Back to Question Center
0

متخصص Semalt مشخص می کند چگونه با اسپم ارجاع در گوگل آنالیز کار کند

1 answers:

اگر متوجه شوید وب سایت شما مقدار زیادی ترافیک ارجاعی را دریافت می کند و داده ها در Google Analytics شما نشان داده می شوند، شما تنها نیستید زیرا بسیاری از افراد با مشکل مشابه مواجه هستند. بیشتر ترافیک ارجاع هرزنامه است و باید در اسرع وقت خلاص شود. افزایش ناگهانی هرزنامه ارجاع، به شدت به داده های Google Analytics آسیب می رساند. مهاجمان نه تنها رتبه سایت خود را در موتور جستجو را از بین می برد، بلکه رتبه های بهتر را برای وب سایت ها و وبلاگ های خود دریافت می کنند. مشکل این است که چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند با هرزنامه ارجاع را مقابله کنند و تعدادی از دیدگاه ها را در سایت هایشان افزایش دهند - portable temperature monitor.

ایوان کنوالوف، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا یک راه حل ارزشمند در مورد هرزنامه ارجاع ارائه می دهد.

مهاجمان در Google Analytics هرزنامه تولید می کنند

اولین سوال که به ذهن ما خطور می کند این است که چرا مهاجمان و هکرها اسپم گوگل آنالیت را ایجاد می کنند؟ صاحبان وب سایت و وبلاگ نویسان در Google Analytics چشم انداز خود را تغییر داده و تنظیمات خود را یک بار در یک زمان تغییر داده اند. آنها آدرس های IP را که مشکوک هستند و مانع دیدن افراد واقعی از بازدید از صفحات وب شما می شوند را حذف و مسدود می کنند. بسیاری از هکرها از هرزنامه ارجاعی برای تولید و هدایت فروش جعلی استفاده می کنند. به علاوه، از آن برای گسترش ویروس ها و نرم افزارهای مخرب استفاده می کنند و هر روز حملات فیشینگ را انجام می دهند. اگر شما اتفاق می افتد برای دیدن برخی از وب سایت های مشکوک در داده های ارجاع خود، شما هرگز نباید بر روی آن سایت کلیک کنید و آن را در اسرع وقت از Google Analytics حذف شود..

چگونه اسپم ارجاعی رخ می دهد؟

هکرها و اسپم ها از تکنیک های مختلفی برای ربات ها استفاده می کنند و سیستم های رایانه ای را در بوت نت ها ربوده اند. برخی از آنها تعداد زیادی بازدید از شبح را تولید می کنند و میزان گشت و گذار از سایت شما را افزایش می دهند. آنها همچنان به سایتهای خود رباتها را ارسال می کنند و رتبه کلی آن را در اینترنت خراب می کنند. مهاجمان نیاز به اجرای جاوا اسکریپت برای پیگیری Google Analytics دارند. از اینجا، آنها اطلاعات و اطلاعات لازم را در مورد سایت شما جمع آوری می کنند و در فعالیت های جعلی فعالیت می کنند.

با گذشت زمان، گوگل بسیاری از محصولات و خدمات را برای اطمینان از ایمنی و امنیت سایت خود در اینترنت ارائه کرده است. شما می توانید از ویژگی ها و گزینه های آن برای محافظت از سایت خود از هکرها استفاده کنید. پیگیری می تواند با شماره های منحصر به فرد برای تمام خواص انجام شود. یک ملک به این معنی است که شما می توانید از یک شماره آهنگ یا کد استفاده کنید تا حدس بزنید آیا سایت شما دارای ترافیک مشروع است یا نه

گوگل آنالیتیک اجازه می دهد تا کاربران خود را تا پنجاه خواص در هر حساب استفاده کنید. این به این معنی است که اگر شما یک AdSense دارید، باید یک شماره سریال در هر ملک دریافت کنید. شماره UA، که به معنی Urchin Analytics است، نام محصولی است که Google برای کاربران خود برای سالها به دست آورده است. ارقام متوسط ​​آن شماره حساب واقعی شما است که هنگام ایجاد یک ملک باید استفاده کنید. تمام خواص در یک حساب Google Analytics می تواند همان شماره را به اشتراک بگذارد.

همچنین گوگل آنالیتیک گزینه های فیلتر کردن را فراهم می کند. آسان است برای ایجاد فیلتر و به روز رسانی تنظیمات تحلیلی به عنوان روند و تاکتیک های جدید. برای خلاص شدن از هرزنامه ارجاع، تعداد زیادی راهنماهای و آموزش در اینترنت در دسترس هستند. با تنظیم تنظیمات می توانید کیفیت داده های خود را در Google Analytics حفظ کنید.

November 29, 2017