Back to Question Center
0

نکات بهینه سازی تصویر از Semalt Expert

1 answers:

تصاویری که بهینه سازی نشده اند می توانند به عواقب جدی مرتبط با عملکرد وب سایت منجر شوند. در اغلب موارد هنگامی که سرعت وب سایت شما بسیار کند است، تصاویر "unoptimized" بخش بزرگی از سرزنش را حمل می کنند. دنیای کنونی ما تقریبا در همه صنایع با رقابت بر سر گور می شود. به همین دلیل وب سایت های آهسته نمی توانند گرما را زنده نگه دارند.

جیسون آدلر Semalt مدیر موفقیت مشتری، هشدار می دهد که اگر یک کاربر بازدید شما را از سایت شما احساس می کند که یک ثانیه طول می کشد تا از آن استفاده شود، احتمال دارد که آنها پرش کنند به وب سایت رقیب شما اگر نسبتا سریع تر بارگذاری شود

چگونه مطمئن شوید که تصاویر شما سایت شما را کم کند؟

از نکات بهینه سازی هفت تصویر برای بهبود SEO استفاده کنید:

1. استفاده از عکس های اصلی با کیفیت بالا

این یک حقیقت اساسی است که در مورد همه نوع محتوای وب استفاده می شود - tv buy india online. اگر شما در تلاش برای ارائه تجربه بهتر کاربر هستید، به تصاویر منحصر به فرد و اصلی سایت خود نیاز دارید. اگر شما می توانید با یک دوربین با کیفیت خوب عکس بگیرید یا طراحانی را که می توانید عکس های اصلی را ایجاد کنید، شانس بیشتری را برای سایت خود به ارمغان می آورد.

وسوسه استفاده از عکس های سهام قابل فهم است. با این حال، شما واقعا نمی خواهید یک عکس داشته باشید که میلیون ها سایت دیگر داشته باشد.

2. بهبود تصاویر خود را با ابزار

کاربران مانند تصاویری هستند که نه تنها جذاب، بلکه شخصی نیز هستند. ابزار ویرایش عکس در سراسر اینترنت بسیار گسترده است. شما همیشه می توانید یک ابزار مناسب برای اضافه کردن چیزی به تصاویر خود قبل از ارسال آنلاین خود را پیدا کنید.

آیا می خواهید متن، منحصر به فرد، شخصیت یا نیاز به افزایش تجدید نظر خود را اضافه کنید، یک ابزار برای آن وجود دارد. استفاده از ابزار ویرایش عکس را برای ایجاد تصاویری که ایستادگی می کنند و سایت خود را یک لبه می دهد.

3. نام فایل های غنی توصیفی و کلمات کلیدی

بهترین شیوه های جستجوگرها بر اهمیت ترکیب کلیدواژه ها در نام فایل های توصیف تصویر تاکید می کنند. چنین نام پروندهی موتورهای جستجو در مورد تصویر و آنچه در آن است. هنگام بارگیری تصاویر، جایگزین نامگذاری پیش فرض با چیزی است که تصویر را در بهترین شرایط ممکن توصیف می کند.

4. کاهش اندازه تصاویر شما

شما می توانید اندازه فایل را کاهش می دهد بدون کاهش کیفیت تصویر. با تغییر اندازه و فشرده سازی تصاویر، می توانید سرعت سایت را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

از ویژگی "ذخیره برای وب" از Adobe Photoshop استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید تصاویری که در وب سایت شما قرار دارند، به اندازه مطلوب هستند.

5. از فرمت فایل مناسب استفاده کنید

سه فرمت تصویر رایج وجود دارد: JPEG، PNG و GIF

JPEG محبوب ترین فرمت است زیرا حجم تصاویر را کوچک نگه می دارد. GIF بیشتر برای انیمیشن و هنر ساده استفاده می شود. این پشتیبانی از زمینه های شفاف است و بنابراین مناسب برای آرم شرکت و دیگر عناصر وب سایت است. PNG یک جایگزین مدرن تر برای JPEG و GIF است. این فرمت از شفافیت پشتیبانی می کند، دارای گشتاور اتوماتیک اصلاح شده و محدوده رنگ بهتر است.

6. بهینه سازی متن متن و عنوان تصویر

متن اصلی و عنوان تصویر باید به درستی ایجاد شود تا وبسایت شما بتواند رتبه بندی بهتر در SERPs را به دست آورد و تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد.

متن آلترا شاید بهترین راه برای اطمینان از اینکه محصولات شما در جستجوی وب و تصویر Google ظاهر می شود.

7 ایجاد سایت های تصویری برای سایت شما

نقشه های نقشه تصویر، اطلاعات مربوط به موتورهای جستجو را در مورد تصاویر موجود در سایت ارائه می دهد. حتی اگر یک کد جاوا اسکریپت بارگذاری تصویر، یک نقشه سایت به این موتورها اجازه می دهد که تصاویر را پیدا کنند. ایجاد یک نقشه سایت شامل اضافه کردن اطلاعات در مورد تصاویر در یک صفحه است. این برای هر نشانی اینترنتی ذکر شده در نقشه سایت انجام می شود.

بهینه سازی تصاویر برای جستجوگرها قطعا ارزش تلاش است. سایت شما سریعتر بارگذاری می شود و بازدیدکنندگان می توانند به سرعت آنچه را که می خواهند بدست آورند. وب سایت های آهسته از بین رفتن دید، کاهش نرخ تبدیل و در نتیجه فروش و درآمد رنج می برند. راهنمایی های فوق به شما در جلوگیری از این ضرر کمک خواهد کرد.

November 29, 2017