Back to Question Center
0

Semalt: به غیر از Spam Referral Ghost از Google Analytics

1 answers:

گوگل آنالیز یک ابزار رایگان و قابل اعتماد است که صاحبان وب سایت ها می توانند برای بازیابی اطلاعات ترافیک استفاده کنند و از کارایی بسیار بالایی برخوردار باشند. در طول سالها، از سال 2005 هنگامی که گوگل اورچین را به دست آورد، این ابزار قدرتمند ابزار تجزیه و تحلیل وب بوده است. مدیران وب از آن برای نظارت بر کمپین های آنلاین خود استفاده می کنند و میزان تبدیل آنها را تعیین می کنند، اندازه گیری بهینه سازی وب را انجام می دهند و گزارش های مسیر فعالیت های تجارت الکترونیک خود را حفظ می کنند - is tick vape mod reviews. با این وجود، حضور هرزنامه ارجاعی می تواند به سرعت اطلاعات دقیق این اطلاعات را تضعیف کند.

آرتم Abgarian، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا برخی از روش ها و روش های حذف اسپم ارجاع را از Google Analytics تعریف می کند.

اینها رباتهایی نیستند که دنبال می کنید

هرزنامه ارجاع یک شیوه استفاده شده توسط افرادی است که مایل به دریافت لینک های رایگان به سایت های خود هستند. ترافیک از این منابع همچنین به عنوان "ارجاعات ارواح" شناخته شده است، زیرا هیچ انسان واقعی در این بازدیدها نیست. هرزنامه ارجاع به افزایش آمار ترافیک موجود در ارجاع منجر میشود که پیامدهای منفی برای نرخ تبدیل و تعامل آن سایت است.

چه اتفاقی می افتد این که دامنه ارجاع روح در گزارش ترافیک Google Analytics ظاهر می شود، هرچند هیچکس بازدید از سایت را انجام نداده است. اسپمبوتیک ها در پشت سرقت گوگل آنالیز کد ردیابی قرار دارند. سپس آنها از ترافیک به طور مستقیم به ابزار برای تجزیه و تحلیل استفاده می کنند. به طور خلاصه، دور زدن ارجاع ارواح. از آنجایی که آنها ترافیک بیش از حد و غیر طبیعی دارند و جلسات بازدید می کنند، آسان است که دامنه های اسپم ارجاع را مشاهده و حذف کنید .

هرزنامه ارجاعی دارای یک هدف است که تنها به نفع هرزنامه می باشد..ایده این است که مالک سایت با فریب دادن به این که کنجکاوی آنها برای دانستن جایی که بخش عمده ای از ترافیک می آید، آنها را بر روی URL خود کلیک کند. هنگامی که یکی از URL های ارائه شده در گزارش GA را کلیک می کند، آن را به سایت خود هدایت می کند و به عنوان ترافیک ارگانی از طرف آنها بارگذاری می شود.

در حال حاضر ادعاهایی وجود دارد که گوگل بر روی یک راه حل دائمی برای مقابله با هرزنامه ارجاع کار می کند. در عین حال، اقدامات لازم برای قرار دادن در Google Analytics برای به حداقل رساندن شیوع آنها در گزارشات GA وجود دارد. یکی از مفیدترین ابزارها، فیلترهای داخلی است که Google Analytics در جای خود دارد. آنها لزوما اسپم ارجاع را حذف نمیکنند، اما آنها کاربر را فرصتی برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از عملکرد سایت خود می دهد. آنها فقط فیلترهای سطح مشاهده هستند. فیلترها را از بخش مدیریت در GA انتخاب کنید و "ایجاد یک فیلتر جدید". در اینجا، از دو طرح گزینه های عمل انتخاب کنید:

# 1 هر چیزی را با بیش از 15 نماد

نابود کنید

از یک عبارت منظم برای رد کردن هر دامنه ای با 15 کاراکتر یا بیشتر استفاده می کند. ممکن است هرزنامه ارجاع را به طور کامل حذف ننماید اما به عنوان یک مکان مناسب برای شروع کار می کند. فیلتر جدید را به نام "ghostbuster" بگذارید و آن را یک نوع فیلتر از پیش تعیین کنید. انتخاب کنید، و در فیلد فیلد ". {15،} | \ s [^ \ s] * \ s | \. |، | \! | \" را وارد کنید. فیلتر را ذخیره کنید.

# 2 حذف دامنه های خاص

این شامل ایجاد فیلتر های سفارشی برای خلاص شدن از لینک های خاص است که می تواند بسیار خسته کننده است اگر آنها چند است. با این حال، در نهایت، ارزشمند خواهد بود. تنها معایب شناسایی دامنه های اسپم است. به فیلتر یک نام جدید مانند ghostbuster (منبع کمپین) بدهید. این یک نوع از پیش تعریف شده است و سپس "Exclude" را انتخاب می کند. دامنه های مشکوک را در فیلد فیلد جداگانه با "\" وارد کنید و ذخیره کنید.

November 29, 2017