Back to Question Center
0

Semalt: بازاریابی ایمیل بدون تکنیک های برگشت کلاه

1 answers:

مهم است که در هنگام بازاریابی ایمیل از عبور از خط کلاه سیاه استفاده شود. برخی از متخصصان جستجوگرها شرایط و چگونگی ایجاد امکان را در آن قرار داده اند، در حالی که دیگر بازاریابان SEO بدون تجربه، حتی نمی دانند چگونه کسب و کار خود را به سطح بعدی می رسند. در اینجا پنج امتیاز ارائه شده توسط ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، که شما باید در نظر داشته باشید برای اطمینان از امنیت آنلاین خود را - business intelligence on demand.

اجتناب از Craigslist:

اجتناب از اجتناب از Craigslist، اگر شما می خواهید برای دستیابی به موفقیت در اینترنت، اجباری است. Craigslist یک هدف وسوسه انگیز برای کارشناسان SEO و بازاریابان ایمیل است، اما گروهی از وکلا هستند که ممکن است شما را به دادگاه کشانده، اگر شما درگیر فعالیت های غیر قانونی هستید.

تا زمانی که شما می توانید میلیون ها حساب تأیید شده و تعداد زیادی آدرس آی پی را تولید می کنید، هرگز نباید Craigslist را به چالش بکشید زیرا ممکن است شما را به موتورهای جستجو گزارش دهند . اگر رتبه سایت خود را بدون مشارکت در فعالیت های غیر قانونی بهبود بخشید، باید خوشحال باشید.

از افراد ناشناس

از رادار خارج شوید

اشتباه نخواهد بود که درخواست برای فرستادن ایمیلهای زیادی از سرورهای ناشناخته یا کشورهایی مانند هند و روسیه برای شما مشکل ساز باشد. به همین دلیل نباید از آدرس آی پی این کشورها در هنگام ارسال ایمیل به مشتریان خود و یا یک لیست بزرگ از مردم استفاده کنید. شما باید از طریق راداری پنهان کردن آدرس IP خود خارج شوید تا هیچ کس شما را نتواند شما را فریب دهد یا شما را به هر دلیلی از شما بترساند.

حماقت بسیار پراکنده (VPS)

عالی است که از یک سرور VPS یا سرور اختصاصی بر اساس نیازهای شما استفاده کنید. تقریبا همه افرادی که در بازاریابان رسانه های تجاری و اجتماعی و همچنین بازاریابان دیجیتال هستند، از طریق VPS یا سرور اختصاصی در هنگام ارسال ایمیل به دلایل تبلیغاتی از VPS استفاده می کنند. اگر شما یکی از آنها هستید، نباید در بازاریابی پست الکترونیک سیاه چاله مشارکت کنید زیرا باعث ایجاد مشاغل برای شما و کسب و کار شما در اینترنت می شود .

نتیجه گیری

هرگز نباید فراموش کرد که بازاریابی پست الکترونیک کلاه سیاه تنها برای چند روز کار می کند. اما با این کار، شما نمیتوانید هیچ هدفی ایجاد کنید و از کسب و کار آنلاین خود درآمد زیادی کسب کنید. تکنیک های بازاریابی پست الکترونیک کلاه سیاه قابل اعتماد نیستند و نمی توانند موفقیت را تضمین کنند. به همین دلیل است که باید بیشتر به ایمیل بازاریابی ایمیل کلاه سفید و مهارت های رسانه های اجتماعی توجه کنید. طول می کشد، اما نتایج فوق العاده ای است و برای یک عمر. برای هر دو کسب و کار کوچک و بزرگ، اجتناب از انتخاب تکنیک های سفید، و شما هرگز نباید خط خط سیاه را عبور دهید اگر شما نمی خواهید به صورت آنلاین مجازات شود.

November 29, 2017