Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt در حذف ارجاع هرزنامه از تجزیه و تحلیل

1 answers:

تعداد ارجاعات هرزنامه در وب امروز همچنان به پیک می رود. برخی از سازمان های مرتبط با وب سایت های مشتریان، حوادثی را گزارش کرده اند که چندین ارجاع هرزنامه در گزارش های Google Analytics خود نشان داده شده است. لازم است اقداماتی را انجام دهیم که به شما کمک می کند تا هر چه زودتر از گزارش های تجزیه و تحلیل به حذف هرزنامه ارجاع بپردازید. آنها یک منبع نادرست در آمار عملکرد هستند، و در نتیجه یک سوء تفاهم از عملیات سایت است - feroglobin b12 dosage recommendations. این نیز خطر کاربران را که از سایت بازدید می کنند، قرار می دهد. دلیل این است که این کاربران ممکن است بخواهند از سایت ارجاع بازدید کنند و سیستم کامپیوتری خود را با ویروس ها یا تروجان ها آلوده کنند.

راه های بسیاری برای حذف لینک های هرزنامه برای گزارش های Google Analytics وجود دارد. هر یک از این تکنیک ها شایستگی های خود را دارد، اما به نظر می رسد که کارآمدترین روش زیر است که توسط آرتم عبریار، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt مشخص شده است. این امر موجب کاهش بیشتر خطرات ناشی از هرزنامه ارجاعی خواهد شد.

برای شروع فرایند، نمایه Google Analytics خود را باز کرده و مشخصاتی را که تنظیمات فیلتر برای اعمال می شود انتخاب کنید. همیشه در هنگام اجرای فیلتر ها یک دید جدید ایجاد کنید و یک فیلتر نابجا را به عنوان منبع داده خام انجام دهید و نقطه پشتیبان را در صورت خطا در خط خطایی

1. فیلتر بت

این یک ویژگی جدید در Google Analytics است که برخی از ربات ها را در گزارش های تحلیلگر فیلتر می کند..این به طور کامل هرزنامه ارجاع را حذف نمیکند، اما به عنوان یک نقطه شروع خوب عمل میکند. تنظیمات را از مشخصات نمایه که می خواهید فیلتر کنید را انتخاب کنید. در پایین این صفحه گزینه چک باقیمانده را باز می کند و باعث می شود کاربر تمام ترافیک را از ربات ها و عنکبوت شناخته شده حذف کند. آن را بررسی کنید و اکنون آماده باشید که بروید.

2. اضافه کردن معافیت های ارجاع

کاملا ساده است اما نیاز به تلاش کمی بیشتر نسبت به فیلتر کردن بوت دارد. در قسمت مدیریت در GA همه فیلترها را انتخاب کنید و در بالای گزینه ای برای ایجاد یک فیلتر جدید (دکمه قرمز) است. راه اندازی حساب کاربری ساده تر برای پیاده سازی و مدیریت است. این تنها در صورتی امکان پذیر است که کاربر فعلی دارای مجوز برای ویرایش از وب مستر است.

نام فیلتر را با یک نام توصیفی مانند "حذف (سایت)" نامگذاری کنید. این باید یک فیلتر سفارشی در نوع فیلتر باشد. دکمه Exclude را بررسی کنید و از منوی کشویی در فیلد فیلد «Referral» را انتخاب کنید. URL را که میخواهید در الگوی فیلتر حذف کنید را وارد کنید. حرکت به پایین به منطقه که در آن کاربر انتخاب که نمایش برای اعمال تنظیمات. روی یک کلیک کنید و آن را به لیست اضافه کنید، سپس روی ذخیره کلیک کنید.

3. تست و تأیید

این مرحله نهایی فرآیند است که شامل نظارت بر گزارش های Google Analytics برای چند هفته آینده می شود تا ببینند آیا فیلتر در محل کار می کنند. مهم است که در ابتدای این فرآیند، یک نشانه را وارد کنید که نشان می دهد چرا قبل از شروع فیلتر، ترافیک زیادی وجود دارد. اگر برخی از تغییرات مثبت قابل مشاهده وجود داشته باشد، اکنون فیلتر کردن فیلترها در نمای اصلی ایمن است. یک لیست طولانی از بمب های اسپم آنلاین وجود دارد و هر روز آنها اضافه می شوند تا صاحبان سایت را قادر به شناسایی اطلاعات ترافیکی غیر طبیعی و مقایسه آن با آنچه که در لیست است

November 29, 2017