Back to Question Center
0

راهنمای Semalt برای فیلترهای پروفایل Google Analytics

1 answers:

تجزیه و تحلیل وب تجزیه و تحلیل با استفاده از بخش ها بهترین راه برای درک آن است. گوگل آنالیز متغیرهای سفارشی، فیلترهای نمایه و بخش های پیشرفته را در میان روش های قدرتمند برای تقسیم داده ها ارائه می دهد. در مقاله زیر، اولیور کینگ، Semalt مدیر موفقیت مشتری، در حال مذاکره درباره فیلترهای نمایه است.

فیلترهای نمایشی

این یک استراتژی تقسیم بندی دراز مدت است و نمیتواند آن را تغییر دهد یا حذف کند. کارشناسان توصیه می کنند که یک نمایه داده خام داشته باشند، که می توانند برای پشتیبان گیری از آنها استفاده کنند. تاریخچه تغییرات Google Analytics به تغییرات ساخته شده در فیلترهای نمایه کمک می کند - what are it services. فیلترهای نمایه در حال حاضر به گزارش زمان واقعی اعمال می شود که برای آزمایش فیلترهای جدید لازم است. نتایج نمایه جدید را تماشا کنید و هر گونه اشتباه در زمان واقعی را تصحیح کنید.

ده فیلتر Google Profile Analytics مفید

1. شامل آدرس IP

این یکی از بهترین راه ها برای سنجش دستاورد هدف است. اگر یک نفر برای یک شرکت بزرگ کار کند، شانس وجود دارد که ممکن است افراد دیگری در همان آدرس وجود داشته باشند. در برگه فیلترهای گوگل تجزیه و تحلیل، ایجاد یک جدید، نام آن را بدهید و جعبه را با فیلتر از پیش تعریف شده بررسی کنید. انتخاب کنید که ترافیک را به طور انحصاری از آدرسهای IP زیر که مطابق با معیارهای IP فعلی شما هستند، شامل کنید.

2. آدرس IP را حذف کنید

همچنین تنظیم پروفایل هایی که ترافیک داخلی تولید شده توسط شرکت و اشخاص ثالث شناخته شده را مهیا نکنند. دلیل این امر این است که این بازدیدکنندگان نمایش ها و رفتارهای غریب صفحه را متفاوت از بازدید کننده معمولی که صاحبان وب سایت خود را بهینه سازی می کنند. در قسمت Filter information، یک فیلتر سفارشی را انتخاب کنید، و کادر انتخاب Exclude را بررسی کنید. فیلد فیلد باید آدرس IP را بخواند و سپس برای وارد کردن الگوی فیلتر ادامه دهید. حساسیت موردی برای این فیلتر نیست. شما می توانید طیف وسیعی از آدرس ها را با استفاده از ابزار محدوده آدرس IP فیلتر کنید.

3. شامل / حذف کمپین خاص

اگر شما یک کمپین بزرگ CPC را اجرا می کنید و نمی خواهید یکی از آژانس هایی که با آن کار می کنید، برای دسترسی به این اطلاعات، فیلتر می تواند به حذف اطلاعات CPC از نمایه خود کمک کند..در زیر اطلاعات فیلتر، فیلتر یک نام جدید مانند "حذف بازدیدکنندگان CPC" و یک برچسب فیلتر سفارشی را به آن اختصاص دهید. جعبه Exclude را چک کنید و "فیلد کمپین" را در فیلد فیلد انتخاب کنید. الگوی فیلتر CPC است و حساس به آن نیست.

4. عدد کمینه در ویژگی های کمپین

بزرگتر یک شرکت است، بیشتر تعداد فرآیندهای برچسب زدن تبلیغاتی است. اول از همه، مهم است که به رعایت دقیق دستورالعمل های مربوط به چگونگی نامیدن مبارزات انتخاباتی خود بپردازید. برای غلبه بر این مشکل، پنج فیلتر کوچکتر را در پارامترهای کمپین UTM اضافه کنید. این شامل رسانه تبلیغاتی، منبع، محتوا، اصطلاح و نام است. نام جدیدی از قبیل "اندازه کوچک در ویژگی های کمپین" را انتخاب کنید. در فیلد فیلد سفارشی، "حروف کوچک" را انتخاب کنید و "فیلد کمپین" را به عنوان فیلد فیلد وارد کنید. این کمک می کند پاک کردن داده ها برای تجزیه و تحلیل آسان در گوگل آنالیز از آنجا که استاندارد سازی تمام ثبت نام رسانه ها است.

5. نامه کوچک در درخواست URI

URL ها می توانند هر دو کاراکتر حروف کوچک و بزرگ را به نتیجه برسانند که وب سرور یک مسیر هدایت را انجام نمی دهد. دو صفحه مشابه با خصوصیات متفاوتی، با وجود بازگشت به محتوای مشابه مانند / about-us / و / about-us /، ممکن است دو نمایش جداگانه را ثبت کنند. برای اصلاح این مشکل، یک فیلتر جدید ایجاد کنید و یک نام «کوچکتر در درخواست URI» ایجاد کنید. این یک فیلتر سفارشی با جعبه کوچک است. فیلد فیلد باید "URI درخواست" را بخواند

6. ضمیمه نام میزبان به درخواست URI

اگر گوگل در پیاده سازی چند دامنه اجرا شود و تمام داده ها برای دو دامنه در یک نمایه جمع آوری می شوند، تمایز بین دو نام ممکن است آسان نیست. افزودن بعد ثانویه یا نام میزبان باید مشکل را حل کند. به فیلد نامی مانند "Attach Hostname to Request URI" بدهید و آن را سفارشی کنید. کادر تأیید «پیشرفته» را بررسی کنید. فیلد A برای استخراج A باید نام میزبان باشد، در حالی که Field B to Extract B باید "URI درخواست" باشد. "خروجی به" - سازنده نیز باید "درخواست URI" باشد. تمام زمینه ها به غیر از فیلد B مورد نیاز هستند و نباید حروف حساس باشند.

7. شامل مناطق خاص

زمانی وجود دارد که یک وبسایت جذاب بین المللی را اجرا کند و ممکن است نیاز به فیلتر کردن مناطق خاص داشته باشد. از فیلتر زیر استفاده کنید: فیلتر جدید سفارشی ایجاد کنید و آنرا بفرستید، say "Include No | Be | Ger" و انتخاب کنید که شامل شود..فیلد فیلد باید "کشور" و الگو فیلتر "هلند | بلژیک | آلمان" باشد و نباید حساس به حروف باشد

8 فقط شامل بازدید کنندگان تلفن همراه

شرکت ها باید از این استفاده کنند اگر آنها بخواهند در خصوص عملکرد بخش تلفن همراه بازدید کنند. نام فیلتر پیشنهاد شده "Include Mobile" است و باید یک فیلتر سفارشی باشد. جعبه را بررسی کنید و "موبایل" را انتخاب کنید در فیلد فیلد انتخاب "بله" در الگوی فیلتر و "نه" در مورد حساسیت مورد.

9. فقط شامل ترافیک به زیر شاخه خاص

اگر یک وب سایت شرکت شامل یک بخش وبلاگ و نویسندگان محتوا است که پست ها را به آن اضافه می کنند، دلایل متعددی برای محدود کردن دسترسی آنها به دایرکتوری وجود دارد. برای رسیدگی به این، یک فیلتر از پیش تعریف شده با نام "Include the Traffic Blog" ایجاد کنید. فقط شامل ترافیک به زیر شاخه هایی است که با "/ وبلاگ / به عنوان زیر شاخه شروع می شوند. این نباید حساس به حروف باشد."

10. فقط شامل ترافیک به زیر شاخه خاص

این کمک می کند که دیگران از گرفتن شماره نمایه Google Analytics و قرار دادن آن در دامنه های دیگر جلوگیری کنند. همچنین با یک شماره نمایشی GA در حال اجرا یا تست دامنه را فیلتر می کند. نام فیلتر جدید سفارشی "Include Domain Example" را انتخاب کنید و شامل موارد زیر باشد. این باید فیلد "نام میزبان" فیلد و "exampledomain \ .com" را به عنوان الگوی فیلتر داشته باشد. این حساس نیست

11. پاداش: حذف تمام پارامترهای پرس و جو

مهم است که فیلتر کردن پارامترهای پرس و جو فنی در صورتی که وب سایت فعلی زیادی داشته باشد. این تعداد صفحات نمایش داده شده در GA را کاهش می دهد، به این معنی را بیشتر می کند. از «حذف تمام پارامترهای پرس و جو» به عنوان نام فیلتر استفاده کنید. کادر تأیید «پیشرفته» را بررسی کنید. فیلد A برای استخراج A باید URI درخواست باشد و فیلد B برای خالی کردن B را ترک کند. "خروجی به" - سازنده نیز باید "درخواست URI" باشد. تمام زمینه ها به غیر از فیلد B مورد نیاز هستند و نباید حروف حساس باشند.

اختصاص یک سفارش فیلتر

پیاده سازی فیلترهای Google Analytics به نحوی است که کاربر آنها را اضافه کرده است. ممکن است آنها را در تنظیمات نمایه در داشبورد مدیریت

تغییر دهید
November 29, 2017