Back to Question Center
0

مراقب باشید، کامپیوترهای زامبی! - ؛ کارشناس Semalt

1 answers:

اگر شما نمی خواهید کامپیوتر شخصی یا تلفن همراه خود را تبدیل به یک زامبی شود، یکی از مهمترین مواردی که باید به خاطر داشته باشید این است که پیشگیری یک روند مداوم است. شما نمیتوانید بگویید که هنگامی که شما اسکن را به پایان رسانده اید، برای همیشه از زامبی ها و ویروس های کامپیوتری می توانید در هر زمان ظاهر شوید.

جک میلر، متخصص Semalt ، اظهار داشت که با گذشت زمان، نرم افزارهای ضد ویروس و برنامه های ضد تروجان تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی ما شده اند. این که آیا شما مجبور به خرید بسته های مانند McAfee و یا دانلود برخی از برنامه های رایگان دانلود AVG از اینترنت، شما باید آن را قبل از شروع اسکن به درستی نصب و فعال کنید. همیشه باید اطمینان حاصل کنید که نرم افزار خود را به طور منظم به روز رسانی کنید و اسکن را یک یا دو بار در روز اجرا کنید. این ممکن است برای از بین بردن ویروس ها و زامبی های کامپیوتری مفید نباشد، اما این روش می تواند بدون استرس شما را حفظ کند - truck stops usa appraisers.

نصب اسکنر های جاسوسی

شما باید یک اسکنر جاسوسی نصب کنید و آن را فعال کنید تا فعالیت های مخرب و جاسوسی را جستجو کنید. ویژگی های منحصر به فرد آن شما را قادر به نظارت بر نرم افزارهای جاسوسی و بدافزار در دستگاه شما می کند. Ad-Aware Lavasoft یک برنامه عالی برای رفتن است. این ابزار آنتی ویروس اطمینان می دهد که کامپیوتر شما به درستی چک شده و از بدافزارها و زامبی ها پاک شده است.

همچنین می توانید دیوار آتش را برای حفاظت از رایانه ها و شبکه های خانگی خود نصب کنید. فایروال بخشی از بسته های نرم افزاری است که حفاظت از روتر و مودم شما را تضمین می کند..همیشه مطمئن شوید که از کلمه عبور قوی برای رایانه خود استفاده می کنید. از حروف بزرگ، حروف کوچک و کاراکترهای مختلف استفاده کنید و گذرواژه خود را یک بار یا دوبار در هفته تغییر دهید. این تضمین می کند که به شما لایه های حفاظتی اضافه شده تا حد زیادی.

نحوه خلاص شدن از نرم افزارهای مخرب در رایانه؟

اگر متوجه شدید که کامپیوتر شما توسط نرم افزارهای مخرب تحت تاثیر قرار گرفته و تبدیل به یک دستگاه زامبی شده است، شما باید چندین مرحله را برای تمیز کردن آن به طور کامل انجام دهید. اگر دسترسی آسان به اسکنر کامپیوتر دارید، باید آن را اجرا کنید و از ورود بدافزارها و ویروس ها جلوگیری کنید. بسیاری از برنامه های حذف ویروس در اینترنت در دسترس هستند. متأسفانه، مردم مجبور به حذف و حذف فایل هایی هستند که عمیقا تحت تاثیر ویروس های کامپیوتری قرار دارند. اما هیچ چیز نگران نباشید اگر شما فایل های پشتیبان را در دستگاه دیگری ایجاد کرده اید. بعد از اینکه اسکن کامل شد، می توانید این فایل ها را به دستگاه خود آپلود کنید.

نتیجه گیری

کامپیوتر شما یک منبع عالی از اطلاعات است. متاسفانه هکرها از شماره های شخصی خود برای دسترسی به اطلاعات حساس و جزئیات حساب بانکی خود استفاده می کنند. اگر در اینترنت مراقب باشید و از راهنمایی های آسان پیروی کنید، به احتمال زیاد از نرم افزارهای مخرب، ویروس ها و زامبی های کامپیوتری به میزان قابل ملاحظه ای

از ماه ژوئیه تا دسامبر 2006، ایمیل های مختلف تحت تأثیر قرار گرفتند و گوگل آنالیز ترافیک هرزنامه را ثبت کرد. هرزنامه که به انگلیسی نوشته شده است، تا شصت درصد کل اسپم در اینترنت را تشکیل می دهد. در آمریکا، سالها پیش آن را ایجاد کرد و شامل چهل درصد اسپم در جهان بود. بیش از 9 درصد از زامبی ایمیل متعلق به ایالات متحده است و یکی از هر 120 ایمیل اسپم ایمیل مسدود حاوی کدهای مخرب است.

November 29, 2017