Back to Question Center
0

ربات های مضر ndash؛ Semalt ارائه نکاتی برای رفع این مشکل

1 answers:

الکساندر پرزونکو، Semalt مدیر موفقیت مشتری، بیان می کند که تحولات دیجیتال به نحو چشمگیری تغییر شیوه کسب و کار ما و همچنین شیوه زندگی ما را تغییر داده است. با تشکر از فن آوری گوشی های هوشمند و لپ تاپ و همچنین نفوذ اینترنت جهانی بیش از 3 میلیارد نفر از اینترنت برای برقراری ارتباط با دوستان خود از اینترنت استفاده می کنند. علاوه بر این، خرید آنلاین و رزرو بلیط پرواز تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مدرن است - united states vps.

برنامه های کامپیوتری خودکار

برنامه های اینترنت خودکار که همچنین به عنوان ربات ها شناخته می شوند به دلایل مختلف ایجاد شده اند. برخی از آنها خوب هستند در حالی که دیگران بد هستند. موارد خوب عبارتند از: ربات های رسانه های اجتماعی، موتور جستجو ربات ها، ربات های جمع کننده و دیگران. ربات های مخرب و یا بد توسط هکرها برای سرقت اطلاعات شخصی شما و انجام وظایف خودکار در دستگاه های رایانه شما ایجاد شده است.

از ثبت نام جعلی خلاص شوید

بعضی از توابع آنها ثبت نام جعلی، جمع آوری اطلاعات شخصی، محو کردن محتوا، محصولات و قیمت ها، ایجاد اختلال در هنگام رزرو و فروش بلیط در اینترنت و غیره هستند. چنین فعالیت های ناسازگار بی حد و حصر است و باید با هر وسیله ای مقابله کرد..به عنوان مثال، اگر شما در حال کسب و کار آنلاین هستید، احتمالا به وب سایت شما صدمه می زند اگر شما به طور مداوم توسط ربات های بد حمله کردید. هکرها و رقبا را می توان با مسدود کردن آدرس های IP آنها متوقف کرد.

تجزیه و تحلیل سرور سیاهههای مربوط

سیاهههای مربوط به آپاچی، NGINX و ISS را می توان به صورت دستی تجزیه و تحلیل کرد تا فعالیت های مخرب و ربات های صفحات وب شما را شناسایی کند. هر بار که ورود به یک صفحه گسترده صادر می شود، شما باید ستون ها را برای شناسایی آدرس IP و عامل کاربر ایجاد کنید. هنگامی که شما هر دو آنها را شناسایی کرده اید، به راحتی می توانید آنها را یک به یک مسدود کنید. به همین ترتیب، شما می توانید این IP ها را جدا کنید و آنها را از مرورگرهای وب خود، به ویژه فایروال، مسدود کنید. این یک روند دشوار و ممکن است چند ساعت مصرف کند، اما نتایج باور نکردنی و فراتر از انتظارات شما است .

نمایش CAPTCHA

نشان دادن CAPTCHA به هر دو ربات و انسان واقعی برای محافظت از وب سایت خود را از هکرها. این یکی از شایع ترین و شگفت انگیز ترین شیوه ها برای مسدود کردن ربات ها و ربات ها در تمام صفحات مربوطه است. CAPTCHA باید به همه افراد یا رباتهایی که بدون اجازه شما وبسایت شما را میبینند، نشان داده شود.

Robots.txt

این یکی از اشتباهات عمده مدیران مختلف وب است که تنظیمات robots.txt را به Disallow URLs می رساند، به این باور است که خزنده ها و ربات ها، خوب یا بد، از طریق وب سایت های خود عبور نمی کنند. اشتباه نخواهد بود که این روش زمان زیادی را صرف کند، اما نتایج همیشه عالی است. شما می توانید با تغییر تنظیمات در فایل های متنی خود از ربات ها خلاص شوید. به طور خلاصه، شما باید فایل robots.txt را نیشگون بگیرید تا مانع اسکرپر از سرقت محتوای وب و مقالات خود شود.

November 29, 2017