یک از این موارد، بوت نت ها یک سرور را خاموش می کنند، و یک سایت خراب می شود وظیفه اصلی خود را ارائه می کند. یک شبکه از بوت نت ها می تواند حمله بزرگ DDoS را انجام دهد و بسیاری از شرکت ها را در پاسخ های سرور خود شکست دهد. حمله بزرگ بوتنت چندین دستگاه را به وجود آورد که دارای یک مرکز کنترل مشترک برای انجام وظایف متعدد خود بودند - kosten umzug schweiz. در بسیاری از موارد، افراد با جرایم مانند تقلب اینترنتی با توجه به وضعیت آسیب پذیر اکثر وب سایت ها روبرو می شوند. به عنوان مثال، حمله Akamai اتفاق می افتد زمانی که یک سرویس بوتنت هدف دامنه مشترک است

حمله IOT DDoS برآوردی بالاتری نسبت به Ellis دارد. درست مانند سال 2010، بیشتر حملات DDoS در وب سایت هایی مانند جوملا بود که موجب فلج شدن کل معاملات تجاری شرکت شد. از این حمله، مردم درس های ارزشمندی داشتند و ما را متوجه کردند که چرا باید از سرورهای خود محافظت کنند. نیک چایکوفسکی، متخصص Semalt ، معتقد است که روشهای دیگری نیز وجود دارد که می تواند موفقیت این فرایندها را به وجود آورد. در اکثر برنامه های کاربردی تجارت الکترونیک، امنیت یک وب سایت بستگی به برخی از اقداماتی که آنها برای جلوگیری از اسپم ها انجام داده اند. در برخی موارد، هکرها می توانند از این اقدامات با استفاده از حملات انکار سرویس ساده استفاده کنند.

بهینه سازی موتور جستجو و ربات ها

SEO شامل استفاده از ربات های اصلی می شود. وب سایت های متعدد به ربات های تجاری بستگی دارد تا تجربه وب سایت خود را افزایش دهند. با این حال، کاربران می توانند ربات های مخرب را با نیت های ذاتی اجرا کنند..اغلب حملات مهم DDoS با استفاده از برخی از این رباتها صورت میگیرد. وب سایت شما باید بتواند بین این حملات متمایز شود. شما همچنین می توانید یک موقعیت پایدار در SERP ها، مخصوصا زمانی که سایت امن است، امن کنید. وب سایت های ناامن و یا افرادی که بدون برنامه SEO خوب از مسائل مربوط به رتبه رنج می برند. علاوه بر این، یک وب سایت می تواند در بخش جستجوگرها ناکارآمد باشد، زیرا اقدامات ضد حمله به هرزنامه یا هیچ کمکی وجود ندارد .

هنگام انجام بازاریابی اینترنتی، نیاز به تجزیه و تحلیل پیشرفت کمپین های بازاریابی شما وجود دارد. وبسایت ها وابسته به تاکتیک هایی مانند گوگل آنالیتیک هستند که می تواند برخی از هرزنامه را مسدود کند. در Google Analytics شما می توانید ترافیک Botnet و برخی دیگر از حملات مخرب اسپم را مسدود کنید. همچنین ممکن است اقداماتی را انجام دهیم که می تواند ترافیک داخلی را مسدود کند. شما می توانید از گوگل آنالیت برای استفاده از خدمات وب سایت خود استفاده کنید. در همان اندازه، روش های دیگری نیز وجود دارد که هکرها می توانند از بوت نت استفاده کنند.

نتیجه گیری

اکثر کسب و کار ها نیاز به یک وب سایت موفق برای اجرای فعالیت های روزانه خود دارند. در اغلب موارد، وب سایت ها از خدماتی نظیر پاسخ سرور و همچنین بوت نت ها استفاده می کنند تا رویدادهای آنها موفق شوند. در صورت تقلب اینترنتی، یک کاربر می تواند یک حمله بوت نت به یک وب سایت را آغاز کند. در این مورد، کل سایت می تواند فرو ریزد و سقوط کند و منجر به سقوط در نحوه عملکرد وب سایت می شود. در گذشته اخیر، حمله باتنت مانند Akamai ممکن است منجر به اثرات منفی بسیاری بر عملکرد وب سایت شما شود. شما می توانید سایت خود را در برابر این حملات در بین بسیاری از حملات دیگر محافظت کنید. شما همچنین می توانید در سایت خود بازاریابی وب خود را تنظیم کنید

November 29, 2017