Back to Question Center
0

نکات در مورد بهینه سازی تصویر از Semalt

1 answers:

ما در یک دنیای بصری زندگی می کنیم و اهمیت بهینه سازی تصویر را نمی توان نادیده گرفت. تصاویر با کیفیت بالا وب سایت شما را جذاب تر می کند و تعداد زیادی از ترافیک ارگانی را در اختیار شما قرار می دهد. بدون داشتن محتوای مناسب و بهینه سازی تصویر، ممکن است هرگز نتایج دلخواه خود را دریافت نکنید - commercial vehicle valuation services. بهینه سازی تصویر در بسیاری از موارد سودمند است، به عنوان مثال، آن را فراهم می کند تجربه کاربری بهتر، fasters زمان بارگذاری صفحه خود و ارائه گزینه های رتبه بندی بهتر است. تکنولوژی جستجوی بصری در ماه های اخیر گام های برجسته ای برداشته است و موتورهای جستجو نمی توانند محتوای تصاویر را شناسایی کنند. بنابراین، آنها به متن تصاویر شما بستگی دارند تا درک کنند که تصاویر چه هستند و چگونه با موضوعات یا مقالات مرتبط می شوند. در اینجا نکات بهینه سازی تصویر برجسته برای مدیران وب و وبلاگ نویسان ارائه شده توسط Max Bell، مدیر موفقیت مشتری Semalt .

تصاویر ذخیره شده در SEO نمی تواند کمک کند:

اگر می خواهید عکس های خود را در وب سایت پاپ کنید، باید دسترسی کامل به تصاویر را داشته باشید. اما تصاویر سهام نمیتوانند در جستجوگرها کمک کنند، زیرا شما مجبور هستید به طور جداگانه با SEO به صفحه و خارج از صفحه ادامه دهید. بسیاری از سایت ها با تصاویر مشابه در سهام ذخیره می شوند، بنابراین شما باید در مورد تصاویر منحصر به فرد و جذاب که هرگز استفاده نشده اند، فکر کنید. حتی زمانی که تصاویر سهام بهینه می شوند، آنها همان نتایج یا مزایای SEO را به عنوان تصاویر اصلی خواهند داشت.

استفاده از تصاویر با کیفیت بالا:

استفاده از عکس های منحصر به فرد و با کیفیت بالا در تمام مقالات شما مهم است. تصاویر نوآورانه ای که شما استفاده می کنید، شانس بیشتری برای رتبه بندی در موتورهای جستجو وجود دارد..تصاویر اصلی به این معنی است که شما باید از عکسهای حق نسخه برداری استفاده کنید. اگر شما دسترسی به Shutterstock یا Getty Images ندارید، می توانید عکس های خود را با استفاده از دوربین عکس بگیرید. بازدیدکنندگان خود را با اطلاعات فراوان درباره نام تجاری خود، و تنها با فیلم ها و عکس های بصری قابل ملاحظه است .

به مشتریان خود نگاهی بیندازید و یا یک تصویر محصول با کیفیت بالا ارائه دهید که بازدید کنندگان شما به آن پاسخ خواهند داد.

بسیاری از کاربران عکس های سهام را نادیده می گیرند. تصاویر اصلی با کیفیت بالا به شما اجازه می دهد در نتایج جستجو ایستادگی کنید، شخصیت نام تجاری خود را نشان دهید و افراد بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید.

مراقب باشید از کپی رایت:

صرفنظر از تصویری که انتخاب کرده اید، باید اطمینان حاصل کنید که تصاویر برای استفاده رایگان است، و هیچ اختلافی کپی رایت وجود ندارد. اگر به Shutterstock، Getty Images، DepositFiles یا سایر پلتفرم های مشابه دسترسی داشته باشید، می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اختلافات حق نسخه برداری، به تعداد زیادی عکس بپردازید. اما اگر مجوز استفاده از تصاویر خود را نداشته باشید، مجبور خواهید بود که یک پرونده پر هزینه داشته باشید. تحت DMCA (قانون کپی رایت هزاره دیجیتال)، کاربران نمی توانند از محتوای و تصاویر شخصی استفاده کنند زیرا ممکن است مسائل مربوط به حق نسخه برداری را نقض کند.

JPEG بهترین است:

فرمت های مختلف تصویر وجود دارد، اما JPEG بهترین و فرمت تصویری به طور گسترده ای است. این گزینه های زیادی برای حفظ کیفیت تصاویر شما در هنگام تغییر اندازه و یا فشرده فراهم می کند. شما می توانید با رنگ ها، الگوها و سایه ها بازی کنید تا اطمینان حاصل کنید که تصویر نهایی همانند طرح و محتوای سایت شما است. درست است که تصاویر JPEG به راحتی فشرده می شوند و می توانند در اندازه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گیرند.

بسته بندی:

هنگامی که به جستجوگرها می آید، مهم است که تصاویر خود را نام ببرید. شما باید نام های کوتاه و پیچیده ای از تصاویر خود را ایجاد کنید و مطمئن شوید که کلیدی کلیدی در آن نام ها اضافه شده است. گوگل، یاهو و بینگ به آسانی در صورتی که کلمات کلیدی و عبارات به درستی مورد استفاده قرار می گیرد، محتوای و تصاویر شما را به راحتی از بین می برد.

November 29, 2017