Back to Question Center
0

مشاوره Semalt: چگونه کلاه سیاه را به نظر میرسد و چگونه میتوان از آن اجتناب کرد؟

1 answers:

کسب و کار شما معیشت شماست و نباید درگیر موارد غیر قانونی باشید که ممکن است شهرت شما را در اینترنت خراب کند. استخدام یک متخصص جستجوگرها خوب است، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که از استراتژی های جستجوگر سیاه پوستان استفاده نمی کند تا وب سایت خود را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید. یکی از اشتباهات عمده مردم این است که آنها پول زیادی را برای شرکت های جستجوگر اینترنتی صرف می کنند، حتی بدون دانستن اینکه سایت هایشان ترافیک جعلی یا بازدید قانونی را دریافت می کنند.

مایکل براون، مدیر حرفه ای Semalt ، در اینجا در مورد چگونگی اجتناب از این اشتباه خطرناک توضیح می دهد.

چرخ دنده و کلاه سیاه

ایمن است که بگوییم محتوا چرخاندن و کلاه سیاه کلاهبرداری با یکدیگر مرتبط هستند. چرخاندن محتوا به این معنی است که شما از یک مقاله شخصی بدون تغییر کلمات و معانی استفاده می کنید - watercraft blue book prices. در ماه های اخیر، بسیاری از نرم افزار ها و برنامه های معرفی شده است که نویسندگان را برای نوشتن مطالب آسان می کند. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که این یک کلاهبرداری سیاه و سفید است SEO و نمی تواند به شما نتایج دلخواه بدهد. اگر کلمات کلیدی را پر می کنید و محتوای را به صورت منظم چرخانید، شانس هایی وجود دارد که سایت شما توسط موتورهای جستجو به خصوص گوگل ممنوع و یا مجازات شود.

کلاه سیاه کلاهبرداری بد

بسیاری از طعم های کلاه سیاه کلاهبرداری وجود دارد، و کارشناسان می دانند که چه کاری باید انجام دهند تا رتبه موتور جستجو در یک وب سایت را بهبود بخشد. این که آیا شما از آن برای یک دامنه یا زیر دامنه استفاده می کنید، کلاه سیاه با SEO هیچ هزینه ای ندارد. شما نباید پیوندهای نامناسب ایجاد کنید و هرگز نباید کلمات کلیدی را در نظر داشته باشید زیرا ممکن است سایت شما بدون هیچ محدودیتی ممنوع باشد.

بازنویسی مقالات خوب نیست

همانند محتوای محرمانه، بازنویسی مقالات یک عمل خوب نیست. مشاهده شده است که دانش آموزان در مشاغل آزاد کار می کنند و سعی می کنند که مقادیر زیادی از مقالات را برای پول بازنویسی کنند. آنها حتی نمی دانند چگونه از رعایت ادب و اشتباهات دستوری در پست های خود اجتناب کنند. اگر کار نوشتن مطالب خود را برون سپاری کنید، باید اطمینان حاصل کنید که محتوای منحصر به فرد را بنویسید و هیچ خطای دستوری یا املایی وجود نداشته باشد. علاوه بر این، اگر هدف شما مخاطبان بین المللی باشد، باید انگلیسی آنها باشد. گوگل و سایر موتورهای جستجو به طور کامل مجددا مجاز است. بنابراین، شما باید اطمینان حاصل کنید که مخاطبان خود را با چیزی معنی دار و مفید برای خواندن ارائه می دهید. سعی کنید با محتوا آموزنده آنها را درگیر کنید و از کارتان سرقت کنید.

افکار نهایی

هیچ چیز بهتر از داشتن وب سایت با محتوای با کیفیت و رتبه موتور جستجو عالی وجود دارد. اما برای این، شما مجبور به کار سخت و توجه بیشتر به کیفیت محتوای خود و همچنین تکنیک های جستجوگر خود را. هر دوی شما یک کسب و کار ثابت و یا یک تازه وارد هستید، هرگز نباید مقاله های دیگران را کپی کنید و در روش های جستجوگر سیاه پوستان دخالت نکنید.

November 29, 2017