Back to Question Center
0

Semalt 3 فیلتر Google Analytics برای استفاده را نشان می دهد

1 answers:

در Google Analytics، فیلترها ما را به انعطاف پذیری برای تغییر و تغییر داده ها و تنظیم تنظیمات حساب به عنوان نیازهای وب سایت ما ارائه می دهد. شما می توانید از فیلتر Google Analytics برای اضافه کردن یا حذف داده ها، انتقال فایل ها از یک پلتفورم به دیگر استفاده کنید تا بتوانید به بهترین نحو هماهنگ شده و شرایط مورد نیاز خود را برآورده سازید.

نحوه تهیه گزارش خود بستگی به نحوه تجزیه و تحلیل داده ها در حساب Google Analytics شما دارد. با کمک فیلترها، شما به راحتی می توانید داده ها را تبدیل، ویرایش و یا تغییر دهید. بنابراین، Google Analytics می تواند فیلترها را از فرم خام به شکل ترتیبی وب سایت شما اعمال کند. به این ترتیب، پردازش داده ها آسان تر و راحت تر می شود، و داده های فیلتر شده شما را با گزارش دقیق ترافیک تولید شده در وب سایت شما فراهم می کند - full day tour nazca lines.

اولیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا در مورد 3 نوع اصلی فیلتر که همه مدیران وب در حسابهای Google Analytics خود استفاده می کنند، توضیح داده می شود: فیلترهای spambot، حذف محدوده IP داخلی و مجبور کردن منابع ارجاع یا صفحات به حروف کوچک

1. فیلترهای اسپمبوت

فیلترهای هرزنامه آسان برای استفاده هستند و مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب می کنند. شما می توانید تنظیمات خود را از گزینه تنظیمات مشاهده در حساب Google Analytics خود تنظیم کنید. برای این، شما باید به داشبورد بروید و گزینه Filter Filters را انتخاب کنید..این گزینه را کلیک کنید و آن را فعال کنید، و سپس بسته شدن پنجره ها را دنبال کنید. با این گزینه، برای هر کسی بسیار راحت است که لیست عنکبوتها و رباتها را در حساب Google Analytics خود تنظیم کنید. برای رسیدن به نتایج دلخواه، فیلترها را به همان تعداد صفحات اضافه کنید.

2. حذف تمام آدرس های داخلی IP

دومین چیزی که باید به آن احتیاج دارید، حذف آدرس های IP داخلی است. برای این کار، باید حساب Google Analytics خود را باز کنید و به قسمت مدیریت بروید. در اینجا گزینه تنظیمات نمایش را پیدا خواهید کرد، جایی که شما باید گزینه Filter را برای ایجاد تعداد زیادی از فیلترها انتخاب کنید. این کار را ادامه دهید تا زمانی که فیلترهای کافی برای وب سایت خود ایجاد کرده باشید. قبل از اینکه شما شروع به ایجاد فیلتر کنید، همیشه باید اطمینان حاصل کنید که فیلترهای موجود را در صورت وجود داشته باشید. گام بعدی این است که نامهای مناسب را برای همه فیلترها انتخاب کنید و بین فیلترهای پیش تعیین شده و سفارشی را انتخاب کنید. یک فیلتر از پیش تعریف شده یک قالب برای فیلترهای معمول است که در آن استفاده می شود، در حالی که یک فیلتر سفارشی یک راه برای متناسب کردن فیلترهای شما در همه انواع موقعیت ها است. هنگامی که تعداد دلخواه فیلتر را ایجاد کرده اید، آخرین مرحله این است که آنها را تأیید کنید. گوگل آنالیتیک هیچ تأییدی برای تأیید فیلترها را ارائه نمی دهد، بنابراین شما باید آن را با استفاده از گزینه دیگری انجام دهید.

3. مجبور کردن URL ها به کوچکترین

مجبور کردن URL ها به حروف کوچک برای نتایج بهتر امکان پذیر است. شما می توانید از فیلتر ها برای پاک کردن داده ها استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر وب سایت شما تعداد زیادی بازدید از صفحه را نشان می دهد و شما SEO را انجام نداده اید، احتمالا اسپم ارجاعی وجود دارد. در چنین شرایطی، شما باید صفحات با آدرسهای پایین تر از URL های بزرگ را داشته باشید. هنگامی که تنظیمات خود را به حروف کوچک تنظیم کرده اید، نباید فراموش کنید که قبل از بستن پنجره، احراز هویت خود را تأیید کنید.

November 29, 2017