Back to Question Center
0

نحوه حذف Analytics Spam Referral Traffic - ؛ توضیح داده شده توسط Semalt Expert

1 answers:

هر بازاریاب دیجیتال زمانی که سعی در حذف هرزنامه ارجاع داشت، دشوار بود. هرزنامه ارجاعی در مورد تداخل با داده های Google Analytics شماست. شما در نهایت با معیارهای وب سایت هستید که نادرست هستند یا در جریان اطلاعات خود سازگاری ندارند. هر وب مستر باید هرزنامه ارجاع را حذف کند تا اطلاعات قابل اطمینان در مورد ترافیک وب سایت داشته باشد. به عنوان مثال، Darodar منبع ترافیکی ارجاع رایج است - hospedagem gratuita joomla components. شما می توانید از اطلاعات Google Analytics خود از هرزنامه ارجاع را حذف کنید. بیشتر تلاش های بهینه سازی موتور جستجو به علت هدف ضعیف و ترافیک از ربات های ارگانیک شکست خورده است. شما می توانید اسپم ارجاع را از این دامنه ها و شبکه ها حذف کنید. همچنین نیاز به جستجوی دقیق در وب سایت شما بسیار دشوار است.

این مقاله SEO توسط آرتم ایبگریان (Artem Abgarian)، یک متخصص حرفه ای از Semalt ، می تواند سایت خود را از هرزنامه ارجاعی پاک کند.

خلاص شدن از اسپم ارجاع

وب مسترها می توانند از هرزنامه های ارجاع خود از ترافیک وب سایت خود حذف کنند. گوگل آنالیز دارای یک دامنه برای کمک به حذف هرزنامه ارجاع از داشبورد خود است. هر فردی که یک وب سایت تجارت الکترونیک را اداره می کند، باید یک حساب Google Analytics برای این منظور داشته باشد. در تب مدیریت، معمولا یک راه برای جلوگیری از ترافیک در برخی از حوزه ها وجود دارد. در این منو، شما می توانید تمام ترافیک را که از ربات ها و خزنده ها می آیند حذف کنید..در برخی موارد، ترافیک جعلی از شبکه اینترنت شرکت شما می تواند در دسترس باشد. شما می توانید آدرس های IP را که ممکن است این افراد را هدف قرار می دهد حذف کنید

شما می توانید از برخی از سرورهای ترافیک IPA در این منو اجتناب کنید. ترافیک هرزنامه که از این منابع می آید ممکن است شامل برخی از نرم افزارهای مخرب باشد که می تواند کل عملیات را کنترل کند. همچنین می توان یک لیست از نام های میزبان که ممکن است ترافیک ناخواسته را به ارمغان بیاورد وجود دارد. حذف این نام های میزبان می تواند تمام تجربه منجر به افت فشار. گوگل آنالیتیک گزینه ای برای حذف هرزنامه ارجاع از نام های میزبان که شامل هرزنامه هستند.

افزایش حضور وب

در بهینه سازی موتور جستجو، مالکیت دامنه یک ویژگی اساسی است که اکثر وب مسترها سعی می کنند آن را اجرا کنند. دامنه شما باید دارای نقاط قوت خود باشد. همچنین دیگر تکنیک های متعددی وجود دارد که مردم از آنها استفاده می کنند تا قدرت خود را به دست آورند. برخی از وب مسترها ممکن است تکنیک هایی مانند مقابله با موتور جستجوی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را انجام دهند. پستهای مهمان خارجی شما ممکن است بر روی بعضی معیارهای دیگر وبسایت به عنوان هرزنامه ظاهر شوند. مهم است که حضور وبسایت خود را در این زمینه افزایش دهید. شما همچنین می توانید تجربه مرور این افراد را به صورت سازنده انجام دهید. یک وب سایت امن می تواند به راحتی از موتورهای جستجو نردبان صعود کند.

نتیجه گیری

اکثر بازاریابان دیجیتال مشکل از بین بردن ترافیک ارجاع از معیارهای Google Analytics خود دارند. اینها بازدیدهای اینترنتی جعلی هستند که به نظر می رسد از دامنه هایی مانند دارودار منشعب شده اند. با یادگیری چندین روش کنترل این ترافیک می توانید هرزنامه ارجاعی را حذف کنید. این راهنمای SEO می تواند به شما در ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیک موفق، که از این نوع ترافیک آزاد است، کمک کند. وب مسترها از یک وب سایت نزدیک استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که وب سایت های آنها به موتورهای جستجوگر موتور نزدیک می شوند. در طول فرایند جستجوگرها، لازم است برای حذف هرزنامه ارجاع از داده های وب مورد نیاز باشد.

November 29, 2017